zafer ilköğretim okulu

Uşak’taki tarihi okul ikinci defa yanmaktan son anda kurtarıldı
UŞAK - Uşak’ta yeni adı Barış Güneşhan olan tarihi Zafer İlköğretim Okulu, yangın tehlikesi atlattı. Yeterli öğrenci olmadığı için öğretmen dinlenme odası olarak kullanılan 2/A sınıfında, prize takılı semaverin kısa devre yaptığı belirtildi.
Eroğlu, Afyon’un 3 ilçesinde 38 milyonluk temel atma ve açılış yaptı
etap inşaatı, Göynük Köyü Taşkın Koruma Tesisi ve Zafer İlköğretim Okulu ek binasının temelini attı. BOLVADİN’DE YENİ OKULLAR VE YENİ SULAMA TESİSLERİ Çobanlar’daki programından sonra Bolvadin’e hareket eden Eroğlu, burada yatırım maliyeti 5 milyon 350 bin lira olan 7 tesisin toplu açılışını gerçekleştirdi.
Öğrenciler, hem sınıfta hem bahçede öğreniyor
Eskişehir Odunpazarı ilçesinde bulunan Milli Zafer İlköğretim Okulu’nda da yeni müfredata uygun oyunlar, okul bahçesinde çocuklara sunuluyor. Okul bahçesine çizilen oyun alanları çocukların ilgisini çekiyor.
Efe’nin ölümü milat oldu; ilkokul tuvaletleri yeniden düzenlendi
Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde bulunan Milli Zafer İlköğretim Okulu’na gelen öğrencileri ilk olarak öğretmenleri karşıladı. Okul yönetimi de çocukların okula alışmaları için çeşitli hediyeler verdi.
Bor belediyesi Ramazan çadırı kurdu
NİĞDE - Bor belediyesi tarafından organize edilen geleneksel iftar çadırı bu yıl da kurulacak. Bor Belediyesi iftar çadırını bu sene Zafer İlköğretim Okulu bahçesine kurdu.
Vali Koçdemir, down sendromlu öğrencinin karne sevincini paylaştı
Eskişehir Milli Zafer İlköğretim Okulu’nda düzenlenen karne törenine katılan Koçdemir, öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı. Ardından okuma yazmayı bitiren 1/C sınıfındaki öğrencilere karnelerini veren Koçdemir, sınıfta bulunan down sendromlu bir öğrenciyle yakından ilgilendi.
Nazilli’de 1. Fatih Sultan Matematik Olimpiyatı düzenlendi
sınıflarda birinci Zafer İlköğretim Okulu öğrencisi Özgün Cebeci, ikinci Fatih İlköğretim Okulu öğrencisi Çağatay İşeri, üçüncü Atça Ali Sönmez İlköğretim Okulu öğrencisi Eda Tombak. 8. sınıflarda birinci Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu öğrencisi İbrahim Durmuş, ikinci Yenipazar Merkez İlköğretim Okulu öğrencisi Eray Güney, üçüncü Atça Uzunırmak İlköğretim
28 Şubat’ın başörtü mağdurları: Bize o günleri yaşatanlar da hesap versin
Yıl Zafer İlköğretim Okulu'nda öğretmen olan Yıldırım, müfettişlerin sürekli denetime geldiğini ve kılık kıyafetten dolayı çok büyük zorluklar yaşattığını söyledi. Yıldırım, o dönemde yaşadıklarını şöyle anlattı: “Darbe döneminde ilköğretim müfettişleri artık eğitim öğretimi denetlemek için değil de sırf başörtülüleri yakalamak, onları
Öğrenciler topladıkları kapaklarla engellilerin yüzünü güldürdü
Öte yandan sosyal sorumluluk projesi kapsamında olan Özel Zafer İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından toplanan kapaklarla da engelli bir kız çocuğuna tekerlekli sandalye alındı. (CİHAN)
Kurban kesimi yapılacak alanlar belirlendi
Nolu Erdoğdu mahalleleri; askeri kışla içerisi, 3 Nolu Erdoğdu mahallesi; Kisarna Caddesi Köşk Fırını karşısı, Zafer, Cumhuriyet ve Ortahisar mahalleleri; Zafer İlköğretim Okulu yanı, Gülbaharhatun, Hızırbey, Yalı ve Kurtuluş mahalleleri; Toptancı Hali arkası TIR garajı, Bahçecik Mahallesi; Zehra Kitapçıoğlu Okulu Bahçesi.
