zeynep çatalkaya

IMF Başkanı Kahn'a ayakkabı fırlatan gazeteci Özbek: Antrenmansızdım
IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn'a ayakkabı fırlatan Birgün Gazetesi editörü Selçuk Özbek ve salonda pankart açmak isteyen Zeynep Çatalkaya serbest bırakılmasının ardından gazete binası önünde bir açıklama yaptı.
IMF Başkanı'na 42 numara 'Nike' marka ayakkabı fırlatmış
IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn'a ayakkabı fırlattığı için gözaltına alınan Selçuk Özbek ve arkadaşı Zeynep Çatalkaya serbest bırakıldı. Özbek'in IMF Başkanı'nı protesto için attığı ayakkabının 42 numara ve markasının ise 'Nike' olduğu öğrenildi.
Ayakkabı eylemcisi hakkında Kabahatler Kanunu'na göre işlem yapılacak
Bilgi Üniversitesi'nde IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn'a ayakkabı fırlatan Birgün Gazetesi editörü Selçuk Özbek ve salonda pankart açmak isteyen Zeynep Çatalkaya, sağlık kontrolünün ardından polis merkezine getirildi.
Ayakkabı eylemcileri sağlık kontrolünden geçirildi
IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn'a ayakkabı fırlatan Birgün gazetesi editörü Selçuk Özbek ve salonda pankart açmak isteyen Zeynep Çatalkaya sağlık kontrolünden geçirildi. IMF başkanı Kahn'ın şikayetçi olmadığı öğrenildi.
IMF Başkanı'na ayakkabı fırlatan gazeteci sağlık kontrolüne götürüldü
IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn'a ayakkabı fırlatan Selçuk Özbek ve salonda pankart açmak isteyen Zeynep Çatalkaya sağlık kontrolüne götürüldü. IMF başkanı Kahn'ın şikayetçi olmadığı öğrenildi.