yıldıray arınç

Başbakan Yardımcısı Arınç, Manisa’da iftar verdi
Burada ağabeyleri Yıldıray Arınç ve Ümit Arınç ile bir araya gelen Bülent Arınç, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz ile bir süre sohbet etti. Arınç ve beraberindekiler daha sonra iftarın verileceği Taylan Restoran'a geçti.
Arınç: Kaliteli eğitim sisteminde dershanelere ihtiyaç kalmaz
Bursa’dan İzmir’e hastanede tedavi gören ağabeyi Yıldıray Arınç'ı (74) ziyaret için geldiğini belirten Arınç, Kestanepazarı Eğitim Kurumları ziyaretinin özel olduğunu vurguladı. Arınç, basına kapalı ziyaretten önce gazetecilerin sorularını cevapladı.
Bülent Arınç, hastanede yatan ağabeyini ziyaret etti
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 12 Ocak 2012 tarihinde Medical Park İzmir Hastanesi'nde koroner by-pass ve mitral kapak değişimi operasyonu geçiren ağabeyi Yıldıray Arınç'ı (74) ziyaret etti. Ziyarete, Arınç'ın eşi Münevver Arınç da katıldı.
Başbakan Yardımcısı Arınç, İzmir’e giderken Manisa’da mola verdi
Arınç, otelde kısa bir süre istirahat ettikten sonra Medical Park İzmir Hastanesi’nde yatan 74 yaşındaki ağabeyi Yıldıray Arınç’ı ziyaret etmek üzere yolma çıkacak. (CİHAN)
Başbakan Yardımcısı Arınç, dayısının oğlunun cenazesine katıldı
Cenaze törenine Bülent Arınç'ın ağabeyi Yıldıray Arınç, Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan, Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, Arınç'ın akrabaları ve Alanyalılar katıldı. Cenaze namazından sonra Alanya Belediye Mezarlığı'na geçildi.