yüzümüz

Gündoğdu: 'Kadro veriyorum ama paranı kesiyorum' demek doğru olmaz
Sayın Genel Müdürümüzün konuşmasında illerde gülen yüzümüz dediği iş ve meslek danışmanlarının şu anda yüzü gülmüyor. Niye? Hep beraber onlara mükemmel bir iyilik yaptık, sizi iş güvencesine, kadroya kavuşturuyoruz dedik.
'Sarı yaz' geldi turizmcinin yüzü güldü
Kurban Bayramı’Ndan sonra yaşanan bu hareketlilikle birlikte bizimde yüzümüz güldü. Otelimizde şuanda özellikle yerli turist var. Bu dönemde daha uygun fiyatlarla tatil yapma fırsatı buluyorlar.” dedi.Bu arada meteoroloji yetkililerinden alınan bilgiye göre Bodrum’da hafta sonuna kadar hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üstünde olacağı öğrenildi
Finike yöresine ait beyaz limon 2 yıl dalında taze kalabiliyor
bunun içinde sürekli bakım ister hassas olmasından dolayı kültürel işlemler sırasında çok dikkat etmelidir ki, üretici olarak hasat zamanında ve sonrasında yüzümüz gülsün. Bakımı hayli zor olan limonu güneşten korumak için üzerine tül çekiyoruz, yoksa güneş yakarak limonlar hastalığa yakalanabiliyor.
Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’ndan iftar yemeği
Halık'ın bileceğini düşünerekten bu yolda ilerlersek, inşallah yüzümüz ak olur. Yüz, aklığı da iki cihana bedeldir” diye konuştu.ERGİN: MEDENİYETİMİZ BİRLİĞİN VE DİRLİĞİN TESANÜTÜDÜR
Çağlayan: İhracatçılar prese devam etsin
Yüzümüz sadece AB’ye değil, tüm dünyaya dönük. AB’ye ihracatımız yüzde 5,3 oranında artarak 5 milyar 80 milyon dolar oldu. AB’nin dünyadan ithalatı gerileme devam ederken, bizden ithalatı artmaya başladı.
Bakan Yazıcı: En büyük projemiz ‘Milli Birlik ve Kardeşlik’
Hiçbir süreçte milletimizin yüzüne baktığımızda yüzümüz kızartacak, milletimizin boynunun bükülmesine yol açacak eylem ve söylemimiz olmadı, olmaz da.” Süreci etkileyecek birtakım sözlerin de edileceğini vurgulayan Yazıcı, “Dolayısıyla bu konuyu kafanızda teşebbüse yol açacak birtakım beyanlara; bunun kıymetini
Fatih Terim: İtibarsızlaştırma çalışması yapılıyor
Biz o pozisyonda hakeme tepki vermek için yere vurmadık ki yüzümüz başka yöneydi. Ben bugüne kadar hiçbir hakem hakkında konuşmadım ama bundan sonra konuşacağım. Bazı şeylere güvenimiz kalmadı.
Gelir uzmanı memur, vergi bilincini yaymak için şarkı besteledi
Ver ki vergini yüzümüz gülsünVergi verdiğin kadar hürsünVer ki vergini (CİHAN)
Bakan Yılmaz Afganistan'daki Türk askerleriyle yemek yedi
Bunu yaparsak hem dünyada hem ahirette yüzümüz ak olur. Boş yere gelmediniz, yaptığınız şey önemsiz değil çok önemli.” dedi. Yılmaz, şöyle devam etti: "Brüksel’de NATO toplantısında yetkiler diyor ki: 'Sizler Afganistan’da harikalar yaratıyorsunuz.
Bülent Arınç: Son 20-25 yılda bu kadar kötü milli takım görmedim
KİMSE 75 MİLYON İNSANI ÜZEMEZ, 2002'DEN BERİ YÜZÜMÜZ GÜLMÜYORTürkiye Futbol Federasyonu'nun gerekli tedbiri almasını isteyen Arınç, "75 milyon insan bu üzüntüyü yaşamak mecburiyetinde değil.
Erdoğan, kaçırılan teknisyenin annesini aradı ve 'Oğlunu hemen evlendir' dedi
Bizim yüzümüz güldü, Allah onun da yüzünü güldürsün. Çok şükür bugünleri de gördük. ağabeyime kavuşacağım.
