zaimoğlu

Business Life dergisi yayın hayatına başladı
Tahsin Gülhan, Atilla Zaimoğlu, Yaşar Dağlar, Bilal Temizer, Psikolog Zehra Binici'nin yazıları da yer alıyor. (CİHAN)
Otellere 'yeşil yıldız' çalışması Adana'da yapıldı
Çukurova Otelciler Birliği (ÇUKTOB) Başkanı Tayyar Zaimoğlu, Yeşil Yıldız çalışmasının Adana’da yapılmasından dolayı son derece mutlu olduklarını ifade etti. Tayyar Zaimoğlu, ”Öncelikle Doğu Akdeniz Destinasyonunun oluşturulmasını, hem bakanlığımız hem de TÜROFED çatısı altında bölgemizin tanıtımına daha fazla destek verilmesini
Kozan Adliye Sarayı’nda yangın
Kozan İlçe Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu da adliye sarayına gelerek yangın ile ilgili bilgi aldı. (CİHAN)
Kozan'da kurtuluş coşkusu
İzzetin Sevgili, Garnizon Komutan Yarbay Bülent Siper, Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Timur Konuk, Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, Nüfus Müdür Hasan Asker, siyasi parti ilçe başkanları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, STK'lar, daire amirleri ve vatandaşların katıldı.
Kozanlı iş adamına hacker tuzağı
Siber suçlara karşı tedbirli olunmasını isteyen Kozan Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, “Bilgisayarlardaki güvenlik açığı nedeniyle hackerler işletmelerin bilgilerine ulaşıyor. Server kayıtlarında bulunan bilgileri şifreleyen hackerler, sisteme erişimi engelleyerek bu bilgilere karşılık da kuruluşlardan yüksek miktardan para talep ediyor.
Adana'nın turizm potansiyeli, Turizm Haftası etkinlerinde tanıtılacak
Ömer Çelik’in başlatacağı kutlama programına TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, TYD Başkanı Turgut Gür, ÇUKTOB Başkanı ve TUROFED Yönetim Kurulu Üyesi Tayyar Zaimoğlu, TUROB Genel Müdürü Şükran Özdemir, Antalya Rehberler Odası Başkan Yardımcısı Hayati Korucu ile çok sayıda davetli katılacak.
Şehit polis memuru Ağca'nın cenazesi memleketi Kozan’da toprağa verildi
İl Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Kozan Garnizon Komutanı Yarbay Bülent Siper, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Timur Konuk, İlçe Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, Belediye başkan yardımcıları ile kamu kurum müdürleri ile şehidin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kozan’da şehit evinde yas var
Kozan Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu da hastaneye gelerek aile ile ilgilendi. Şehit haberinin duyulması zerine diğer aile fertleri ve komşuları şehidin Kozan Merkezde bulunan Varsaklar Mahallesi Alpagut Sokak’taki evine taziyede bulunmaya geldi.
Vali Coş: Sağlık turizmi gelişirse şehir gelişir
Tayyar Zaimoğlu, Osman Arık, Hüseyin Çelik, Kemal Atilla, Hüseyin Bayrak ve Fırat Uzer’den oluştu. (CİHAN)
Derviş Zaim’in yönettiği Devir filminin galası Adana’da yapıldı
Zaimoğlu, “Filmi oluşturdum, film de beni oluşturdu.” dedi. Hazır bir senaryo olmadan Burdur’un Hasanpaşa köyünde çekilen filmde, oyuncu kadrosunda hiçbir profesyonel oyuncu bulunmuyor. Başrollerini yöreden insanların oynadığı film, çekildiği bölgenin geleneksel çoban yarışmasını konu ediniyor.
Sağlık turizmine getirilen teşvikler sektör temsilcilerini heyecanlandırdı
ASTD Yönetim Kurulu Üyesi Tayyar Zaimoğlu da Çukurova’nın sağlık turizminde lider konumunda olduğunu bildirdi. ASTD Yönetim Kurulu Üyesi Prof.
Adana'da kaza: 3'ü polis, 4 yaralı
Kozan Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, “Polis memurlarının durumlarında hayati tehlike gözükmüyor. Fakat yine de tedbir için Adana'ya ileri tetkik amaçlı gönderiyoruz” dedi.
