zonçeb

40 adet daha konteynır alındı
ZONÇEB olarak kurduğumuz tıbbi atık tesisinde, tüm hastanelerin tıbbi atıkları toplanıp, imha ediliyor. Keza, katı atıkları da yine ZONÇEB olarak kurduğumuz tesiste depoluyoruz.
ZONÇEB Alaplı'da ambalaj atıklarını toplama çalışmalarına başladı
ZONGULDAK - Zonguldak İl Özel İdare ve Belediyeler Çevre Altyapı Temel Hizmetler Birliği(ZONÇEB) Alaplı'da ambalaj atık kutusu dağıtımı ve ambalaj atıkları toplama çalışmalarına başladı. ZONÇEB görevlisi Çevre Mühendisi İlkcan Çelik, anlaşma imzaladıkları firmanın Alaplı ilçesinde ambalaj atıklarını toplama çalışmasına başladığını belirterek, "Anlaşmalı firma
Alaplı Belediyesi 'atık yağ geri dönüşüm' projesi başlattı
Nevzat Çimenoğlu açıklamasında şöyle dedi: “Zonguldak Çevre Belediyeler Birliği (ZONÇEB) olarak katı atıkları çöp aktarma istasyonlarımızdan geçirip, merkez çöplüğümüzdeki katı atık depolama alanımızda gayet sıhhi ve modern bir şekilde yaptığımız yerde depoluyoruz.
Alaplı'da eskiyen çöp konteynırları yenileri ile değiştiriliyor
Bizim Zonguldak Belediyeler Birliği ZONÇEB olarak bir büyük projemiz daha var. Bayramdan sonra geri dönüşüm konteynırlarımız gelecek."
Tıbbi atıkların toplanması için alan belirlemeyen belediyeler cezalandırılacak
Atatürk Kültür Merkezi'ndeki toplantıya İl Çevre ve Orman Müdürlüğü, Zonguldak Çevre Belediyeler Birliği (ZONÇEB), İlçe Tarım Müdürlüğü, Sağlık Grup Başkanlığı yetkilileri ile bölge belediyelerin temsilcileri katıldı.