Sivaslı kahvecinin ilginç koleksiyonu
Kahvehanesinin duvarlarını Sivas'ın 'deli' diye bilinen tanıdık simaları ile süsleyen Osman Gürsözlü, "Bunların sayesinde yüzümüz gülüyor." dedi.8 senedir işlettiği kahvehanenin duvarlarını eski eşyalarla müzeye çeviren 65 yaşındaki Osman Gürsözlü, Sivas'ın maskotları olarak tanınan ünlü simalar için de
Tığla ördüğü kadın figürleriyle, kadına şiddete tepki gösterdi
Yüzümüz günebakan misali sevmeye doludur. Öldürme, sev' yazısıyla çoğu zaman ölümle sonuçlanan kadına karşı şiddete tepkisini gösteriyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde dünyaya verilmesi gereken en iyi mesajın 'kadına şiddete dur denilmesi' olması gerektiğini anlatan Can, bir otel çalışanı kadın
Kılıçdaroğlu: Hükümet Türkiye'yi savaşa sokmak için bahane arıyor
Cam gibiyiz, bir taraftan bakınca diğer yüzümüz de görünür.” Bu arada Kılıçdaroğlu, konuşmasında medyaya seslenerek, bu toplantıya gelenlerin hepsinin kendi ceplerinden yol paralarını verdiklerini söyledi.
Mardin’de Gönül Elçisi Kampanyası başlatıldı
Ayrıca Bakanlığımızca yeni yüzümüz olan Çocuk Evleri Projesi kapsamında 3 çocuk evi açılmış, 3 çocuk evinin de tefriş işlemi devam etmektedir. Tefrişi tamamlanacak çocuk evleri ile birlikte toplam 6 çocuk eviyle hizmetlerine devam edecektir.
Kızının ismi ve kıyafetlerinin uzunluğu nedeniyle ordudan atılmış
Yüzümüz kızarıyor.”Yaşar Kareyel, insanın, kendi ülkesinde, kendi ordusunda böyle olayların yaşanıyor olmasının ibretlik olduğunu da ifade ederek, “Oysa ki ordumuza biz peygamber ocağı olarak bakıyoruz.
İTO’dan Selçuklu vurgulu yeni logo
Yeni logonun ufuklarını ortaya koyduğunu belirten Yalçıntaş, “Yeni yüzümüz ile Türkiye ve İstanbul’un dinamik, modern yanlarına göndermede bulunduk.” dedi. 21 Ocak itibari ile yenilenen logoda Anadolu Selçuklu'nun sekizgenine yer verildiğini aktaran Yalçıntaş, “Malum Selçuklu’nun Ahi geleneği var.
Kılıçdaroğlu: Silah bırakıp başka bir ülkede yaşarlarsa memnunluk duyarız
' AB'yi unuttuk, yüzümüz batıya dönüktü, Ortadoğu'nun bataklığına döndük, dış politikamızı ülkenin çıkarları üzerine değil, başka ülkelerin çıkarları üzerine inşa ettik. Geldiğimiz nokta iç açıcı değil.
Silifke'de 55 günde yetiştirilen çileğin ilk hasadı yapıldı
Bu nedenle işimizi şansa bırakmıyoruz ve hangisi daha iyi para ederse o yıl yüzümüz ondan gülüyor.” diye konuştu. Türkiye'deki çilek üretiminin en önemli noktalarından birisi olan Silifke’de yetiştirilen çilekler, kokusu, aroması ve lezzeti nedeniyle çok tercih ediliyor.
Prof. Dr. Erçetin: İyi anne baba olmak çocukla iyi iletişim kurmaktan geçer
İnsanların işleriyle uğraşırken gönülleri de yapması gerektiğine değinen Erçetin; “Bizler işimizi başarılı bir şekilde yapıyor olabiliriz ama güler yüzümüz ve tatlı dilimizle insanlarda hoş bir görüntü neden bırakmayalım.
Yurtseven ailesi yardım bekliyor
İnşallah buralardan gelecek güzel haberlerle bizimde yüzümüz bir nebze olsun güler." ifadelerini kullandı. (CİHAN)
Tezgahlarda bayram bereketi
Bu sene yüzümüz gülüyor.” diye konuştu. Merdiven altı ürünlere itibar edilmemesini isteyen esnaf, “Biz bayramlık ürünleri taze getiriyoruz. Bi-iki senedir bu bayrama çikolata bayramı diyoruz.
Bakan Bayraktar: 6,5 milyon konutun elden geçirilmesi gerekiyor
İzmir, bizim batıya açılan yüzümüz. Kent dönüşümü çok meşakkatli bir konu. Türkiye'nin nüfusu 75 milyon. Bunun şehir nüfusuna oranı yüzde 78'dir.
Bahar Hastanesi, yılın annelerini ödüllendirdi
Dördüncüsünde yüzümüz güldü. Çocuğunu kaybetmiş bir anne olarak bize annelik duygusunu yaşatan Bahar Hastanesi ve doktorlarıma çok teşekkür ederim.” diye konuştu.
