yüzükcü

Gürkan: Hayvan sevgisini çocuklarımıza aşılamalıyız
Törene, AK Parti Adana milletvekili adayı Ali Yüzükcü, Seyhan İlçe Başkanı Zuhal Aşlamacı, meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı. Gürkan, daha sonra tören alanına getirilen bir köpeği sevdi.
Ali Yüzükcü: AK Parti halkımızın hayallerini gerçekleştirmeye devam edecek
ADANA - AK Parti Adana Milletvekili adayı Ali Yüzükcü, “AK Parti halkımızın hayallerini gerçekleştirmeye devam edecek” dedi.Milletvekili Adayı Yüzükcü, “12 Haziran seçimlerinin sonucunu kimse merak etmiyor.
Ali Yüzükcü: Güçlü ve istikrarlı bir Türkiye için AK Parti’yi seçin
ADANA - AK Parti Adana Milletvekili adayı Ali Yüzükcü, 3 Kasım 2002 seçimlerinde iktidara gelen partisinin Türkiye’yi her açıdan güçlü ve bölgesinde ‘istikrar adası’ haline getirdiğini belirterek, “Güçlü Türkiye’nin devamı
Ali Yüzükcü: Halkımız ekmeği ekmekçiye, iktidarı AK Parti’ye verecek
ADANA - AK Parti Adana Milletvekili adayı Ali Yüzükcü, “Halkımız 12 Haziran’da çok bilinen bir atasözünde olduğu gibi ekmeği ekmekçiye, iktidarı yine AK Parti’ye verecek” dedi.Milletvekili adayı Yüzükcü, partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi’nin belirlediği gezi programı kapsamında beraberinde milletvekili adayı Mehmet Şükrü Erdinç ile Ceyhan
Ömer Çelik milletvekili adaylarını Ankara'da ağırladı
Necati Çetinkaya, Necdet Ünüvar, Fatoş Gürkan, Ali Küçükaydın, Mehmet Şükrü Erdinç, Fatma Güldemet Sarı, Ali Çaldır, Talat Ulussever, Tamer Dağlı, Ali Yüzükcü, Neslihan İpek Kobaner, Mustafa Özkozanoğlu, Ebubekir Akdeniz, milletvekili adayları katıldı.
"Peygamberimizi tüm yaşamımızda örnek almalıyız"
ADANA - AK Parti Adana Milletvekili adayı Ali Yüzükcü, Kutlu Doğum Haftasını değerlendirirken, “Şefkat ve merhamet peygamberini, Hz. Muhammed’i (SAV) tüm yaşamımızda örnek almalıyız” dedi.
AK Parti'nin iki genel başkan yardımcısı Adana'dan aday
11 Ali Yüzükcü İşadamı12 Neslihan İpek Kobaner Sınıf Öğretmeni13 Mustafa Özkozanoğlu Avukat14 Ebubekir Akdeniz Ziraat Müh.
