yönetim kurulu

Akhisar, RAEC Mons'dan Bahattin Köse'yi transfer etti
Yılmaz Atabarut Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Evren Acar, Süleyman İşçi ve Mutlu Özdemir katıldı. Yeşil-siyahlı takım, Belçika 1.
Körüstan: Galatasaray yenilgisi bizi üzüntüye boğmuştur
Yönetim Kurulu üyelerimize, teknik heyetimize, futbolcularımıza ve büyük taraftarımıza sonuna kadar inanıyoruz. Bu inancın takımımızı yeni başarılara taşıyacağından kimsenin şüphesi olmasın.
Burdur'da sanal düve borsası kurulacak
Burdur Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başar, Bucak’ta düzenlediği toplantıda yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili üyelerini bilgilendirdi. Düve Borsası’nı 2014 stratejik planına aldıklarını belirten Başar, "Büyük ihtimalle ekim veya kasım aylarında sanal düve borsası adı altında site kurup, düvelerin fotoğraflarını
Beşiktaş, Başkan Orman'ın da izlediği antrenmanda Gaziantep için çalıştı
Orman, Futbol A Takımından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı ile birlikte yeni transferlerin son durumu hakkında bilgi aldı.Önder Özen'in bir ofansif oyuncu alabiliriz açıklaması sonrası gözler yeniden siyah-beyazlılara çevrildi.
GSM firmaları poliçe bildirim tarihlerini bildiremeyecek
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, yaptığı açıklamada, üyelerinin menfaatlerini korumak ve iş dünyasında başarılı bir şekilde ilerleyebilmelerini sağlamak adına hizmet verdiklerini söyledi.
Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun 2014 Yarış Takvimi açıklandı
Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Yönetim Kurulu motosiklet ve yarış camiasının merakla beklediği TMF 2014 Yarış Takvimini onayladı. Pist, Süpermoto, Motokros, Enduro, Drag ve Sujeti branşlarında toplam 59 yarış ve etkinliğin yer aldığı takvim 22-23 Şubat 2014 tarihinde Isparta’da yapılacak Motosnow etkinliğiyle
Elazığspor'dan 'Ligden çekilebiliriz' tehditi
Elazığspor Kulübü internet sitesinden yapılan yönetim kurulu açıklamasında hakemlere ateş püskürülürken, şu ifadelere yer verildi:"02.02.2014 Tarihinde oynadığımız Kardemir Karabük karşılaşmasında, maçın hakemi Özgür Yankaya'nın maç içerisinde karşılaşmanın sonucunu etkileyen taraflı kararlar
Kafkas: Ligin en az gol yiyen takımlarından biriyiz
Eğer Mustafa Yolbulan burada olduğu ve yönetim kurulu kal dediği sürece Karabükspor'a hizmet etmeye devam edeceğim. Burayı çok seviyorum.
Gaziantep'in hedefi ihracatta Ankara’nın yerini almak
GAZİANTEP - Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, ihracatta yıla artışla başlamanın gelecek umutlarını güçlendirdiğini belirterek, Gaziantep’in en çok ihracat yapan il sıralamasındaki hedefinin Ankara’nın
Kıbrıs Havayolları Troyka'nın denetiminde de ter döküyor
Kıbrıs Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Tonis Andoniu'nun, görüşmeden sonra yaptığı açıklamada, şirketin 2014 yılı bütçesinde küçük bir kar elde edilmesi ihtimalinden söz ettiği aktarıldı. (CİHAN)
İşadamlarından çözüm süreciyle birlikte bölgeler arası ortak girişim
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve Yatırımcı Danışma Konseyi Üyesi Şükrü Ünlütürk de çözüm sürecinin önemli bir fırsat olduğunu söyledi: “Yeni Teşvik Yasası ve çözüm sürecinin gelmesiyle önemli pazarların da günyüzüne çıktığını görebiliyoruz
Gana Futbol Federasyonu'ndan Gencer'e ziyaret
ANTALYA - Gana Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Unity F.C., Union Rover F.C. ile Unity F.C. Bayan Futbol takımlarının Başkanı Nana Adjei Ampofo Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer'i ziyaret etti.
ANFED: Hizmet insanlarına iftiralar had safhada gönüller yıkılıyor, kırılıyor
Federasyon yönetim kurulu faaliyet raporu ve denetim raporlarının okunmasının ardından ANFED Başkanı Rahmi Bıyık bazı değerlendirmelerde bulundu. ANFED’in TUSKON’a bağlı 7 federasyondan biri olarak görev yaptığını belirten Bıyık, “Bu federasyonlara bağlı 200’ün üzerinde dernek bulunuyor.