Kozan’da kurtuluş coşkusu
Rektörü Adem Ersoy, Kozan Kaymakamı İzzetin Sevgili, Garnizon Komutan Vekili Kubilay Ünal, Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun, Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, Kent Konseyi Başkanı Süleyman Sezen, Siyasi Parti İlçe Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, STK’lar, Daire Amirleri ve vatandaşlar katıldı
Kozan'da cadde, yol, tarla, ev ve iş yerleri su altında kaldı
Kozan Kaymakamı İzzettin Sevgili, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ve ilçe Emniyet Müdür Sabit Akın Zaimoğlu, ilçede sel baskını olan Ağlıboğaz deresinde incelemelerde bulundu. (CİHAN)
Kozan Tarım, Gıda, Otomotiv ve Mobilya Fuarı açıldı
/>Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde bulunan Cuma Pazar alanında açılan fuarın kurdelesi Belediye Başkan Vekili Süleyman Halaçoğlu, Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu,Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çetin, Belediyesi Zabıta Müdürü Mutlu Dağlı, iş adamları Ali Baysal ve Nufel Duran birlikte kesti.
Çukurova Voleybol Turnuvası başlıyor
Turnuvanın gösteri maçlarına Belediye Başkan Vekili Ahmet Arık, Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun, Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yıldırım Kavuklu, Kozan Devlet Hastanesi Müdürü Çağlar Çoban ve kurumların personelleri ile davetliler
Altın bulmak için kazı yapıyorlar
RİZE - Rize’nin Ardeşen ilçesine bağlı Pirinçlik köyünde ikamet eden Adem Zaimoğlu, Rize Müze Müdürlüğü’nden aldığı izinle 10 kişiye ait arazide altın aramaya başladı. Zaimoğlu, “Kazılar sonunda yüzlerce kilo altın bulacağımı hissediyorum.
Gökdere Barajında hayatını kaybeden Yiğen toprağa verildi
Cenaze törenine Kaymakam İzzettin Sevgili, Belediye Başkanı Vekili Hüseyin Çetin, Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu ve İlçe Müftüsü Feramüz Beydoğan ve binlerce vatandaş katıldı. Törende Yiğen’in hamile eşi Ayşe Yiğen de ayakta zorla durdu.
Suya kapılarak hayatını kaybeden Altıntaş ve Değirmenci toprağa verildi
Arif Gökçe, Kozan Kaymakamı İzzettin Sevgili, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Sarıcam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, Kozan Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu ve Kozan İlçe Müftüsü Feramüz Beydoğan ve binlerce vatandaş katıldı.
Doğu Akdeniz EMITT Fuarında ilgi odağı oldu
/>Fuara Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Vali Yardımcısı Fikret Deniz, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zembilci, ÇUKTOB Başkanı Tayyar Zaimoğlu ve bölgeillerinden turizmciler katıldı.
Kozan polisine araç takviyesi
Desteklerinden dolayı Kozan halkına teşekkür eden Kozan Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, olay yeri inceleme aracının, tam donanımlı mini bir laboratuvar şeklinde dizayn edildiğini belirtti.Toplam 95 bin TL'ye mal olan araçların asayiş büro amirliği, önleyici hizmetler büro amirliği ve olay yeri incelemede kullanılacağı öğrenildi.
Dazkırı'da AK parti'nin kongresi yapıldı
AFYONKARAHİSAR - AK Parti, Dazkırı'da dördüncü olağan kongresini yaptı. Mevcut başkan Recep Zaimoğlu, tek liste ile gidilen seçimde yeniden başkan seçildi.
Hayırseverlerin desteği ile yapılan ana sınıfı açıldı
Törene Kaymakam İzzettin Sevgili Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kubilay Ünal, İlçe Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, şube, okul ve kurum İsmail Alparslan’da hazır bulundu.
Yaman: En önemli yatırım insana yapılandır
Programı Kozan Kaymakamı İzzettin Sevgili, Garnizon Komutanı Yarbay Bülent Siper, Belediye Başkanı Kazım Özgan, Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, Şube Müdürleri, Sendika Temsilcileri, Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Ak, Okul idarecileri ve öğretmenler, daire amirleri ve çok
24 Kasım Kozan'da da çeşitli etkinliklerle kutlandı
Komutanı Yarbay Bülent Siper, Belediye Başkanı Kazım Özgan, Çukurova Üniversitesi Kozan Meslek Yüksekokulu Müdürü Faruk Toklu, Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, Kurum Müdürleri, AK Parti Kozan İlçe Başkanı Zeki Ak, MHP İlçe Başkanı Ender Çulhacı, Ak Parti İl genel Meclis Üyesi Hadi Tekdemir, Sendika temsilcileri, okul müdürleri
Kozan’da sigarasız toplum semineri düzenlendi
Seminere Kozan İlçe Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, Müdür yardımcısı Suat Eminoğlu, Kozan Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kubilay Ünal ile Emniyet personeli ve vatandaşlar katıldı. (CİHAN)
Kozan polisine 4 motosiklet hibe edildi
Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu da “Motosikletler özellikle dar sokaklardaki olaylarda bize çok faydalı olacaktır. Toplum Destekli Polislik Büro amirliği hizmetinde kullanılacak motosikletlerin hayırlı olmasını diliyorum.