SBS'de Kocatepe Dershanesi 4, Zafer İlköğretim Okulu 1 Türkiye birincisi çıkardı
AFYONKARAHİSAR - İlköğretim 8. sınıf öğrencilerinin girdiği Seviye Belirleme Sınavı (SBS)'nda Afyonkarahisar Kocatepe Dershanesi 4, Özel Zafer İlköğretim Okulu da 1 Türkiye birincisi çıkardı. Zafer İlköğretim Okulu’nun birincisi aynı zamanda Kocatepe Dershanesi öğrencisi.
Cüce kardeşler engel tanımadı, oylarını kullandı (Özel)
ZONGULDAK - Demokratik hakkını kullanmak üzere Zafer İlköğretim Okulu'na gelen yaklaşık 1 metre boyundaki 2 kardeş, vatandaşlık örneği sergiledi. Karaelmas Mahallesi'nde oturan Muharrem (28) ve Hatice (34) kardeşler ile anne Halime Danış(59), seçimlerde oyunu kullandıktan sonra açıklamalarda bulundu.
Küçükler Voleybolu’nun birincileri belirlendi
Bursa Gürsu Zafer İlköğretim Okulu 3. Giresun Şebinkarahisar Yavuz Selim İlköğretim Okulu 4. Antalya Göynük İlköğretim Okulu
Anaokulu öğrencileri resim şenliğinde buluştu
Yarışmada İbrahim Baltacı İlköğretim Okulu ana sınıf öğrencisi Kerem Işılak birinci olurken, Zafer İlköğretim Okulu'ndan Ömer Kaan Acarbaş ikinci, Zafer İlköğretim Okulu'ndan Yusuf Taha Candan adlı öğrenci de üçüncü oldu.
Manisa’dan Siirt’e 'Gönül Köprüsü' kuruldu
faaliyet gösteren Özel Birlik Koleji öğrencileri ve öğretmenlerinden oluşan bir grup Siirt’in Baykan ilçesine bağlı Atabağı Beldesin’de bulunan 30 Ağustos Zafer İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti. Manisalı öğrenciler, kardeş okuldaki öğrencilere, 360 çift ayakkabı, bir adet dizüstü bilgsayar ve bir adet projeksiyon cihazı getirdi.
Tarlada cesedi bulunan Emrullah bugün toprağa verildi
Cenaze törenine Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Şenol Genç, Milli Eğitim Şube Müdürü Adil Özer, Zafer İlköğretim Okulu Müdürü Abdurrahman Metinoğlu, ailesi ve vatandaşlar katıldı.
Özel Zafer İlköğretim Okulu öğrencisi Üstün, Afyonkarahisar’ın gururu oldu
AFYONKARAHİSAR - Özel Samanyolu Lisesi tarafından düzenlenen ‘Samanyolu 7. Ulusal Matematik Yarışması’nda üçüncü olan Özel Zafer İlköğretim Okulu öğrencisi Nureddin Alperen Üstün, Afyonkarahisar’ın gururu oldu.
Zafer Koleji'nden Matematik, Fen ve Teknoloji Olimpiyatı
AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar’da, Özel Zafer İlköğretim Okulu, ildeki 5. sınıf öğrencileri arasında Matematik, Fen ve Teknoloji Olimpiyatı düzenledi. Yarışmada birinciliği Oruçoğlu İlköğretim Okulu öğrencisi Talha Sarlık elde etti.
Özel Zafer İlköğretim Okulu öğrencilerinden şiir dinletisi
AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'da, Özel Zafer İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından hazırlanan şiir dinletisi büyük beğeni topladı. Zafer İlköğretim Okulu 4-B sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan şiir dinletisi, okulun konferans salonunda gerçekleştirdi.
Zafer Koleji öğrencisi, İzmir'den bronz madalya ile döndü
TEKİRDAĞ - Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde eğitim ve öğretin veren Zafer İlköğretim Okulu, İzmir Yamanlar Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen 6.Matematik Fen ve Teknoloji Yarışması'ndan (MAFETYA) yine madalya ile döndü.
İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy'u resimle anlattı
Zafer İlköğretim Okulu'ndan yarışmalara katılan 5A sınıfı öğrencilerinden Halit Dinçer, Resim kategorisinde Çorlu birincisi oldu. Dereceye giren öğrenci Halit Dinçer, Çorlu Kaymakamı Ali Dursun tarafından 1 çeyrek altın, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da 100 TL'lik alışveriş çeki ve kalem seti
Karnesinde zayıf olan çocuğunuzu başkasıyla karşılaştırmayın
Afyonkarahisar Özel Zafer İlköğretim Okulu Psikolojik Danışmanı ve Rehber Öğretmeni Kerem Sağlam; notların, öğrencinin hayattaki başarısını değil, okulda yeterli çalışıp çalışmadığını gösterdiğini söyledi.
Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu kardeş okula yardım yaptı
BARTIN - Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu 'Kardeş Okul Projesi' kapsamında, Bartın’ın Ulus İlçesi Kumluca Beldesi Zafer Köyü'ndeki Zafer İlköğretim Okulu'na kitap, giysi ve oyuncak yardımı yaptı.
Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu kardeş okula yardım
BARTIN - Bartın Özel Gülpembe İlköğretim Okulu 'Kardeş Okul Projesi' kapsamında, Bartın’ın Ulus İlçesi Kumluca Beldesi Zafer Köyü'ndeki Zafer İlköğretim Okulu'na kitap, giysi ve oyuncak yardımı yaptı.
Okul Sporları Kayak Müsabakaları nefes kesti
Slalom ve Büyük Slalom erkekler, Slalom ve Büyük Slalom yıldız bayanlar olmak üzere 4 kategoride yapılan yarışlarda, BS erkekler dalında Zafer İlköğretim Okulu'ndan Serdar Yıldız birinci, Kükürtlü Ticaret Sanayi İlköğretim Okulu'ndan Barış Akova ikinci, Özel Emine Örnek İlköğretim Okulu'ndan Onur Baybalı ise üçüncü oldu
Başkan Bahçeci, ziyaret ettiği okula çevre düzenlemesi sözü verdi
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, okullara destek vermeye devam ediyor. Son olarak Başkan Bahçeci 30 Ağustos Zafer İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek, okula çevre düzenlemesi yapacakları sözünü verdi.
Bir ton atık kağıt 17 ağacın kesilmesine eşdeğer
Geri dönüşüm konusunda büyük bir başarıya imza atan Yenimahalle Zafer İlköğretim Okulu'na tam 116 paket A-4 fotokopi kağıdı teslim edildi. Müdür Yardımcısı Manas Simay, çalışmaların ilerleyen safhasında desteklerinin süreceğini kaydetti.
Balıkesir'de 200 bin öğrenci dersbaşı yaptı
Ardından protokol üyeleri, Zafer İlköğretim Okulu'ndaki törene katılarak öğrencilerle biraraya geldi. Törene, Balıkesir Valisi Yılmaz Arslan'ın izinde olması sebebiyle geçen haftalarda göreve başlayan Vali Yardımcısı Selda Durak, Belediye Başkanı İsmail Ok, İl Genel
Zafer Koleji'nden 7. sınıf SBS sonuçlarında 3 Türkiye birincisi çıktı
Zafer İlköğretim Okulu öğrencileri Nureddin Alperen Üstün, Muhammed Emin Kale ve Muhammed Kağan Sezen, SBS'de 500 tam puan alıp, Türkiye birincisi olarak Afyonkarahisar'ın gururu oldu. Zafer İlköğretim Okulu Müdürü Emin Akman, böyle bir başarıya imza atan öğrencileri tebrik etti.