Türkiye-Polonya ilişkilerinin 600. yılında ilk ticari imza atıldı
Toplantıya, BTO Meclis Başkanı Mustafa Kerem Kırımlı ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Burada son dönem faaliyetleri hakkında bilgi veren Ermişler, Almanya ve Polonya ziyaretlerinden önce dört aylık ön hazırlık yaptıklarını söyledi.
‘Ekonomiyle siyaseti ayıralım, Kıbrıs’ı Singapur yapalım’
İZMİR - İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, “Kıbrıs’ta ekonomiyle siyaseti birbirinden ayırarak görüşmeler yapılır ve adada ekonomik birliktelik sağlanırsa Kıbrıs, Akdeniz’in Singapur’u olur.
Harun Erdenay ve Barbaros Akkaş'ta 2014 sevinci
Erkek Basketbolundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Harun Erdenay, "Şansımızı iyi değerlendirmek istiyoruz." derken, Milli Takımlar İdari Menajeri Barbaros Akkaş ise yaptığı açıklamada, "Bu başarı Türk basketbolunun yerini gösteriyor.
12 Dev Adam 2014 Dünya Kupası'na kabul edildi
FIBA Yönetim Kurulu’nun Barcelona’da yapılan olağan toplantısından Türk basketbolu için çok önemli bir karar çıktı. Bugün Barcelona’da gerçekleşen FIBA Yönetim Kurulu toplantısı sonrası, Türkiye’nin ‘Wild Card’ alarak 2014 FIBA Dünya Kupası’nda mücadele edeceği açıklandı.
Beşiktaş'ın borcu açıklandı
Öte yandan Beşiktaş JK Derneği'nin Yönetim Kurulu'na olan borçları ise şöyle açıklandı.Fikret Orman: 3.110.875 TLYıldırım Demirören (Kısa ve uzun vade toplam): 100.
FIBA, Dünya Kupası’na katılacak son 4 takım açıklanıyor
İspanya’nın evsahipliği yapacağı 2014 FIBA Dünya Kupası’nda yer alacak son 4 takım FIBA Yönetim Kurulu’nun bugün Barcelona’da gerçekleştireceği toplantıda belirlenecek. Kıta şampiyonalarında Kupa’ya katılım hakkını elde edemeyen, Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 15 aday ülkeden 4 tanesi FIBA Yönetim Kurulu’nun vereceği karar ile “wildcard”
Zeytinyağı üretimi artıyor, tüketim yerinde sayıyor
Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, iç tüketimin desteklenmesi gerektiğini söyledi. "Orkide" markası ile zeytinyağı alanında yurtiçi ve yurtdışı satışlarında büyük başarı sağladıklarını ifade eden Küçükbay, ülke olarak kalıcı başarılar elde etmek için zeytinyağı
Turizmci de kurdaki yüksek artıştan şikayetçi
Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (TUROB) Yönetim Kurulu Başkanı Timur Bayındır, “Dolar bu denli artmamalıydı, artmamalı. Çünkü böyle ortamda her şey oynuyor.
TÜSİAD ve TÜRKONFED Şırnak'ta toplandı
TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Tarkan Kadooğlu ise iş adamlarının bölgeye yatırım yapması gerektiğini kaydetti. Kadooğlu, şöyle dedi: “30 yıldan beri ülkemizi kana bulayan, bölgemizi sıkıntılar içerisinde bıraktıran, çocuklarımızın eğitimsiz, sanayimizle ilgilenemediğimiz bir 35 yılık
TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Kadooğlu: Biz doğruları söylemeye devam edeceğiz
Toplantıya öncülük eden TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Tarkan Kadooğlu, Başbakan’ın TÜSİAD ile ilgili söylemleri üzerine sorulan soruya, “Biz doğruları söylemeye devam edeceğiz. Bu ülke hepimizindir.
Bakan Işık: Faiz ve dövizdeki artış geçici
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) yönetim kurulu üyelerini kabul eden Fikri Işık, basın mensuplarının gündemle ilgili sorularını cevapladı. "Merkez Bankası'nın vermiş olduğu faiz arttırım kararı sanayiciyi nasıl etkileyecek?
Plastik ve ambalaj sanayicileri, kur artışı ve faiz yükselmesinden şikayetçi
BURSA - Bursa Plastik ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (BURPAS) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Biliktü, yüksek kur ve faizlerin zararlı olduğunu belirterek “Aralık ayının ikinci yarısından itibaren yaşananlar ve beraberinde gelen
KTO Başkanı Hiçyılmaz: Ekonomide ilave tedbirlerin alınması gerekebilir
KAYSERİ - Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, döviz kuru üzerindeki baskının devam edecek gibi durduğunu ifade ederek, “Bundan dolayı ilave tedbirlerin alınması gerekebilir.
