zonguldak anafen dershanesi

Zonguldak Anafen'in, 2 öğrencisi Türkiye birincisi oldu
ZONGULDAK - Zonguldak Anafen Dershanesi'nden 2 öğrenci 8. sınıflar Seviye Belirleme Sınavı (SBS)'nda Türkiye birincisi oldu. Türkiye genelinde 1 milyon 54 bin 508 öğrencinin sınava girdiği 8.
Zonguldak Anafen, 500 tam puan alan 2 öğrencisini ödüllendirdi
Zonguldak Anafen Dershanesi, 8. sınıf SBS'de soruların tamamını yaparak 500 tam puan alan 2 öğrencisini ödüllendirdi. Dershane toplantı salonunda, Zonguldak merkezde soruların tamamını yapıp 500 tam puan alan başarılı öğrencileri M.
Zonguldak Anafen'de başarı sevinci
Zonguldak Anafen Dershanesi, 2010 SBS'de 100'de 100 yaptı. 2010 SBS sonuçlarının açıklanmasının ardından Zonguldak Anafen Dershanesi'nin iki öğrencisi, soruların tamamını doğru yaparak büyük bir başarıya imza attı.
Zonguldak'ta Anafen Dershanesi'nden ödül töreni
Daha iyi bir gelecek için çalıştıklarını belirten Zonguldak Anafen Dershanesi Müdürü Bülent Keser, derslerle birlikte sosyal aktiviteleri de unutmadan çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Düzenlenen programla çalışmayı ödüllendirmek ve öğrencilerin motivasyonunu artırmayı hedeflediklerini ifade eden Keser, "Küçük de olsa bir hediyeyle bu güzelliğe katkıda
Zonguldak merkezde SBS'ye giren ilk 10 öğrencinin 7'si Anafen Dershanesi'nden
Zonguldak merkezde, Seviye Belirleme Sınavı'nda (SBS) ilk 10'a giren öğrencilerden 7'si Zonguldak Anafen Dershanesi'nden çıktı. Zonguldak'ta faaliyet gösteren Anafen Dershanesi Müdürü Bülent Keser, SBS'de dereceye giren öğrencilerine teşekkür etti.
Zonguldak Anafen'den öğrencilere teşvik yemeği
Zonguldak Anafen Dershanesi tarafından, dersleri 5+5'lik olan öğrencilere 'başarıya teşvik' yemeği verildi. Bütün dersleri 5 olan 160 öğrenci, ders çıkışında Öz Halil İbrahim Sofrası'na götürüldü.
Zonguldak Anafen Dershanesi, bol ödüllü gala gecesi düzenledi
Zonguldak Anafen Dershanesi öğrenci ve velilerinin katıldığı gecede başarılı öğrencilere ödül yağdı. Çeşitli dallarda başarılı olan 48 öğrenciye kupa, madalya ve hediyeler verildi.