SBS'de Trakya birincisi Çorlu Özel Zafer İlköğretim Okulu oldu
Buna göre Çorlu Özel Zafer İlköğretim Okulu Türkiye genelinde 37., Trakya genelinde ise listede adı bulunan tek okul oldu. Çorlu merkezde faaliyet gösteren Özel Zafer İlköğretim Okulu, Seviye Belirleme Sınavı (SBS)'nda kitlesel başarı göstererek Türkiye'de sayıları 35 bini geçen ilköğretim
Özel Zafer Koleji, SBS yerleştirmede yüzde 100 başarı elde etti
Özel Zafer İlköğretim Okulu Müdürü Emin Akman, Zafer Koleji'nin SBS 8. sınıflar arasında 500 tam puanla bireysel başarıda yüzde 100 yerleştirme ile 2010'un en yüksek başarısını elde ettiğini söyledi.
Zafer Koleji ve Kocatepe Dersanesi SBS'ye damgasını vurdu
Afyonkarahisar'da, Özel Zafer İlköğretim Okulu ve Kocatepe Dershanesi öğrencisi Alperen Bağlama ve Tuğba Çelikten ile Kocatepe Dershanesi öğrencisi Canan Özsarı SBS 8. sınıflarda 500 tam puanla Türkiye birincisi oldu.
Özel Zafer İlköğretim Okulu'nda Mancınık yarışması
Afyonkarahisar Özel Zafer İlköğretim Okulu, öğrenciler arasında Mancınık yarışması düzenledi. Çekişme içerisinde geçen yarışmada öğrenciler mesafe ve özgün tasarım olmak üzere 2 kategoride yarıştı.
Ödemiş Zafer İlköğretim Okulu Yeşil Bayrak aldı
İzmir'in Ödemiş ilçesindeki Zafer İlköğretim Okulu, 2008 yılında beri Türkiye Eğitim Çevre Vakfı (TURÇEV) ile birlikte yürüttüğü "Eko Okul" projesinde mutlu sona ulaşarak Yeşil Bayrak almaya hak kazandı.
Matematik olimpiyatının başarılı öğrencileri ödüllendirildi
Yarışmada, Nazilli Zafer İlköğretim okulu öğrencisi Ahmet Hakan Mirza birinci oldu. Mirza, altın madalya cumhuriyet altını ile ödüllendirildi. Özel Aydınlık İlköğretim Okulu'nda düzenlenen olimpiyata katılan öğrenciler, sınav sonrası okulu gezdi.
Monami'nin resim yarışmasında Özel Zafer Koleji öğrencisi birinci oldu
Yurdakul'un bisikletini Zafer İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Derviş Bedir verdi. Öğrencileri Betül Yurdakul'un elde ettiği başarı ile gurur duyduklarını dile getiren Müdür Yardımcısı Bedir, 2008 yılı 2009 yılında da okul öğrencilerinin aynı başarıyı
Hayırsever vatandaş okula çeşme yaptırdı
Afyonkarahisarın Sandıklı ilçesinde hayırsever vatandaş Ali Yeşilyayla, Zafer İlköğretim Okulu'na çeşme yaptırdı. Okul Müdürü Mehmet Demirel, eğitime destek veren bütün hayırsever vatandaşlara teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.
Çorum'un engelli eğitimindeki başarısı ödüllendirildi
Görme engelli çocuklar için Merkez Zafer İlköğretim Okulu bünyesinde görme engelliler sınıfı ile otistik çocuklar için yine aynı okul bünyesinde otistik çocuklar sınıfı hizmete girdi. Bu okullar dışında Çorum merkez ve ilçelerinde zihinsel engelli çocukların eğitimine yönelik toplam 9 özel eğitim sınıfı açıldı.
Romanyalı öğrenciler Kütahya'da
Romanya'nın Galati şehri İndependente kasabasında bulunan Scolari 1 okulundan gelen heyet, Avrupa Birliği Comenius Projesi kapsamında Altıntaş Zafer İlköğretim Okulu ardından Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'yi makamında ziyaret etti.
İzmir Valiliği, 33 kişinin öldüğü Kapadokya gezi kazası yüzünden toplam 1 milyon TL tazminat ödeyecek
İzmir'in Konak ilçesi Eşrefpaşa semtinde bulunan Zafer İlköğretim Okulu tarafından 3 yıl önce gerçekleştirilen ve çoğu öğrenci 33 kişinin ölümüyle sonuçlanan Kapadokya gezisi ile ilgili tazminat davalarının tümü sonuçlandı.