CHP Sözcüsü Tamaylıgil: Bizim yüzümüz Mustafa Kemal'in baktığı yüzdür
Tamaylıgil, "Bizim yüzümüz açık, bizim yüzümüz Mustafa Kemal Atatürk'ün baktığı yüzdür. Alnımız temiz, bizim şiarımızda bağımsızlık, özgürlük, egemenlik, kadın erkek eşitliği vardır. Laik demokratik, sosyal, hukuk devleti olan Türkiye vardır.
BDP Eşbaşkanı Kışanak: Pozantı'daki çocuklar serbest bırakılsın
"Katiller bulunmadan bizim oraya gitmeye yüzümüz yok" demelerini beklediklerini kaydeden Kışanak, Pozantı'da yaşananlara dair bir şey söylemek istemediğini belirtti. Çocukların 32 ayrı koğuşa dağıtıldığını dile getiren Kışanak, yaşanılanların kamuoyunda tartışıldığını kaydetti.
Vanlı depremzedeler iş istiyor
Başka bir şey isteyecek yüzümüz yok." Valiliğin geçen ay 250’şer lira verdiğini anlatan depremzede, "Bu para da bize bir hafta yetti. Van’dan akrabalarımızın gönderdiği paralarla ayakta duruyoruz.
Selçuk Eren: Bu çıkışımız 2012 yılında sürecek
Kayserispor deplasmanında 1973 yılından bu yana yüzlerinin gülmediğini belirten Eren, “Şimdi yüzümüz gülüyor, bu mutlulukla Bursa'ya döndük. İnşallah Bursaspor bu çıkışını 2012 yılında sürdürecek.
Uludağ’a kar yağdı, yeni sezon öncesi işletmecilerin yüzü güldü
Yüzümüz güldü adeta. Bu sene geçen seneye göre daha iyi olacak kanaatindeyim. Bu sene otel konaklama fiyatlarında artış olabilir. Oda sayılarının azalması sebebiyle biz zam yapacağız.
Vali Şahin, aşure etkinliğine katıldı
GİRESUN - Giresun Müftülüğü tarafından düzenlenen aşure dağıtım etkinliğine katılan Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, "Bizim dilimiz, bizim yüzümüz aynı aşure tatlılığında olsun." dedi. Hacı Miktat Camii'nde gerçekleştirilen etkinliğe katılan Vali Şahin, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği aşureden tattı.
Bülent Arınç: Siyasetin un çuvallarını yerlere düşürmeden yapılması gerekir
BURSA - Başbakan Yardımcısı Ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Biz geçmişte siyaset yaparken un çuvallarını yerlere çok düşürdük, yüzümüz gözümüz bembeyaz oldu." şeklinde konuştu.
Başkan Kocaoğlu: Cumhurbaşkanı ve Başbakan konuya el atmalı
Alnımız açık yüzümüz pak. Buradan hem Sayın Başbakanı hem de Sayın Cumhurbaşkanı'nı adalete çağırıyorum. Hesap veremeyeceğimiz ne bugün ne 2 Mayıs'tan bu yana tutuklu olan arkadaşlarımızın hiçbirinde leke yoktur.
Arınç: Rüşvete ihtiyacımız yok, rahat edeceksek esnafın duasını almamız şart
” diyen Arınç, “Biz rahat edeceksek, yüzümüz gülecekse esnaf ve sanatkarın duasını almamız lazım. Samimiyetle söylüyorum, rüşvete ihtiyacımız yok. Bizim de saçma sapan sözler sarf etmeye ihtiyacımız yok.
DÜZELTME - Türkiye LYS birincisi, ilk bursunu depremzedelere bağışladı
Vali Kıraç, terör saldırıları ve depremin ardından ülke olarak büyük acılar yaşandığını belirterek, “Bu tür başarı hikayeleri ve ödül törenleriyle yüzümüz bir nebze olsun gülüyor. Türkiye genelinde başarı gösteren iki öğrencimizi, ailelerini ve eğitimlerine katkıda bulunan herkesi kutluyorum.
Türkiye LYS birincisi, ilk bursunu depremzedelere bağışladı
Vali Kıraç, terör saldırıları ve depremin ardından ülke olarak büyük acılar yaşandığını belirterek, “Bu tür başarı hikayeleri ve ödül törenleriyle yüzümüz bir nebze olsun gülüyor. Türkiye genelinde başarı gösteren iki öğrencimizi, ailelerini ve eğitimlerine katkıda bulunan herkesi kutluyorum.
Başbakan 7 seçim zaferli Türkiye haritası önünde konuştu
Yeni bir dönemin başında olduklarını ifade eden Erdoğan, “Alnımız ak, yüzümüz ak olarak milletimizin huzurundayız. Bugüne kadar Türkiye’nin imar ve inşasında milletimize büyük eserler kazandırdık. Şimdi daha büyük eserler kazandırmak için yeniden koşmaya başladık.