Lise öğrencisi, üvey annesini öldürdü
Cinayet mahallinde incelmelerde bulunan Kozan Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu basın mensuplarının sorusu üzerine, zanlının 155’i arayarak üvey annesini vurduğunu söylediğini belirtti. (CİHAN)
Madagaskar Cumhurbaşkanı, Türk işadamlarını kabul etti
Azerbaycan’da yatırımları olan işadamı Ziya Zaimoğlu ve Tarık Agay, adanın alt yapı ve üst yapısını geliştirmek için yatırım yapabileceklerini söyledi. Karşılığında madencilik sektöründen gelecek teklifleri değerlendirebileceklerini belirtti.
Vali Coş: Turizmin gelişmesi için desteğe hazırız
ÇUKTOB Başkanı Tayyar Zaimoğlu, bölgesel destinasyon oluşturulması gerektiğini belirtirken, Vali Coş, bölge ve Adana turizminin gelişmesi için ne gerekiyorsa yapmaya ve her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.
Giresunspor için umut ışığı
Şahin’in çağrısı üzerine toplantıya, AK Parti Grup Başkan Vekili Nurettin Canikli, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun Eski Milletvekili Rasim Zaimoğlu, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Giresunspor Kayyum Başkanı Dr.
Kozan’da Sağlıklı Yaşam Projesi'ne vatandaşlar da katılacak
İlçe Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, geçen yıl kasım ayında başlattıkları projeye yazın kaldığı yerden devam ettiklerini söyledi. Çalışma kapsamında müdürlük personelinin haftanın 4 günü 2 saat süreyle İsmet Atlı Şehir Stadı'nda yürüyüş, koşu ve kültürfizik hareketleri yaptığını ifade eden Zaimoğlu
Kozan polisi öğrencilere kırtasiye yardımı yaptı
Şehit Cengiz Eroğlu İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programa katılan İlçe Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, içerisinde defter, kalemtıraş, kalem, boyama kalemleri ve çeşitli kırtasiye malzemelerinin bulunduğu çantaları öğrencilere verdi.
Tanıtmak için Karasis’e çıktılar
Yardımcısı ve Kozan Kaymakam Vekili Burhan Terzioğlu’nun katılımıyla gerçekleşen geziyi, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ve Kozan Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu’nun organize ettiği bildirildi. Program bugün sabah saat 06.
3. Ulusal Tarım ve Hayvancılık Fotoğraf Yarışması sonuçlandı
En genç yarışmacı 8 yaşında ki Damla Zaimoğlu olurken en yaşlı katılımcı da 1928 doğumlu Emin Hakarar oldu. 81 ilin 70’inde katılım sağlanarak, Türkiye çapında yapılan en geniş katılımlı yarışmalardan biri gerçekleşmiş oldu.
Arıcı: Herşey Kozan’ı sevmekle başlar
Fotoğraf sergisinin açılışını Milletvekili Necdet Ünüvar, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, Ak Parti Kozan ilçe Başkanı Zeki Ak, Ak Parti Milletvekili Adayı Av. Mustafa Özkozanoğlu ve Gençlik Meclis Başkanı Aykut Arıcı birlikte yaptı.
Kozan Halk Eğitim Merkezi yılsonu sergisi açtı
Serginin açılışına Kaymakam İzzettin Sevgili, Belediye Başkanı Kazım Özgan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kasım Taşkın, Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ümit Özalp Kunt, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Özgür Tanrıverdi, Emekli Bakanlık Müfettişi Zeki Ertürk, daire amirleri, okul müdürleri
Kozan'da kurumlar arası voleybol turnuvası sona erdi
Final maçını Kaymakam İzzettin Sevgili, Belediye Başkanı Kazım Özgan, İlçe Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kubilay Ünal’ın yanı sıra sporcuların aileleri ile mesai arkadaşları ve vatandaşlar izledi.