Zafer İlköğretim Okulu öğrencileri, 300 fidanı toprakla buluşturdu
Afyonkarahisar Özel Zafer İlköğretim Okulu öğrencileri 300 fidanı toprakla buluşturdu. Ağaç dikme kampanyası başlatan Zafer İlköğretim Okulu öğrencileri, Afyonkarahisar-Ankara karayolunun 12.
Milli Şair Akif Sandıklı'da anıldı
Programda, Zafer İlköğretim Okulu 1. sınıf öğrencisi Zeynep Cebeci'nin ağlayarak İstiklal Marşı'nı okuması duygulu anların yaşanmasına neden odlu. Programda Akif'in hayatı, edebi kişiliği, anılarının sunulmasının yanı sıra sinevizyonla İstiklal Marşı'nın yazılış öyküsü izlenildi.
Okul gezisindeki katliam gibi kaza için tazminat kararı çıktı: Ölen 14 kişinin yakınına 650 bin lira
İzmir'deki Zafer İlköğretim Okulu'nun düzenlediği Kapadokya gezisine giderken Aksaray'da meydana gelen kazada ölen öğrenci ve velilerin yakınları, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve İzmir Valiliği'ne açtıkları tazminat davalarını kazandı
Dünya Matematik Olimpiyatı birincisi öğrencilerden Tekirdağ Valisi'ne ziyaret
ABD'de düzenlenen Dünya Amc-8 Matematik Olimpiyatı'nda 7 altın, 6 gümüş, 8 bronz madalya ile toplamda 20 madalya ile dünya birincisi olan Çorlu Özel Zafer İlköğretim Okulu, Tekirdağ Valisi Zübeyir Kemelek'i ziyaret etti.
"Sosyal etkinlikler, çocukların kendine olan özgüvenini artırıyor"
Afyonkarahisar Özel Zafer İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Derviş Bedir, sosyal etkinliklerin, çocuklarda özgüveni ve kendini ifade edebilme özelliğini artırdığını söyledi. Zafer İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından konferans salonunda düzenlenen '3-B Sınıfı Hikâye Etkinliği' programında konuşan Müdür Yardımcısı Bedir, okul olarak
Çorlu'da ilköğretim öğrencileri tezhip sergisi açtı
Çorlu Zafer İlköğretim Okulu 2009-2010 eğitim ve öğretim yılının ilk sergisini Orion'da açtı. Türk tarihinin en eski sanatlarından biri olarak kabul edilen ve altınlama anlamına gelen tezhip sanatıyla ilgili eserler beğeniye sunuldu.
Çorlu Özel Zafer, Matematik Olimpiyatı'nda 20 madalya kazandı
Tekirdağ'ın Çorlu Özel Zafer İlköğretim Okulu, ABD'de düzenlenen Uluslararası Matematik Olimpiyatı'nda 20 madalya kazandı. Matematik Olimpiyatı nın bu yıl 25.
Özel Zafer İlköğretim Okulu, ABD'de yapılan AMC-8 Matematik Olimpiyatı'nda 20 madalya kazandı
Çorlu Özel Zafer İlköğretim Okulu, Amerika Birleşik Devletleri (ABD)'nin Lincoln şehrinde bulunan Nebraska Üniversitesi'nin düzenlediği Matematik Olimpiyatı'nda 20 madalya kazanarak büyük başarı elde etti.
Öğrencilerin sağlıklı su içme ihtiyacını karşılamak için okula su arıtma sistemi kuruldu
Çocukların sağlığının, velilerin olduğu kadar okul yönetimi olarak kendileri için de büyük önem arz ettiğini belirten Özel Zafer İlköğretim Okulu Müdürü Emin Akman, bu amaçla okul olarak, bir dizi projelere imza atmanın mutluğunu yaşadıklarını söyledi.
Çocukluğunu yaşayamayan hayırsever, öğrencileri oyuncakla sevindirdi
İşadamı Sayın, Sandıklı Zafer İlköğretim Okulu'na çok sayıda oyuncak bağışında bulundu. Ankara'da faaliyette bulunan bir oyuncak firmasının sahibi Nafiz Sayın, kendi çocukluğunu yaşayamadığını, geleceğin teminatı çocukların en güzel şekilde eğitim görmelerine