yüzüncü yıl üniversitesi ilahiyat fakültesi

Dr. Candan: Kur'an, insanlara mesajlarını çok açık şekilde aktarıyor
BATMAN - Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tefsir Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Abdülcelil Candan, Kur'an'ın insanlara mesajlarını çok açık bir şekilde aktardığını, Kur'an'ın çeşitli şifrelerinin olduğunu söylemenin tamamen ticari
Midyat Müftüsü Çiçek görevine başladı
34 yaşındaki Müftü Çiçek'in Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu olduğu ve iki çocuğu bulunduğu belirtildi. (CİHAN)
Midyat’ta ‘Kur’an-ı Kerim’i Anlama’ konferansı büyük ilgi gördü
Konferansa TRT 6’da (TRT Şeş) Xelatan Rastan (Doğruların Ödülü) programını sunan Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Abdulcelil Candan konuşmacı olarak katıldı.
Kapalı spor salonu, Kutlu Doğum coşkusu ile doldu
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cemalettin Erdemci de Hz. Peygamber ve Kur'an konulu konferansta Hz. Muhammed (s.a.v)'in Kur'an-ı Kerim'i tebliğ etmenin yanında, rahmet peygamberi olduğunu insanlık adına kurtuluş reçetesi de olduğu vurguladı.
Şemdinli'de Kutlu Doğum etkinliği
Programa; Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğrettim Üyelerinden Doç Dr Yakup Civelek ile Dr. Adnan Memduhoğlu konuşmacı olarak katıldı. Program öncesi Müftülük tarafından vatandaşlara Kur-an'ı Kerim ve siyer kitapları hediye edildi.