yönetici

Fikret Orman: Şampiyonluk neden olmasın
Yönetici mazeret uydurmamalı, çözüm bulmalı." "İBRAHİM TORAMAN'IN TAKIMA DÖNMESİ SÖZ KONUSU DEĞİL"Beşiktaş'ın eski kaptanı İbrahim Toraman'la ilgili de açıklamalarda bulunan Orman, "İbrahim Toroman bizim kaptanlığımızı yapmış çok da düzgün bir futbolcu.
Beşiktaşlı taraftarlardan Seba'ya ziyaret
Hastane önüne gelindiğinde ise çevredeki binalara pankartlar asarak desteklerine devam eden Beşiktaşlılar daha sonra eski yönetici Fahrettin Curoğlu ve Seba'nın yeğeni olan eski teknik direktör Tayfur Havutçu'ya çiçek verdi ve geçmiş olsun dileklerinin iletilmesini istedi.
Uluslararası Balkan Ekonomi Zirvesi 7 Şubat'ta yapılacak
BURSA - Rumeli kökenli girişimcilerin Türkiye’deki ve Balkanlardaki sesi olmak ve dünyaya tanıtmak vizyonu ile çalışmalarını sürdüren Rumelili Yönetici İşadamı ve Sanayicileri Derneği (RUMELİSİAD) tarafından geçtiğimiz
Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu toplantısı yapıldı
"Sizlerin de bildiği üzere 17 Ocak 2014 Cuma günü, borsa henüz kapanmamışken, medya aracılığıyla Sayın Başkanımız ve yöneticilerimize dair Yargıtay’a taşınan hukuki sürecin olumsuz yönde sonlandığı haberini aldık.
Beşiktaş Başkanı Orman: Euro artınca giderler arttı, transfer yapmayabiliriz
"Bizde görevde olan bir başkan, yönetici veya teknik direktör için öyle birşey sözkonusu değil. Bunların hiçbirisi bizim için geçerli değil. Şuan başkan benim o dönemde olayların içerisinde değildim.
Beşiktaş Futbol Takımı, Trabzon'a gitti
Siyah-beyazlı kafileye, Futbol A Takımı'ndan Sorumlu Yönetici Ahmet Kavalcı başkanlık etti. (CİHAN)
Lada'nın üreticisi AvtoVAZ 7 bin 500 kişiyi işten çıkarıyor
Şirketten yapılan açıklamada, ilk etapta, yönetici, uzman ve çalışan kadrolarından 2 bin 500 kişinin şirketle ilişiğinin kesileceği ifade edildi. Açıklamada ayrıca, fabrikadaki ürün verimliliğini artırmak için de yıl sonuna kadar 5 bin kişinin daha işten çıkarılacağı belirtildi.
Beyaz Futbol'dan Fenerbahçe'ye canlı yayın cevabı
(19 Ocak 2014 ), Beyaz Futbol'a telefon ile bağlanan Fenerbahçe Spor Kulübü Basın Sözcüsü Sayın Mahmut Uslu 'Sayın Aziz Yıldırım ile beraber bir diğer yönetici Sayın Deniz Tolga Aytöre'nin de katılımı ile' Beyaz Futbol'a yukarıda belirtilen tarihte çıkmayı bizzat kendisi 'Defalarca' ve 'Söz vererek' talep etmiştir.
Suistimal inşaat firmalarının büyümelerine engel
 Tüm yetki ve sorumluluklarla donatılmış bir üst düzey yönetici görevlendirilmeli, Bir izleme programı ile yönetim kurulunda suistimal riskine karşına farkındalık yaratılmalı.2. Suistimal Risk Yönetimi
Ciliv: Sadece değerlerinizin değil zamanın da insanı olun
Yönetici ve iş adamı olmak arasında fark var. İş adamının en önemli özelliği geleceği iyi okumak ve şirketini ona göre konumlandırmak. Başlattığımız 'İş’te Teknoloji Hamlesi' ile de şirketlerin büyümesini, Türkiye’nin dünya klasmanında bir üst lige atlamasını hedefliyoruz.
