yıldıramayacak

Kılıçdaroğlu: Türkiye Ortadoğu'da felakete sürükleniyor
Ne kadar baskı gelirse bizi yıldıramayacak daha çok özgürlük daha fazla demokrasi olacak." "İSLAM DÜNYASI DIŞINDA KAN AKAN YER YOK" "İslam dünyası dışında kan akan yer yok.
Beşiktaş Başkan adayı Adalı: 3 Temmuz süreciyle hiçbir ilgimiz yok
Bu haksız gündem beni, ekibimi ve büyük Beşiktaş camiasını asla yıldıramaz, yıldıramayacak. Çünkü Beşiktaşlıya dönüp kaçmak değil, dik durup güçlü durmak yakışır.”Adalı, daha sonra akşam yemeğine katılan kongre üyelerine yönetim kurulu listesindeki isimleri tanıttı.
Gazze Belediye Başkanı: İsrail kan kusuyor
Sizlerin de medya aracılığıyla şahit olduğunuz İsrail’in kanlı saldırıları bizi yıldıramayacak. Bizim halkımızın en temel özelliği, çetin ve yürekli olmasıdır. Karşımıza çıkan her türlü zorluğu bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da siz kardeşlerimizden aldığımız güçle aşacağımıza inanıyorum.
Kılıçdaroğlu: Sabah kalkıyoruz zamla karşılaşıyoruz
Bizi yıldıramayacak. İstediği kadar Silivri mahkemesi kursun. İstediği kadar baskı yapsın. Belediye başkanlarımızın üstüne yapıyorlar.
Demirtaş'ın açıklama yaptığı yerde, mermi bulundu
Bu tehditlerle bizi yıldıramayacak." dedi. BDP Eş Genel Başkanı Gülten Kışanak ise bu tür tehditlerin sadece tehdit edenlerin ucuzluğunu ortaya koyduğunu belirtti. Devletin kirli yüzünden derin komplolarından korkmadıklarını ifade eden Kışanak, asit kuyuları ve faili meçhul cinayetlerin kendilerini yıldırmadığını kaydetti.
Gaziler, polise ve Mehmetçiğe yapılan saldırıları nefretle kınadı
Yıldıramayacak da." diye konuştu. Ayrıca, 84 yaşındaki Kore gazisi Mehmet Kara da terör örgütünün polis ve askere yapıtğı silahlı ve bombalı saldırıyı nefretle kınadığını söyledi. Gazi Kara, bu tür saldırıların ülkenin milli birlik ve beraberliğini bozamayacağını kaydetti.
Çukurova Üniversitesi: Şehitlerimiz için acımız sonsuzdur
Türkiye’nin huzuruna ve barışına yönelik insanlık dışı bu hain olay, Türk Milletini ve Devletini yıldıramayacak ve birliğimizi bozamayacaktır. Milletimiz birlik ve beraberlik içerisinde, iç huzurumuzu bozmak isteyenlere karşı cevabını verecektir.
ÇUMED Başkanı Yeldan: Gün birlik olma günüdür
ve devletimizin diğer kurumlarının özverili gayretleri sonucu köşeye sıkışan terör örgütünün son çırpınışları olarak gördüğümüz bu saldırılar, halkımızı yıldıramayacak. Bugün birlik olma günü. Bugün, dik olup diri olma günüdür.
AK Parti İl Başkanı Baybatur, öğretmenleri kaçıran terör örgütünü kınadı
Orada görev yapan öğretmenlerimizi kesinlikle yıldıramayacak olan terör örgütü, kutsal meslek olan öğretmenliği ve öğretmenlerimizi kesinlikle sindiremeyecektir. Yüreğini ve canını ortaya koyan askerlerimiz, polislerimiz ve öğretmenlerimizin görevlerini engellemeye onların gücü yetmeyecektir.