Opel satışında bölge birinciliğini elde etti
Ödül törenine İn Group Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İnciroğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Osman Demirel ve Cihat Alagöz, İn Group çalışanları ve satış ekibinin aileleri katıldı. Törende yönetim kurulu üyelerinden Cihat Alagöz, konuşmasında ekibine, ailelerine ve kendilerini destekleyen tüm İn Group çalışanlarına teşekkür etti.
Galatasaray, Manisaspor'dan Oğuzhan Kayar'ı transfer etti
Oğuzhan, Tarık Almış Tesisleri’nde yapılan antrenmandan Manisaspor İkinci Başkanı Ersin Öztaş, Yönetim Kurulu Üyesi Gencay Esendağ, Teknik Direktör Kemal Özdeş, teknik heyet ve takım arkadaşlarına veda ederek Manisa’dan ayrıldı.
Tahkim Kurulu, FDT'nın 52/1. maddesindeki değişikliğe itirazı reddetti
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, 21 Ocak 2014'te aldığı kararla, Futbol Disiplin Talimatı'nın çirkin ve kötü tezahüratla ilgili 52. maddesinin 1. fıkrasında değişikliğe gitmiş, çirkin ve kötü tezahüratın devamlılığında uygulanan 120 saniye kuralı kaldırılarak, hüküm "Stadyumlarda topluluk halinde söz
Miniklerde judonun şampiyonlar belli oldu
Şampiyonayı izleyenler arasında Burhaniye Kaymakamı Osman Yenidoğan ve Karate Federasyonu Yönetim Kurulu üyeleri de vardı. Kızlar 25 kiloda Antalya’dan Müşerref Özdemir, 30 kiloda Kırklareli’nden Karya Eylül Avşar, 35 kiloda Bursa’dan Bengisu Çelik, 40 kiloda da İstanbul’dan Sıla
Kendi kurduğu gazeteden atıldı
MADRİD - İspanya’nın en çok satan ikinci gazetesi El Mundo’nun kurucusu ve genel yayın yönetmeni Pedro J. Ramirez yönetim kurulu tarafından işten atıldı.
TFF Yönetim Kurulu üyesi Üner: TFF ile vuruşmam şimdi başlıyor
İSTANBUL - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu üyesi ve eski Trabzonspor yöneticisi Taylan Üner, "TFF ile vuruşmam şimdi başlıyor." dedi.TFF Yönetim Kurulu üyesi Taylan Üner, ziyaret ettiği sporx.
TBESF'den Samsunspor'a moral ziyareti
Demirhan Şerefhan, Medicalpark Hastanesi Sportif Eğitim Uzmanı Gülden Okçu, Medicalpark Engelli Gücü Başkanı İlhan Elmalı, Başkan Yardımcısı Sema Elmalı, yönetim Kurulu üyesi Mustafa Toprak, antrenörler Mustafa Gülay ve Tayfun Çakmak, Nuri Asan tesislerimizde başkanımız Emin Kar'ı ziyaret etti.
GTO Başkanı Bartık: Ekonomik istikrarsızlığın faturasını özel sektör ödüyor
GAZİANTEP - Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, ekonomide yaşanan istikrarsızlığın faturasını özel sektörün ödediğini söyledi. GTO’nun Ocak ayı olağan Meclis Toplantısı Ali Yener’in başkanlığında gerçekleştirildi.
Alinur Aktaş: İnegöl mobilyası yükselişte
BURSA - Bursa İnegöl Belediye Başkanı ve MODEF Yönetim Kurulu Başkanı Alinur Aktaş, İnegöl mobilyasının yükselişte olduğunu söyledi. Aktaş, “Bizler sonuna kadar bu işin arkasındayız İnegöl’ü mobilya sektöründe dünyaca ünlü bir marka şehir, marka kent haline getirmeye kararlıyız.
Demirspor, galibiyet serisini sürdürmek istiyor
Demirspor yönetim kurulu üyeleri de antrenmanını izledi. As Başkan Selçuk Özkök, Basın Sözcüsü Hasan Erdeve, Muhasip Üye Emin Yumuşak, Hukuk ve İdari İşler Sorumlusu Cem Kösemen, Stadyum ve Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Nuri
Bafra Karaköy Tarım İşletmesi ihalesi iptal edildi
Ziyarete; Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, Bafra Ticaret Borsası Başkanı Namık Kibaroğlu, Bafra TSO Başkan Yardımcısı Erkan Mustafa Tokur, yönetim kurulu üyesi İbrahim Süzen, meclis üyesi Hasan Yavuz ve oda genel sekreteri Suat Lekesiz katıldı.