Üst Kurul: İbrahim Kızıl, yeniden aday olarak tüm kamuoyunu yanılttı
Açıklamada, “Bu arada bir eski yönetici tarafından yargı mercilerine müracaat üzerine, mahkeme kararıyla yapılan tespit neticesinde 12.01.2014 tarihinde yapılması planlanan olağanüstü kongrede oy kullanacak kişi sayısının 929 olduğu ve yeni üye yapılması için kulübe başvuran kişilerin üyeliklerinin de mevcut
Fikret Orman: Şike sürecinden sonra yöneticiler bu konularda aksiyona giremez
ANKARA - Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, şike sürecinden sonra herkesin bu işin sonunda hapis olduğunu gördüğünü ve artık yöneticilerin bu konularla alakalı bir aksiyon içerisine girmesinin mümkün olmadığını
Satranç turnuvası başladı
Akın'a, Kurumsal İletişim Direktörü Sara Aykar'a, Yardımcıları Gamze Doğuş, Tuğçe Erdoğan ve Gizem Aytekin'e desteklerini esirgemeyen Basketbol Şubemiz yönetici ve sporcularına teşekkür ediyorum.Bugün aralarında bulunan Engin Atsür ve Milan Macvan'a da emeği geçen tüm kulüp personeline, Türkiye İş Bankası Kurumsal İletişim Direktörü Suat Gözen'e de teşekkür
Batman Valisi Arslan: Olimpiyat şampiyonu ol arabayı al
Kabullerinden dolayı Vali Arslan'a teşekkür eden yönetici ve sporcular, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ziyarette sporcular adına konuşan İl Müdürü Aydın Ekinci, Batman’dan ilk defa bayan sporcuların, Bayanlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'na katılacaklarını
Deniz Atalay: Dany önceliğimiz değil
İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Beşiktaş'ta yönetici Deniz Atalay, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İlk olarak kamp değerlendirmesi yapan Deniz Atalay, "İyi bir kamp dönemi geçiriyoruz.
Hazır giyimcilerden liderlik semineri
‘Liderlik’ ve ‘Yöneticilik’ kavramlarının yanı sıra, çalışanlar açısından da liderin olması gereken özelliklerinin tartışıldığı eğitimin açılış konuşmasını yapan UHKİB Başkan Yardımcısı Arif Özer, “İş dünyasında 1980’li yıllarda başlayan
Ünal Aysal: Çileklerle donanmış bir takımımız var
Başkan Aysal ve yönetici Sarıgül’ün gerçekleştirdiği ziyarette, Galatasaray Spor Kulübü’ne tahsis edilen arazi üzerinde yapılacak Galatasaray Spor Akademisi ve Spor Tesisleri’nin kurulması ile ilgili konuşuldu.
Kavalcı: Maçın tekrarını değil, 3-0 tescilini bekliyorduk
ANTALYA - Beşiktaş Kulübü Futbol A Takımı’ndan sorumlu yönetici Ahmet Kavalcı, Kasımpaşa – Beşiktaş karşılaşması için verilen tekrar kararından sonra "Maçın tekrarını değil, 3-0 tescilini bekliyorduk.
Tüketicilerin yüzde 8’i internetten alışveriş yapıyor
Türkiye’nin internetten alışveriş konusunda hala dünyanın çok gerisinde olduğunu vurgulayan BCG Türkiye Genel Müdürü ve Yönetici Ortağı Burak Tansan, “Tüketiciler internetten alışveriş yapmak konusunda hala temkinli.
Mahmut Uslu: Puan farkını 8'den 16'ya çıkarma hedefimiz var
Takımın kamp yaptığı otelin sahasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan tecrübeli yönetici Mahmut Uslu, "Takım, yaklaşık 7 antrenman yapmış vaziyette. Yarın sabah antrenman yapıp akşam da maç oynayacaklar.
