zeynep binici

"Yurt yangınında sistem sorgulansın"
Atakum ilçesinde, 22 Mayıs'ta öğlen saatinde SHÇEK'e bağlı Yaşardoğu Kız Yetiştirme Yurdu'nda çıkan yangında dumandan zehirlenen Özlem Çakan ve Zeynep Binici, hayat mücadelesi verdikleri Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybetmişti.
Kız yetiştirme yurdunda yangın soruşturmasına 4 kişi yargılanacak
Atakum ilçesinde, 22 Mayıs'ta öğlen saatinde SHÇEK'e bağlı Yaşardoğu Kız Yetiştirme Yurdu'nda çıkan yangında dumandan zehirlenen Özlem Çakan ve Zeynep Binici, hayat mücadelesi verdikleri Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybetmişti.
Yurt yangınında hayatını kaybeden Özlem Çakan toprağa verildi
Yandından 1 ay önce kendisini ziyarete gelen ailesiyle hasret gideren Özlem, aynı kaderi paylaştığı yakın arkadaşı Zeynep Binici ile ilk ve son fotoğrafını abisi Yasin Çakan'a çektirdi. Yangın anında binada bulunan arkadaşlarını dışarı çıkarmak için Zeynep Binici ile yoğun çaba sarfeden genç kız, karbonmonoksit zehirlenmesi sonucu binadan kalbi durmuş bir
Kız yetiştirme yurdunda çıkan yangında ağır yaralanan Çakan da hayatını kaybetti
Öte yandan çıkan yangında Çakan'la birlikte karbonmonoksit zehirlenmesi sonucu tedavi altına alınan Zeynep Binici (16) pazar günü hayatını kaybetmişti. Aynı yangında 3. kattan atlayan Ayşegül Akbulut ise tedavisinin ardından taburcu edilmişti.
İnce: Yurt yangını herkese ders olmalı, tedbirler önceden alınmalı
Yüksek ısılı saç düzleştirme makinesinin yatak üzerinde unutulması sonucu çıkan yangın, yangın dedektörü olmaması sebebiyle Zeynep Binici (16) ve Özlem Çakan'nın (16) ölümlerine neden oldu. Olay sırasında panikleyip 3.
Yangında zehirlenen yurt öğrencilerinden ikincisinin de beyin ölümü gerçekleşti
Aynı yangında dumandan zihirlenen Zeynep Binici daha önce hayatını kaybetmişti. Başbakanlık Sosyal Hizmet ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na (SHÇEK) bağlı Yaşar Doğu Kız Öğrenci Yetiştirme Yurdu'nda çıkan yangın sonucu iki öğrenci dumandan zehirlenmiş bir öğrenci
OMÜ Başhekimi Prof. Dr. Selçuk: Yangında zehirlenen bir öğrenciyi kaybettik, diğerinin durumu ise kritik
kız yetiştirme yurdunda çıkan yangında, dumandan etkilenerek Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavisi süren öğrencilerden Zeynep Binici hayatını kaybetti, diğer yaralı Özlem Çakan'ın ise durumunun kritik olduğu açıklandı.
Yangında zehirlenen öğrenci Binici hayatını kaybetti
kız yetiştirme yurdunda çıkan yangında, dumandan etkilenen ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavisi süren öğrencilerden Zeynep Binici hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, dün Atakum ilçesinde Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na (SHÇEK) bağlı Yaşar Doğu Kız Yetiştirme Yurdu'nun üçüncü katında çıkan yangında
Devlet Bakanı Kavaf: Zehirlenen öğrencilerin tedavisi sürüyor
Fakültesi'de tedavi gören 3 kız öğrencinin durumu hakkında bilgi veren bakan Selma Aliye Kavaf, tedavilerinin devam ettiğini, karbonmonoksit gazından zehirlenen Zeynep Binici ile Özlem Çakar'a oksijen solunum tedavisi uygulandığını, pencereden atlayan Ayşegül Akbulut isimli öğrencinin de durumunun iyiye gittiğini söyledi.
Bakan Kavaf, yurttaki yangında yaralanan 3 kızı ziyaret etti
Bakan Kavaf, yangında camdan atlayarak yaralanan Ayşegül Akbulut ve dumandan etkilenmeleri sonucu ağır bir şekilde zehirlenen Zeynep Binici ile Özlem Çakar'ı tedavi altında alındıkları Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ziyaret ederek, durumları hakkında bilgi aldı.
Devlet Bakanı Kavaf, yetiştirme yurdunda çıkan yangında yaralanan 3 kız çocuğunu hastanede ziyaret edecek
Bakan Kavaf, yangında camdan atlayarak yaralanan Ayşegül Akbulut ve dumandan etkilenmeleri sonucu ağır bir şekilde zehirlenen Zeynep Binici ile Özlem Çakar'ı tedavi altında alındıkları Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ziyaret ederek, durumları hakkında bilgi alacak.
Yurt yangının sebebi, saç düzleştirme makinesi çıktı
Bu arada OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavileri süren Ayşegül Akbulut, Zeynep Binici ile Özlem Çakar'ın sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi.
Samsun'da kız öğrenci yetiştirme yurdunda yangın: Biri ağır 3 yaralı ( 2 )
Zeynep Binici ile Özlem Çakar, binadan kalbi durmuş haldeyken çıkartıldı. Ambulansla OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan öğrencilerin sağlık durumları ciddiyetini koruyor.