zeki bilge ilköğretim okulu

ALPİMATYA'da dereceye giren okullar ve öğrenciler ödüllendirildi
Çaykara Zeki Bilge İlköğretim Okulu öğrencisi Enes Kaan Özkürt'un ikinci olduğu yarışmada, üçüncülüğünü ise Araklı Yılmaz Çebi İlköğretim Okulu öğrencisi Hamza Abdullah aldı. 8. sınıflarda Merkez Bener Cordan İlköğretim Okulu'ndan Onur Akdeniz birinci olurken, Of Miktat Sarıalioğlu İlköğretim Okulu'ndan Alperen Altunkaya ikinci, üçüncü ise Merkez
Matematik yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi
Okular arasında ise birinci Merkez Dumlupınar İlköğretim Okulu, ikinci Çaykara Zeki Bilge İlköğretim Okulu, üçüncü ise Of Miktak Sarıalioğlu İlköğretim Okulu oldu.Yarışmada dereceye giren öğrencilere ve okullara çeşitli hediyeler verildi.
Kaymakam Özen, şampiyon öğrencileri altınla ödüllendirdi
Çaykara Kaymakamı Ufuk Özen, Trabzon Matematik Olimpiyatları'nda 72 okul arasında birinci olan Çaykara Zeki Bilge İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencilerini altınla ödüllendirdi. Kaymakam Özen öğrencileri tek tek kutlayarak, "Sizler sadece Çaykara'nın değil bölgenin yüzakı oldunuz.
Trabzonlu 603 öğrenci matematikte yarıştı
birinciliği Sürmene Hasan Tahsin Kırali İlköğretim Okulu öğrencisi Furkan Koltuk elde ederken, 24 Şubat İlköğretim Okulu'ndan Burcu Çanakçı ikinci, Çaykara Zeki Bilge İlköğretim Okulu'ndan Nagehan Hoş üçüncü oldu.
Coşku ve Zambak Yayınları'ndan Zeki Bilge İlköğretim Okulu'na moral ziyafeti
Coşkun ve Zambak Yayınları Ürün Müdürü Özden Demir, önemli başarılarıyla ismini duyuran Çaykara Zeki Bilge İlköğretim Okulu öğrencilerine moral ve motivasyon amacıyla köfte ziyafeti verdi. Çaykara Kaymakamı Ufuk Özen'in de katıldığı mangal ziyafetinde öğrenciler mutlu oldu.
ALPİMATYA Matematik Yarışmasında ödüller sahiplerini buldu
sınıflar kategorisinde ise Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu'ndan Hilal Bayramoğlu birinci, Araklı Cumhuriyet İlköğretim Okulu'ndan Harun Onar ikinci, Çaykara Zeki Bilge İlköğretim Okulu'ndan Ramazan Vapurcu ise üçüncülüğü elde etti.
İki hafta önce askerden dönen öğretmen intihar etti
Alınan bilgiye göre, askere gitmeden önce Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlköğretim Okulu'nda sınıf öğretmeni olarak görev yapan İsmail Usta (29), merkeze bağlı Ayvalı köyündeki evinde ruhsatlı av tüfeği ile intihar etti.