Yılmaz Vural'dan Carlos'a sitem
Resmi olarak artık bir başkan yönetici vasfıyla sahaya inip bir takımın kurulmasında, idaresinde yetkiye sahip oldu senin sayende. Ve senin sayende bu ligde antrenörlüğün önemli bir tarafı vardı.
Bursaspor’dan futbolcular arasında sürtüşme iddialarına yalanlama
Kulübün resmi internet sitesi aracılığı ile yapılan açıklamada, şöyle denildi: “Başkan, yönetici, taraftar, gazeteci, teknik adam ya da futbolcu olarak Bursasporluluk, sadece yeşil beyaz bir objeyle tanımlanabilecek, bir forma, bir atkı ya da bir lisans ile
Kavalcı: Tranfser konusunu yarın Bilic ile görüşeceğiz
" sorusuna ise Yönetici Kavalcı, "Biz bunu Trabzonspor maçından sonra düşüneceğiz. Şu anda Kasımpaşa gibi gözüküyor. Yeniden Kasımpaşa'ya dönme ihtimalimiz var.
Bursalı sanayiciye teknoloji transferi hızlanacak
ULUTEK Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönetici Şirketi ve Uludağ Üniversitesi Güçlendirme Vakfı ortaklığında anonim şirket statüsünde geçen yıl kurulan TTO, proje grubunda yer alan deneyimli öğretim üyeleri, yöneticisi Fatih Yalınbaş ve tam zamanlı personeliyle
Çin’den yolsuzlukla mücadelede yeni adım
ÇKP tarafından onaylanan genelgeye göre, özellikle yönetici pozisyonunda bulunan merkezi ve yerel kamu personeli kamuya açık alanlarda sigara içmeyerek, halka örnek olacak. Ayrıca, kamu personelinin kamu fonlarını kullanarak sigara alması da yasaklandı.
Altın Top Ödülü'nü kazanan Sow'a plaket
haftasında Kayserispor ile oynanacak karşılaşma öncesinde Senegal'de Altın Top Ödülü'nü kazanan golcü oyuncuya, yönetici Mahmut Uslu, plaket takdim etti. (CİHAN)
Tahkim Kurulu, Motta'nın 3 maçlık cezasını 2 maça indirdi
İSTANBUL - Tahkim Kurulu, Galatasaray Kulübü yöneticisi Sedat Doğan'ın 45, Beşiktaşlı yönetici Erdal Torunoğulları'nın 30 gün hak mahrumiyeti cezasını onadı. Ayrıca Beşiktaşlı futbolcu Roman De Motta'nın üç maçlık cezasını da iki maça indirdi.
Ali Dürüst: Galatasaray şampiyon olup dördüncü yıldızı takacaktır
İSTANBUL - Galatasaray Kulübü'nün eski yöneticileri Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak, Galatasaray'ın bu yıl şampiyon olarak dördüncü yıldızı takacaklarını söyledi. Galatasaray'ı takip eden muhabirlerle yemekte bir araya gelen ikili, sonrasında basın mensuplarının gündemle ilgili sorularını cevapladı.
Şükrü Ergün: Drogba, Galatasaray'da kalmak istediğini Aysal'a bildirdi
Transfer söylentilerine de değinen yönetici, "Çok fazla isim çıkması normal. İsimlerin bir kısmı ile görüşülüyordur, bir kısmını menajerler dillendiriyordur. Bazı isimlerle görüşüldüğü malum.
İhsan Kalkavan: Maçın tekrarlanmasından rahatsızlık duymam (özel)
Geçmişte bir dönem Beşiktaş'ın yöneticiliğini de yapan İhsan Kalkavan, maçta yaşananlara yönelik Futbol Federasyo’nunun (TFF) bir karar verdiğini ve buna uyulması gerektiğinin altını çizerken, aksi bir durumda maç tekrarı kararı alınması halinde ise bundan
Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray'a rakip olan Tokat'ta büyük heyecan
/>İstanbul'daki Olimpiyat Evi'nde çekilen kurayı Tokat'ta kulüp binasında basın mensuplarıyla birlikte izleyen Tokatspor Yönetim Kurulu Başkanı Emin Yılar ve yönetici arkadaşları Galatasaray'ın Tokat'a gelecek olmasından dolayı mutlu olduklarını söyledi.