Bartınlı Şehit asker, memleketinde toprağa verildi
Bu lanetliler hiçbir zaman bizi yıldıramayacak. Lanet olsun bu teröre, biz bu hainlerden kurtulacağız.” dedi. Şehit askerin ağabeyi Hayrettin Oğuz ise, "Bir değil bin tane Hasan feda olsun bu vatana, o da düşünüyordur şimdi tekrar dünyaya geleyim de bir daha şehit olayım, bir
Kılıçdaroğlu: Hükümet Adana'yı fabrika çöplüğüne çevirdi
Baskılar bizi yıldıramayacak. Recep Bey'lerin düzenini yıkacağız. Halkın iktidarını kuracağız. Halkın devrimini yapacağız.
"Terör saldırıları din adamlarını yıldıramayacak"
sokak ortasında teröristlerce şehit edilmesine tepki gösteren Diva-Sen Genel Başkan Yardımcısı Osman Temel, "Terör saldırıları din adamlarını irşat yolunda yıldıramayacak." dedi. Bölücü terör örgütünün son günlerde birlik ve beraberlik mesajı verip, terörü lanetleyen din adamlarını hedef aldığını açıklamasının ardından, Aziz Tan isimli cami imamının
Bakan Yıldız: Doğalgaz hattındaki patlamayla ilgili kafamızda bazı şeyler şekillendi
Türkiye'nin istikrarı gerek siyasi gerek teknik düzenlenmiş istikrarı bu tür saldırılarla bizi yıldıramayacak. Enerji ve güvenlikle alakalı gerek petrol gerek doğalgaz ile olan çalışmalarımız devam edecek.
TİSK: Terörist saldırılar Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozamayacaktır
Milli bütünlüğümüzü ve kardeşlik duygularımızı zedelemeye yönelik yapılan terörist saldırılar bizleri asla yıldıramayacak; Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozamayacaktır. Türk Milletinin bölünmez bütünlüğüne yönelik düzenlenen bu hain saldırının sorumlularının derhal yakalanması ve cezalandırılması; kararlı adımlar atılarak bölücü terör örgütünün
Başmüzakereci Bağış: AB'ye zamanında üyelik en az 150 milyar euro katkı getirecekti
ülkemizin önüne çıkarıldığında dahi biz masadan kalkmadıysak, müzakere sürecini kararlılıkla sürdürdüysek bundan sonraki süreçte de hiçbir zorluk bizi yıldıramayacak. Önemli olan bu ülkenin çıkarları.
Türk Haber Sen Bursa Şubesi'nden atama protestosu
Ancak bu tür susturma çalışmaları bizi yıldıramayacak." şeklinde konuştu. Avcı, sorumluların cezalandırılması için şikayette bulunan Sütcü'ye karşı hukuksuzca bir rapor hazırlandığını ve PTT Başmüdür Yardımcısı Cafer Yavuz'un da bu raporu imzaladığını ileri
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Aksu: Vatan bağırarak korunmaz
Böylesine ciddi bir konuyu günlük siyasetin polemik alanına hapseden üsluplar bizi yıldıramayacak. Kamuoyunun gücü, milletin çözüm iradesi bu hesapçı ve fırsatçı yaklaşımları boşa çıkaracaktır. 'Sorunlardan oy çıkarma' kurnazlığı milletimizden yüz bulmayacaktır.
Seyyar satıcılar Side'de belediye görevlilerine bıçakla saldırdı
Uçar, "Bu tür çirkin saldırılar bizi yıldıramaz, yıldıramayacak da. Belediye görevlilerine yapılan çirkin saldırıyı nefretle kınıyorum." dedi. Jandarma, belediye görevlilerine bıçakla saldıranları sorgulamak için gözaltına aldı.
Şehit polis Özbek dualarla toprağa verildi (2)
Bizi hiçbir olay yıldıramayacak. O hainler bu saldırılarla ülkemizi bölemeyecekler. Çanakkale'de 250 bin şehit verdiğimiz ülkemizden bir çakıl taşını koparamayacaklar. Unutmasınlar, kıyamete kadar bu ülkede bir fert kalana kadar gerekirse tüm fertleri şehit olana kadar bu vatanı savunacaklardır.