DENİB Başkanvekili Uzunoğlu: Merkez Bankası bütün kurşunlarını harcadı
Uzunoğlu, DENİB Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Memişoğlu ve Bekir Serdar Mutlubaş’la birlikte DENİB Mobil uygulamasının tanıtımını yaptı. Uzunoğlu, bir süredir üzerinde çalıştıkları DENİB mobil uygulamasını hayata geçirdiklerini ifade ederek, “Artık, iPhone-iPad ve Android cihazlara indirilebilen DENİB mobil
Batum-Almatı demiryolu hattı Doğu Karadeniz için de fırsat olacak
TRABZON - Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Gürcistan Batum-Kazakistan Almatı demiryolu hattının, Doğu Karadeniz’in dış ticaretine önemli katkı sağlayacağını söyledi.
TÜSİAD: Merkez Bankası faiz kararı ile önemli bir adım attı
İSTANBUL - TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, Merkez Bankası’nın faiz artırım kararını olumlu buldu. Muharrem Yılmaz, “Kurum, piyasanın dengelenmesi adına önemli bir adım attı.
SEDEFED Başkanı: FED kararı ile mutlaka yüzde 100 daralma olacak
İSTANBUL - ABD Merkez Bankası FED’in tahvil alımlarını sınırlamasından sanayiciyi korkutuyor. Sektörel Dernekler Federasyonu (SEDEFED) Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Targıt, sınırlamanın durulmaya neden olacağını vurguladı.
'Galatasaray'da transferi Aysal yapıyor, biz gazetelerden öğreniyorduk'
Yönetim Kurulu toplantılarına transfer çalışmaları gelmez, tartışılmaz ve karar verilmezdi. Sanıyorum şimdi de aynı şekilde oluyor.
Rixos Rusya’da ilk otelini açıyor
Açıklamada ayrıca, Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince’nin görüşlerine de yer verildi. Kış Olimpiyatları öncesi Rusya’daki ilk oteli açmalarının şirket için oldukça önemli olduğunun ifade eden Tamince, “Rixos Hotels olarak biz de bu dev projede yerimizi
Otelciden ‘günlük daire‘ şikayeti
İSTANBUL - Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (TUROB) Yönetim Kurulu Başkanı Timur Bayındır, Türkiye’de otellerin doluluk oranının gerilediğine işaret etti. Bayındır, bu gerilemede adedi 20 bini bulan, günlük ya da saatlik olarak kiralanan evlerin önemli rol oynadığını dile getirdi.
Adana Demirspor’a Polonyalı kaleci
Törene Basın Sözcüsü Hasan Erdeve, Hukuk-İdari İşler Sorumlusu Avukat Cem Kösemen, Stadyum ve Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Özbakır katıldı.Kendisini mavi-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzalayan Polonyalı kaleci Pawelek, “Bu sabah yeni takım arkadaşlarımla birlikte ilk çıktığım antrenman
Kasımpaşa - Beşiktaş tekrar maçının günü ve saati belli oldu
"Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun 12.01.2014 tarihli toplantısında, müsabakanın başlangıcından itibaren tekrarlanmasına karar verilen Spor Toto Süper Lig 15. hafta Kasımpaşa - Beşiktaş karşılaşmasının tarih ve saati belli oldu.
İran'la anlaşma bilmecesi
İran ve Türkiye haber ajansları arasındaki işbirliği anlaşması da Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk ile IRNA Genel Müdürü Muhammed Hoddadi tarafından imzalandı.DOĞALGAZ VE PETROL ALIMININ YOL AÇTIĞI TİCARET AÇIĞINI DENGELEME ARAYIŞI
'2014 yılında e-ticaret hacmi 50 milyar TL’ye ulaşacak'
ANKARA - Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Orhun, 2014’te 12 milyon kişinin internetten alışveriş yapacağını ve e-ticaretin pazar payının 50 milyar TL’ye ulaşacağını söyledi.
Ahmet Nur Çebi: İstediğimiz karar bu değildi
Tahkim Kurulu'nun Kasımpaşa-Beşiktaş maçının TFF Yönetim Kurulu'nun vermiş olduğu tekrar kararını onamasını değerlendiren İkinci Başkan, şunları ifade etti: "İstediğimiz bu değildi ama sonuç itibariyle böyle bir karar alındı.
Tahkim Kurulu, TFF'nin kararını onadı, puan durumu değişti
Tahkim Kurulu, Kasımpaşa-Beşiktaş maçının TFF Yönetim Kurulu tarafından tekrarlanmasına ilişkin verdiği kararı onadı. Tahkim, Beşiktaş'ın mücadelenin lehlerine tescil edilerek 3 puan verilmesi için yaptığı başvuruyu da reddettiğini açıkladı.