Mücevherde fırsat günleri başladı
Fuar hakkında bilgi veren Sereks Fuarcılık Genel Müdürü Gökhan Yerdan, bu yıl 60 yönetici firmanın katıldığını ve katılımcı firmaların tamamının ihracatçı olduğunu söyledi. Firmaların, yıl sonu itibariyle elinde kalan sezon ürünlerini eritmek için fuarları tercih ettiğini aktaran Yerdan, “Yani bu elinde kalmış anlamında değil, tamamıyla hepsi
Eskişehirspor: Bizimle masaya oturmadıkları sürece Tarık’ı kimseye satmayacağız
Hiç bir futbolcu ve hiç bir yönetici Eskişehirspor Kulübünden daha büyük değildir. Bu kulübün değerleri her şeyin üzerindedir. Çünkü bu kulüp Anadolu’nun köklü takımlarından bir tanesidir.
Şükrü Ergün: Lider ile aramızdaki fark kapanacak
İSTANBUL - Galatasaray Kulübü Basın Sözcüsü Şükrü Ergün ve yönetici Emir Sarıgül, lider ile aralarındaki puan farkının kapanacağını söyledi. Yönetici Emir Sarıgül ile birlikte Galatasaray'ı takip eden basın mensupları ile bir araya gelen Ergün ve Sarıgül, yemekten sonra gündeme dair açıklamalarda bulundu
PFDK'dan Beşiktaşlı yöneticiye ceza
İSTANBUL - Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) bugün tarihli ve 46 sayılı toplantısında Beşiktaşlı yönetici Erdal Torunoğulları'na 30 gün hak mahrumiyeti ve para cezası verdi. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) Başkan Halit Fahri Gültekin başkanlığında yapılan toplantı sonrası alınan kararlar şöyle:
Samsunspor kendi evinde Manisaspor'u 2-1 yendi
Hatta yönetici tipi insanlar var. Bu kadar 'Samsunspor'u seviyorum' diye gözüken çok zor. Ben üzerine düşen görevi çok doğru bir şekilde ve çok çalışkan bir şekilde yapmaya çalışıyorum.
Daum: Batalla’yı tamamen sildim
Bizim kadromuzda olan futbolcu yönetici veya başka bir kulüple görüştüğünde ne derecede bizi bağlar. Bizim hedefimiz her zaman tüm takımlarla en iyi ilişkiler olması gerektiğini düşünüyorum.
ANGİAD Başkanı: İşadamları olarak 'Yolsuzluk Operasyonu'ndan endişeliyiz
"Operasyonlarda adı geçen bürokrat, siyasetçi, yönetici ve işadamlarının henüz suçu sabit değil, bu sebeple bugünden yapılan hiçbir yorumun yarına doğru çıkacağı net değil. Adli süreç neticelenmeli, ancak bizim üzerinde durduğumuz konu kamuoyunun anlık yorumlarla, anlık kişisel fikirlerle çok çabuk etkilenmesi ve piyasaların olumsuz bir havaya
Muğla'da 2. Kademe Türkiye Oryantiring Yarışması başladı
Bu yarışmaya bine yakın antrenör, sporcu ve yönetici katıldı. İki gün Muğlamız'da ağırlayacağız. Bu ulusal bir müsabaka; inşallah ilerleyen yıllarda Muğlamız, uluslararası müsabakalara imza atacaktır.
Rus polisine rüşvet verdiği iddia edilen Türk iş adamına 50 bin dolar ceza
Açıklamaya göre, fabrikada yönetici olan Rus kadın birlikte yaşadığı Türk iş adamından telefonla yardım istedi.Fabrikaya gelen Türk vatandaşı sorunları çözmek için güvenlik güçlerine 48 bin ruble (bin 500 dolar) rüşvet verdi.
