yıldıray malğaç

Vali Ayyıldız: Aydın belki de Zonguldak'ın mahallesi olacak
Yemeğin açılış konuşmasını yapan Ereğli Kaymakam Vekili ve Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, atama ile gelen memurluklar için en zor noktanın 2 sene görev yaptıktan ve insanları dost edindikten sonra o insanlardan fiziki olarak ayrılmak olduğunu söyledi.
Alaplı Kaymakamı Malğaç, Beşiktaş Kongre Üyesi Oldu
ZONGULDAK - Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde faaliyet gösteren Beşiktaş Taraftarlar Derneği üyesi olan Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç kongre üyeliğine kabul edildi. Yıldıray Malğaç’a kongre üyelik kartını Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik teslim etti.
Dere yatağına atılan varillerde kimyasal atık şüphesi
Konuyla ilgili olara açıklama da bulunan Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, dere yatağına atılan malzemenin kimyasal ya da fabrika atığı olduğunu düşündüklerini söyledi. "Perşembe günü itibari ile bize gelen bilgi üzerine ilgili arkadaşları hemen yönlendirdim.
Fikret Orman: 15 ayda zor bir süreçten geçtik
Baloya Fikret Orman'ın yanı sıra Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu ve davetliler katıldı. (CİHAN)
Zonguldak Milletvekili Candan'ın kardeş acısı
Acı haberi alır almaz Ankara’dan yola çıkan Milletvekili Ercan Candan’ı Ereğli’de Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, partililer ve vatandaşlar karşıladı. Ayakta durmakta güçlük çektiği görülen Milletvekili Ercan Candan taziyeleri kabul etti.
Güreşçiler Kaymakam Malğaç’ı ziyaret etti
Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde okullar arası serbest güreş grup müsabakalarında takım halinde ikinci olan Aktif Spor Kulübü öğrencileri, Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç’ı ziyaret etti.Ziyarete, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Taşıran, Şube Müdürü Hüseyin Uysal, Aktif Spor Kulübü Başkanı ve antrenörü Hüseyin Uğuz, güreş antrenörleri Yakup Kaçmaz
Ereğli'de yollar buz pistine döndü
Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay ve Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, her iki ilçede okulların 8 Ocak 2013 günü 1 gün süreyle tatil edildiğini duyurdu. (CİHAN)
Sigarayı bırakanlara gömlek ve kravat hediye edildi
Kaymakam Yıldıray Malğaç, yaptığı açıklamada, herkesi sigarayı bırakmaya davet etti.Hükümetin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Sağlık Bakanlığı'nın sigarayı bıraktırma amacıyla yürütülen çalışmalara kaymakamlık olarak destek verdiklerini
Kaymakam Malğaç: Oğlumu aslanım diye sevemiyorum
ZONGULDAK - Zonguldak’ın Alaplı İlçe Kaymakam Yıldıray Malğaç, Ereğli Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği'ne iadeyi ziyarette bulundu. Beşiktaş taraftarı olan Kaymakam Malğaç’a ziyarette dernek üyelik kartı da teslim edildi.
Alaplı Kaymakamı Malğaç ve Başkan Çimenoğlu, sahayı inceledi
ZONGULDAK - Zonguldak Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç ve Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, sentetik çim kaplama çalışmaları devam eden 690 Evler semtindeki futbol sahasında incelemelerde bulundu.
Cumhuriyet Kupası satranç turnuvası başladı
2 gün sürecek turnuvanın startını ilk hamleyi yapan Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç verdi.Malğaç, turnuva ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde satranç turnuvası düzenlediklerini söyledi.
Alaplı şehidini, yaklaşık 5 bin kişiyle sonsuzluğa uğurladı
Köktürk, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Yalçın Enç, Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız, Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Ereğli Belediyesi Başkan Vekili Selime Yılmaz, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu
Alaplı’da ihtiyaç sahibi 3 aileye eşya yardımı yapıldı
Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, gazetecilere yaptığı açıklamada, “SYDV tarafından ihtiyaç sahibi 3 ailenin evi yeniden yaptırılmıştı. Bir ailenin ise evi onarılmıştı.
Şehit babası: Siyaset, provokasyon ve taşkınlık istemiyoruz
Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, beraberinde Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Faruk Çaturoğlu ve partilerle birlikte şehit askerin Alaplı ilçesi Çatak köyünde ikamet eden
Şehit babası: 'İhmal varsa üzerine gitmezlerse, hakkım helal değil'
mühimmat deposunda yaşanan patlama sonrası yapılan yoklamaya katılmayan Mücahit Coşkun'un (26) ailesine; Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Yalçın Enç, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Alaplı Müftüsü Hüseyin Baş taziye ziyaretinde bulundu
Beşiktaş Taraftarları Derneği 30 çocuğu sünnet ettirdi
Şölene, Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Bazı Ereğli Belediye Meclis üyeleri, Ereğli Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, Ereğli Müftüsü Mustafa Erkan, Kırkpınar eski başpehlivanlarından Ahmet Taşçı, bazı siyasi parti temsilcileri
Milli Savunma Bakanı Yılmaz: TSK ne açıklıyorsa doğrudur
Derneği'nin, 2 bin nüfuslu köyün Ferahlı Mahallesi'nde hayırseverlerin desteği ile yaptırdığı caminin açılış törenine Bakan Yılmaz'ın yanında Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç ve Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay da katıldı.