AK Parti'nin milletvekili aday listesi belli oldu
11 ALİ YÜZÜKCÜ 19.03.1960 İŞADAMI12 NESLİHAN İPEK KOBANER 17.05.1962 SINIF ÖĞRETMENİ13 MUSTAFA ÖZKOZANOĞLU 03.
Ali Yüzükcü: Ben değil biz diyerek hizmete şartlanmalıyız
ADANA - AK Parti Adana milletvekili aday adayı Ali Yüzükcü, “Siyaset anlayışımız, ‘ben’ değil ‘biz’ diyerek yalnızca hizmet üretmeye şartlanmaktır” dedi.AK Parti’nin kuruluş felsefesinin ‘insan odaklı hizmet anlayışı’ olduğunu belirten Yüzükcü, “Partimizin kurucusu, Genel Başkanımız ve Sayın Başbakanımız Recep Tayyip
Ali Yüzükcü: Adana yeni projelerle Türkiye’nin gündeminde olacak
ADANA - AK Parti Adana milletvekili aday adayı Ali Yüzükcü, 12 Haziran 2011 seçimlerinin ardından Adana’nın yeni projeler ve başarılı çalışmalarla Türkiye’nin gündeminde olacağını söyledi.AK Parti’nin üçüncü iktidar döneminde Türkiye’nin her köşesi için olduğu gibi Adana içinde önemli çalışmalar gerçekleştirileceğini belirten Yüzükcü, “Bu bereketli topraklar
Ali Yüzükcü: Türkiye 2023 vizyonuyla dünyaya örnek olacak
ADANA - AK Parti Adana Milletvekili aday adayı Ali Yüzükcü, “Türkiye 2023 vizyonuyla dünyaya örnek olacaktır. Dünya lideri Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, dünya coğrafyasında mağdur ve mazlum insanların sesi olarak milyonlarca insanın gönlünde taht kurmuştur” dedi.
"Güçlü iktidar ve güçlü Türkiye ile 2023’e ele ele yürüyeceğiz"
ADANA - AK Parti Adana milletvekili aday adayı Ali Yüzükcü, “AK Parti ‘güçlü iktidar, güçlü Türkiye’ sloganıyla tek başına iktidarını sürdürecek ve Cumhuriyet’in 100. kuruluş yıldönümü olan 2023’e kararlı adımlarla ve sağlam bir vizyonla yürüyüşüne devam edecektir” dedi.
Ali Yüzükcü: Milletimize hizmet amaç, siyaset ise araçtır
ADANA - AK Parti Adana milletvekili aday adayı Ali Yüzükcü, AK Parti’nin yönetim anlayışında asıl amacın millete hizmet olduğunu belirterek, “Milletimize hizmet amaç, siyaset ise millete hizmet için sadece bir araçtır”
Yüzükcü: Temayül yoklaması bayram coşkusu içerisinde gerçekleşti
ADANA - AK Parti Adana Milletvekili aday adayı Ali Yüzükcü, hafta sonu gerçekleştirilen temayül yoklamasının adeta bir bayram coşkusu içerisinde gerçekleştiğini söyledi.Yüzükcü, “Temayülü organize eden ve oy kullanan teşkiat mensuplarımıza böylesine muhteşem bir organizasyonu tertip ettikleri ve bir demokrasi şölenini hepimize yaşattıkları
Ali Yüzükcü: Güçlü teşkilat, güçlü iktidar doğurur
ADANA - AK Parti Adana milletvekili aday adayı Ali Yüzükcü, güçlü teşkilatların, güçlü iktidarlar doğuracağını söyledi. Milletvekili aday adayı Yüzükcü, ilçe teşkilatlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.
Ali Yüzükcü: AK Parti’de tabandan tavana siyaset yapıyoruz
ADANA - AK Parti Adana milletvekili aday adayı Ali Yüzükcü, “Adalet ve Kalkınma Partisi’nde kuruluşundan bu güne tabandan tavana kadın ve gençlikle birlikte el ele siyaset yapılmaktadır.” dedi.Milletvekili aday adayı Yüzükcü’nün ilçe ve belde teşkilatlarıyla bu teşkilatlara bağlı kadın ve gençlik kollarındaki tanışma toplantıları sürüyor.
Ali Yüzükcü: Ev çatısız, siyaset teşkilatsız olmaz
ADANA - AK Parti Adana milletvekili aday adayı Ali Yüzükcü, “Ev çatısız, siyaset teşkilatsız olmaz” dedi. Milletvekili aday adayı Yüzükcü partisinin teşkilat mensuplarıyla buluşma toplantılarına aralıksız devam ediyor.
Ali Yüzükcü AK Parti milletvekili aday adaylığını açıkladı
ADANA - AK Parti Adana milletvekili aday adayı Ali Yüzükcü, “Milletin partisi ve halkın hizmetçisi olan AK Parti’nin üçüncü kez tek başına güçlü iktidarı için herkesi bu şemsiye altında toplanmaya davet ediyorum” dedi