zeynep babacan

Hayrünnisa Gül, çocuklarla bir araya geldi
Hayrünnisa Gül'e İsveç Kraliçesi Silvia'nın yanı sıra Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın eşi Zeynep Babacan, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu ve AB Bakanı Egemen Bağış'ın eşi Beyhan Bağış da eşlik etti.
Hollanda Dışişleri Bakanı Timmermans, 17 şehit için baş sağlığında bulundu
Hollanda Kraliyeti Dışişleri Bakanı Frans Timmermans, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve eşi Zeynep Babacan’ın eşlik etti. Veliaht Prens Willem Alexander ve eşi Maxima’yı, Haliç Kongre Merkezi’nde İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Karşıladı.
Ankara Gönüllüleri Eğitim Derneği açıldı
toplantısına Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in yanı sıra, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın eşi Münevver Arınç, Başbakan Yardımcı Ali Babacan’ın eşi Zeynep Babacan, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın eşi Melike Nur Kılıç, Elazığ Milletvekili Sermin Balık, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit, AGED Genel Başkanı Derya
New York'ta renkli Türk Günü yürüyüşü
Etkinliğin festival bölümüne Başbakan Yardımcısı Ali Babacan da eşi Zeynep Babacan ile katıldı. Brooklyn Belediye Başkanı Marty Markowitz de festivalde yer aldı. Bozdağ, binlerce insanın katıldığı etkinlikte ABD’de yaşayan Türklere birlik çağrısında bulundu.
Emine Erdoğan: Kadın haklarında çığır açacak gelişmeler yaşandı
Toplantıya, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın eşi Zeynep Babacan, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın eşi Mine Bozdağ, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın eşi Münevver Arınç, Meclis Başkanı Cemil Çiçek’in eşi Gülten Çiçek ve
Başbakan Yardımcısı Babacan, Davos zirvesi için İsviçre'ye gitti
Atatürk Havalimanı VIP bölümüne eşi Zeynep Babacan ile gelen Ali Babacan, basın mensuplarına açıklama yapmadan Davos’a hareket etti. (CİHAN)
Lord Wootton, Gül çifti onuruna yemek verdi
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve eşi Zeynep Babacan da Gül çiftine bu tarihi gecede eşlik etti. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu bu programa katılmadı. Buckingham Sarayı’nda dün Kraliçe Elizabeth tarafından verilen akşam yemeğinde olduğu gibi, bu yemekte de Abdullah Gül frak giydi.
Gül, krallar gibi karşılandı
Cumhurbaşkanı’nın atlı arabalarını ise Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve eşi Zeynep Babacan'a Prens Charles'ın eşlik ettiği atlı araba ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve eşi Şule
Babacan 3. kez baba oluyor, kabinenin çocuk ortalaması artıyor
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın eşi Zeynep Babacan bebek bekliyor. Babacanlar, üçüncü çocuk heyecanı yaşarken, Bakanlar Kurulu'nda üç çocuk potasına giren 7.
Başbakan Erdoğan: IMF ile görüşmeler toplantı sonrası başlayacak; inşallah bu işi kapatırız
yandan, İstanbul Kongre Merkezi'ndeki açık alandaki resepsiyona; Başbakan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, eşi Zeynep Babacan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Dünya Bankası Başkanı Robert Zoellick, İstanbul Valisi Muammer Güler, İBB Başkanı Kadir Topbaş
Emine Erdoğan, IMF-Dünya Bankası toplantısına gelen yöneticilerin eşlerine yemek verdi
Emine Erdoğan'ın himayesinde düzenlenen yemeğe Ekonomi Bakanı Ali Babacan'ın eşi Zeynep Babacan, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın eşi Şeyma Akdağ'ın yanı sıra yabancı konuklardan da IMF Guvernorler Kurulu Başkanı'nın eşi Mrs.
Cumhurbaşkanı Gül, Ramanathan onuruna akşam yemeği verdi
Yemeğe; Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve eşi Zeynep Babacan, İçişleri Bakanı Beşir Atalay ve eşi Yıldız Atalay, Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Ertuğrul Apakan, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen ve eşi, Ankara Valisi Kemal Önal
Babacan, eşi ve çocuklarıyla tiyatro izledi
Dışişleri Bakanı Ali Babacan, eşi Zeynep Babacan ve çocukları ile beraber Başkent'te sahneye konan "Eşrefpaşalılar" adlı tiyatro gösterisini izleyerek stres attı. Babacan ailesi, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Şura Salonu'nda dün akşam gösterilen tiyatro gösterisinde bol bol gülerek, eğlendi.
Dışişleri Bakanı Babacan, Kosova'da ziyaretlerine devam ediyor
Davul zurnalarla karşılanan Babacan ve eşi Zeynep Babacan'a Mamuşalılar yoğun ilgi gösterdi. Törende bir konuşma yapan Mamuşa Belediyesi Başkanı Arif Bütüç orada bulunana Osmangazi Belediye Başkanı ve Bursa valisinin yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti'ne katkıları ve desteklerinden
First Lady’ler İstanbul’a geldi
Lider e şleri, Atatürk Havalimanı'nı Devlet Konukevi'nde İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın eşi Yıldız Atalay ile Dışişleri Bakanı Ali Babacan'ın eşi Zeynep Babacan, Vali Muammer Güler'in eşi Neval Güler ve beraberindekiler tarafından çiçeklerle karşılandı.
Köksal Toptan Cezayir'e gitti
Bu arada, Saime Toptan ile Ali Babacan'ın eşi Zeynep Babacan, "First Lady'ler Zirvesi" için İstanbul'a gelecek konukları karşılamak amacıyla havalimanında kaldı.