1. Karadeniz Ticaret Zirvesi'ne 10 ilden 150 firma katıldı
ZAİMOĞLU RİZE BEZLERİ ZİYARETÇİLERDEN İLGİ GÖRDÜ Zaimoğlu Rize Bezleri sahibi Hüsnü Kemal Zaimoğlu ise fuar süresince ürünlerini sergileme imkanı bulduklarını söyledi. Zaimoğlu, organik olduğu için kullanımında insanları rahatsız etmeyen ürünlere fuar boyunca gösterilen ilgiden memnun olduklarını dile getirdi.
Kozan’da silahlı saldırı: 5 yaralı
İlçe Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, saldırının hemen ardından olay yerine gelerek bilgi aldı.Saldırı sonrası yaralıları getirmesi için olay yerine sevk edilen ambulanslardan birinin ön camı ambulans yanlış yöne gittiği gerekçesiyle yaralı yakınlarından
Kozan’da 19 Mayıs gençlik yürüyüşü düzenlendi
Yusuf Baysal Anadolu Lisesi önünden başlayan yürüyüşe, Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, Okul Müdürü Hüseyin Haluk Özen, öğretmenler, öğrenciler veliler ve vatandaşlar katıldı. Okul önünden başlayan yürüyüş okul bandosu eşliğinde göç yolunu takiben okul bahçesinde son buldu.
Zaimoğlu: Ziyapaşa Bulvarı'nın güzelliğini duymayan kalmayacak
Başkanlığa kurucu başkan Tayyar Zaimoğlu seçildi.TCDD 6 Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri bünyesinde bulunan lokalde yapılan kongreye dernek üyeleri katıldı. Divan Başkanlığını Fatma Yılgün Yüksel’in yaptığı kongreye tek liste halinde gidildi.
Kurumlar arası voleybol turnuvası başladı
edilen Kurumlar Arası Kurtuluş Voleybol Turnuvasını Kaymakam İzzettin Sevgili, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kubilay Ünal, İlçe Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, kurum ve daire amirleri, kurum çalışanları, vatandaşlar ve davetliler katıldı.
Kozan'da 11 personel başpolis oldu
ADANA - Kozan Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 11 personel başpolisliğe terfi etti.Rütbe terfi törenine Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, Emniyet Müdür Yardımcısı Suat Tuncay Eminoğlu, Asayiş Amiri Uğur Çakır, Güvenlik ve Çocuk Şube Amiri Levent
Vali Atış: Her geçişimizde Kozan'ın güzelliğinden faydalanıyoruz
Dağılcak mesire alanında Kaymakam İzzettin Sevgili, Belediye Başkanı Kazım Özgan, Jandarma Bölük Komutanı Ahmet Kaymak ve İlçe Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu’nun karşıladığı Vali Atış, yapılan çalışmalar hakkında brifing aldı.
Kozan'da liseler arası bilgi yarışması sonuçlandı
Programa Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Söğüt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kasım Taşkın, İlçe Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, Şube Müdürü Ümit Özalp Kunt, okul müdürleri, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.
Vali Atış: Yumurtalık ve Karataş Adanalıya çok para kazandıracak
Sevgi Dostluk Yürüyüşü’nün ardından ÇUKTOB Başkanı Tayyar Zaimoğlu, Yumurtalık Belediye Başkanı Turgut Erişmen ve Yumurtalık Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, günün anlamını belirten konuşmalar yaptı.Daha sonra halka hitabeden Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Akdeniz’in incisi, liman kenti Yumurtalık’ın önümüzdeki yıllarda bütün dünyanın ilgisini
Motosikletiyle kaza yapan kadın sürücünün doktor ayağına geldi
Sennur Zaimoğlu, motosikletin aşırı hızla seyrettiğini öne sürdü. Maltepe Başıbüyük Samandıra Yolu Aydınevler Kavşağı’nda meydana gelen kaza iddialara göre şöyle gelişti; 34 AP8064 plakalı motosikletinin hakimiyetini kaybeden
Adana'daki bulvarların düzenlenmesi takdir görüyor
ADANA - ÇUKTOB ve Ziyapaşa Bulvarı Geliştirme ve Koruma Derneği Başkanı Tayyar Zaimoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve bulvar esnafı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret ederek, Altıkat Köprüsü’nün
Kozan'da profesyonel kuyumcu soygunu
Emniyet Müdürü Sabit Akın Zaimoğlu, hırsızlık şebekesini çökertmek için çok yönlü çalışma başlattıklarını söyledi. (CİHAN)