Mahmutbey-Habibler Karayolu hizmete açıldı
Ancak sadece bizim yüzümüz gülmüyor. Sultangazi’nin, Habibler’in, Gaziosmanpaşa’nın yüzü gülüyor.” şeklinde konuştu.
Kalp nakli için hava limanında uçağı kaçıran kadına pil takıldı
Avcı, “Çok mutluyuz; artık yüzümüz gülüyor. Hava limanında uçağı kaçırdığımızda umudumuz bitmişti. Ama şimdi normal bir insan gibi yaşayacak.
ABD’li senatörler eğitim işbirliği için İzmir’e geldi
Rektör Çevik, “Kapımız herkese açık, yüzümüz her yöne dönük. Ancak bu şekilde uluslararası bir üniversite olunabilir. ABD ile işbirliğine gitmemiz sadece bize değil, İzmir’e ve ülkemize de büyük katkı sağlayacaktır.
HÜRSİAD Başkanı Fincan: Türk ekonomisi AB ve ABD’ye oranla çok iyi
Dünyanın ve bölgenin güç günlerden geçtiği zamanlarda yüzümüz gülüyor. Tabii bu, rehavet ya da şımarıklığa sebep olmamalıdır. Gelinen aşamada Türkiye'nin ve ürünlerimizin bir markası var, işte bu markanın itibarını artırmak adına ne gerekiyorsa yapmalıyız.
İş dünyası, işsizlik oranlarının düşmesinden memnun
Dünyanın ve bölgenin güç günlerden geçtiği zamanlarda yüzümüz gülüyor. Tabii bu, rehavet ya da şımarıklığa sebep olmamalıdır. Gelinen aşamada Türkiye’nin ve ürünlerimizin bir markası var; işte bu markanın itibarını artırmak adına ne gerekiyorsa yapmalıyız.
Uğru Işılak, AK Partili gençleri coşturdu
Barut, "Sizlerden oy istemeye hem hakkımız var, hem de yüzümüz var diye düşünüyorum. Şölene katılan herkese teşekkür ediyorum." dedi. Şöleni düzenleyen AK Parti Manavgat İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kaplan da şunları söyledi: "Tüm katılımcılara ve sunumdaki başarılı performansından dolayı
Menderes Türel: Bugüne kadar hiçbir yolsuzluğum bulunamadı
Alnımız ak yüzümüz açıktır. Hakkımızda hiçbir yolsuzluk bulamadılar, hiçbir dava açılmadı. Halen tüm mesailerini bu araştırmalara harcamaktadırlar.
Gediz Üniversitesi Rektörü, incelemelerde bulunmak üzere Senegal’e geldi
Afrika şartlarında yerinde görmek ve tespitlerde bulunmak için Dakar’da bulunan Çevik, “Yüzümüz tüm dünyaya dönük, kapılarımız tüm ülkelere açık. Dokuz farklı ülkeden öğrencimiz mevcut ve bunlardan ikisi de Senegalli.
Şehit polis memuru Gökmen Şimşek, gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı
Kor ateşte olsa yüzümüz, yüreğimize gömecek, gözyaşlarımızı içimize akıtacak, bugün hainleri sevindirmeyeceğiz.'' şeklinde konuştu.
Trabzonsporlu taraftarlardan 'siyaset' itirazı
Trabzonsporlu taraftarlar olarak bir haftadır yüzümüz gülmüyor.” dedi.Herkesi sağduyulu olmaya davet eden Kodalak, takımlarına karşı yapılan haksızlıkların devam etmesi halinde gerekli izinleri de alarak büyük bir yürüyüş yapmayı planladıklarını anlattı.
Arınç: TRT İngilizce haber kanalı kuruyor
Yaklaşık 16 yıllık esnaf olduğunu belirten kişi, "Sekiz yıldır yüzümüz gülüyor. Daima arkanızdayız." dedi. Bu ilginç çıkış sonrası Arınç, "Basının ümitlerini de boşa çıkardın. Başka beklenti içindeyiz.
Gediz Üniversitesi'ni görmek için Senegal ve Kongo'dan geldiler
Rektör Çevik, "Yüzümüz tüm dünyaya dönük, kapılarımız tüm ülkelere açık. Her bölümümüze en az 20 yabancı öğrenci yerleştirmek istiyoruz. Şu anda dokuz ülkeden 25 yabancı öğrencimiz var, ikisi de Senegalli.
Denizli'de kentsel dönüşümden dolayı yıkım olmayacak
Allaha şükürler olsun yaptığımız hiçbir şeyde yüzümüz kara çıkmadı. Tek niyetimiz hizmet etmek. Bu hizmetleri karalamak gölgelemek Denizli’nin menfaatine değildir. Denizli’nin menfaati olan hizmet edeni alkışlamaktır, destek olmaktır.