Tolga Zengin’in annesi son yolculuğuna uğurlandı
Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bugün özel uçakla Trabzon’a gelen Beşiktaş teknik heyeti ve futbolcular, Trabzonsporlu yönetici, teknik heyet ve futbolcular ile spor ve siyaset dünyasından çok sayıda isim ile binlerce vatandaş katıldı.
Kuzey Kore'de tasfiyelerin devam etmesi bekleniyor
/>Kuzey Kore'de genç lider Kim Jong-un'un eniştesi ve Milli Güvenlik Konseyi Başkan Yardımcısı Jang Sung-taek'in infaz edilmesi ile gözler ülkedeki üst düzey yöneticilere çevrildi. Jang'ın görevden alınmasından iki hafta önce sağ kolu olarak bilinen iki üst düzey yöneticinin halka açık bir şekilde kurşuna dizilmesine dikkat çeken uzmanlar, ülkede bir
Beşiktaş'ta Fikret Orman'dan Seba'ya ziyaret
bulunan evinde gerçekleşen görüşmeye, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ürkmezgil ve Eski Yönetici Metin Keçeli de hazır bulundu. Buluşmada Vodafone Arena Stadı İnşaat Yapı Ruhsatı'nın orjinal kopyası Süleyman Seba'ya anı olarak hediye edildi.
Abdurrahim Albayrak: Müthiş bir maçtı
İSTANBUL - Galatasaray Kulübü eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Galatasaray - Juventus maçının çok müthiş olduğunu söyledi.Galatasaray'ın, Juventus’u 1 - 0 yenerek UEFA Şampiyonlar Ligi’ne devam etmesinin ardından eski sarı kırmızılı yönetici Abdurrahim Albayrak açıklamalarda bulundu
Dünya serbest bölgeleri ESBAŞ’ta toplandı
ESBAŞ Teknoloji Merkezi'ndeki konferansa 30’a yakın ülkeden 300 civarında siyasetçi, teknokrat, bürokrat, yatırımcı ve yönetici katıldı. Her yıl başkabir ülkesinde düzenlenen konferansa ESBAŞ, 2005 yılından sonra ikinci defa evsahipliği yapıyor.
Fenerbahçe, Trabzon’da
Yönetici, teknik heyet ve futbolculardan oluşan 2 otobüslük Fenerbahçe kafilesi, daha sonra yoğun güvenlik önlemleri altında karayolu ile Rize’ye gitti.
Türkiye’de 210 bin yabancı iş arıyor
Yabancı adaylar ile ilgili verileri aktaran Tütüncü, “Şu an başvuruların 5’te 1’i yöneticilik pozisyonlarına yönelik. Yani toplam 42 bin yabancı aday şu anda Türkiye’de yönetici olmak istiyor.
GİNTAŞ Karabağ'da atık su tesisi kuruyor
tesisinin temel atma töreninde, Karadağ Büyükelçisi Mehmet Niyazi Tanılır, GİNTAŞ İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Necip Naci Doğru ve çok sayıda üst düzey yönetici yer aldı. Temel atma töreninde konuşan GİNTAŞ İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Necip Naci Doğru, ülke sınırları dışında gerçekleştirdikleri projelere bir yenisini daha
Mahmut Uslu PFDK'ya sevk edildi
göre yaklaşık 3 yıllık bir ayrılığın ardından tekrar Fenerbahçe'de görev alan Uslu'nun açıklamalarını inceleyen TFF Hukuk Müşavirliği'nin, sarı-lacivertli yöneticiyi disiplin talimatının 37. maddesi kapsamında (Sportmenliğe Aykırı Açıklamalar) PFDK'ya sevk ettiği belirtildi.
Hakem Gelişim Kampı İstanbul'da başladı
UEFA tarafından da uygulanan programın diğer eğitimlerden farkını ise fiziksel testlerin, teorik-pratik uygulamaların ve maçlardaki yönetici kimliklerin ayrı ayrı işlenmesi oluşturuyor.6 Aralık tarihine kadar sürecek kampa 8 hakem, 16 yardımcı hakemden oluşan toplam 8 trio katılıyor.