Yıldırım Koleji, Çanakkale’yi Ereğli’ye getirdi
Düzenlenen etkinliğe Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdüsselam Aksoy, şube müdürleri, daire başkanları ve Ereğli halkı katıldı.
'Hiçbir öğretmenin öğrenciyi dövme hakkı yok, dava açacağım'
Olayın ardından telefon ile ulaştığımız Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, konuyla ilgili olarak pazartesi günü adli ve idari soruşturmanın başlatılacağını, olayın içerisinde ismi geçenlerle görüşülerek gerekenin yapılacağını söyledi.
Alaplı Kaymakamı Malğaç köylerde incelemelerde bulundu
ZONGULDAK - Zonguldak’ın Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, köy gezileri kapsamında Onurlu, Bölücek, Ortacı, Ahatlı, Kasımlı, Fındıklı, Belen, Kabalar, Yeniköy, Küçükkaymaz köylerini ve Çatak İlköğretim Okulu'nu ziyaret eti.
Malğaç, tüneller ve duble yolda incelemelerde bulundu
ZONGULDAK - Zonguldak Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu ve İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş, duble yol çalışmaları kapsamında tünel inşaatları, kavşak çalışmaları ve Alaplı Çayı'nda incelemelerde
Alaplı'da Atatürk Sergi Salonu hizmete girdi
Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb.Engin Özkul, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu ve Ressam Aydın Yılmaz tarafından açılışı yapılan Alaplı Belediyesi Atatürk Sergi Salonu ve Aydın Yılmaz Resim Sergisi, davetliler tarafından büyük bir beğeniyle
Alaplı’da kurban kesim yerleri belirlendi
ZONGULDAK - Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde, kurban kesim ve satış yerlerinin belirlendiği bildirildi. Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç başkanlığında toplanan 'Kurban Hizmetleri Komisyonu', kurban kesim ve satış yerlerini belirledi.
Alaplı MYO’da yenilenen sınıflar ile öğrenci kafeteryası için tören düzenlendi
Tören'e ZKÜ rektörü Prof, Dr Mahmut Özer, Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör, Alaplı MYO Müdürü Doç. Dr. Rıfkı Henden, Alaplı İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş, eski Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, siyasi parti ilçe başkanları, daire müdürleri, iş adamları ve eğitim gönüllüler
Kırşehir Valisi Erden, evlilikte 50 yılını doldurmuş çiftlerle biraraya geldi
yemeğe Kırşehir Valisi Mehmet Ufuk Erden, eşi Yeşim Erden’in yanı sıra Garnizon Komutanı Albay Osman Uçar, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Vali Yardımcısı Yıldıray Malğaç, Emniyet Müdürü Metin Aşık, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Müfit Göçen eşleriyle birlikte katılarak evlilikte 50 yılını dolduran 25 çifti ağırladı.
İçişleri Bakanlığı, mülki idare amirliklerine atama yaptı
Kırşehir Vali Yardımcılığına Şanlıurfa Vali Yardımcısı Yıldıray Malğaç, İstanbul Vali Yardımcılığına Döşemealtı Kaymakamı İbrahim Hayrullah Sun, İstanbul Vali Yardımcılığına Merzifon Kaymakamı Kazım Tekin,
Afganistan 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliğinde' Urfa'yı rol model görüyor
Ziyaret sırasında heyetin Türk temsilcisi, Vali Vekili Yıldıray Malğaç'a konuyla ilgili bilgi verdi. Toplumsal cinsiyet eşitliğinde Urfa'yı rol model olarak görmek istediklerini anlatan heyet, Şanlıurfa'yı seçmelerinin nedeni olarak toplumsal cinsiyet eşitliğinin yerelde nasıl kurumsallaştığını
Şanlıurfa'da Ortadoğu Sağlık Merkezi ve Kimse Yok mu 50 çocuğu sünnet ettirdi
Sünnet Şölenine, Vali Nuri Okutan ve eşi Demet Okutan'ın yanı sıra, Belediye Başkan Vekili Habip Arslan, Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Vali Yardımcısı Yıldıray Malğaç ve Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Osman Baysal ile sünnet olan çocuklar ve yakınları katıldı.
En çok kitap okuyan altın ile ödüllendirildi
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda 3 bin sayfanın üzerinde kitap okuyanların katılmaya hak kazandığı kura çekimine Şanlıurfa Vali Vekili Yıldıray Malğaç, İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin, kamu çalışanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Şanlıurfa Vali Yardımcısı Malgaç: Çocuk sadece beslenme değil, ilgi ve sevgiye de muhtaç
Konferansın açış konuşmasını yapan Şanlıurfa Vali Yardımcısı Yıldıray Malğaç, çocukların korunmaya, ilgiye ve sevgiye muhtaç bir varlık olduğunu hatırlattı. Malgaç, ailenin uygun tutum ve davranışlarıyla çocuğun kişilik, ruhsal ve davranışsal gelişiminin sağlıklı yapılandırılması gerektiğini söyledi.