zülfikaroğlu

Fikret Orman taziyeleri kabul ediyor
evin önünde kurulan taziye çadırında ziyaretçilerini kabul eden başkan Orman’ı Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetim Kurulu üyesi Ahmet Kavalcı ve aile üyeleri yalnız bırakmadı.
A Milli Takım'da Fatih Terim dönemi resmen başladı
Başkan Vekili Servet Yardımcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu, Mustafa Beyazlı, Prof. Dr. Mete Düren ile Genel Sekreter Prof. Dr. Emre Alkin ve A Milli Takım'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim katıldı.
UEFA'nın kararına itiraz eden Beşiktaş'ın CAS duruşması yarın
Lozan'a gitmeyecek olan TFF Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun ise video konferans ile yine tanık olarak duruşmaya katılacağı bildirildi. (CİHAN)
PTT 1. Lig fikstürü belli oldu
Başkanvekili Ufuk Özerten, İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Genel Sekreter Prof. Dr. Emre Alkin, Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın ile kulüp başkan ve temsilcileri katıldı.
Beşiktaş UEFA'daki savunmasını tamamladı
Daha sonra şahitler Tayfur Havutçu, Serdar Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'nun savunmasına geçilirken Tahkim Kurulu üyelerinin Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı da dinlediği kaydedildi. Toplantının son olarak ise Beşiktaş avukatlarının genel üzerinden savunmalarını yapmalarıyla tamamlandığı aktarıldı.
UEFA Tahkim Kurulu'nda savunma sırası Beşiktaş'ta
Duruşmada, eski yöneticilerden Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu, futbol takımının eski teknik direktörü Tayfur Havutçu, kulüp çalışanı Ahmet Ateş, TFF Etik Kurulu üyeleri Prof. Dr. Oğuz Atalay, Yrd.
Beşiktaş'ın UEFA Tahkim Kurulu'ndaki savunması yarın
Toplantıda ayrıca Beşiktaş'ın tanık olarak gösterdiği Serdal Adalı, Cengiz Zülfikaroğlu, Tayfur Havutçu, Ahmet Ateş, Prof. Dr. Oğuz Atalay, Yrd. Doc. Dr. Burak Oder ve Mertay Kugay da yer alacak.
Beşiktaş heyeti savunmaya gidiyor
Ayrıca Beşiktaş kulubü yapılacak itiraz duruşmasında, eski yönetim kurulu üyeleri Serdal Adalı, Cengiz Zülfikaroğlu, eski teknik direktör Tayfur Havutçu, eski protokol müdürü Ahmet Ateş, Prof. Dr. Oğuz Atalay, Yrd.
Başkan Demirören'in Siirt ziyareti sona erdi
Ekizoğlu'nun yanı sıra Vali Ahmet Aydın, TFF Başkan Vekili Ufuk Özerten, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun eşlik ettiği Başkan Demirören, ilk olarak bine yakın çocuğa futbol başta olmak üzere sportif ve sosyal eğitimlerin verileceği Siirt Akademi Binası'nı gezdi.
TFF Başkanı Yıldırım Demirören Siirt'te
Başkan Demirören'e Siirt programında TFF Başkan Vekili Ufuk Özerten ile Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu eşlik etti. Siirt temaslarında ilk olarak Vali Ahmet Aydın'ı makamında ziyaret eden Başkan Demirören, Emniyet Müdürü Mutlu Ekizoğlu'nun daveti üzerine Siirt'e geldiğini belirtti.
TFF, Malatya'ya Bölge Müdürlüğü binası kazandıracak
Başkanlığı'nı TFF Yönetim Kurulu Üyesi Edip Eren'in yürüttüğü ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun yer aldığı Tesis ve İdari İşler Komitesi, "Bölge Müdürlükleri Yapım Projesi"nin ilkinin FIFA'nın desteğiyle Malatya'da hayata geçirilmesine karar verdi.
FIFA hakemlerine kokartları törenle takıldı
Törene, TFF Başkan Vekilleri Ufuk Özerten ve Servet Yardımcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Baykan, Arif Koşar, Edip Eren, Selim Koray, Ergün Tekin, Cengiz Zülfikaroğlu, Mustafa Beyazlı, Faruk Öksüz, Taylan Üner, Genel Sekreter Prof.
Spor Toto Süper Lig Başkanları Toplantısı yapıldı
Toplantıya, TFF Başkan Vekilleri Ufuk Özerten ve Servet Yardımcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Baykan, Arif Koşar, Edip Eren, Selim Koray, Ergün Tekin, Cengiz Zülfikaroğlu, Mustafa Beyazlı, Faruk Öksüz, Taylan Üner, Genel Sekreter Prof.
Cengiz Zülfikaroğlu'nun acı günü
İSTANBUL - Türkiye Futbol Federasyonu'nda (TFF) yönetim kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun annesi Nejla Zülfikaroğlu, son yolculuğuna uğurlandı.Üsküdar Valide Sultan Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına, Zülfikaroğlu ailesi ve yakın çevresinin yanı sıra TFF Başkanı Yıldırım Demirören
Zülfikaroğlu'nun acı günü
İSTANBUL - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun annesi Nejla Zülfikaroğlu vefat etti.Federasyondan yapılan açıklamada, Zülfikaroğlu ailesine başsağlığı dileğinde bulunularak, ''Nejla Zülfikaroğlu Hanımefendi'nin vefatı hepimizi derinden üzmüştür
Dünya futbolunun aktörleri TFF'nin kokteylinde buluştu
Etkinliğe, Brezilya Büyükelçimiz Ersin Elçin, TFF Yönetim Kurulu üyeleri Arif Koşar, Cengiz Zülfikaroğlu, Prof. Dr Fethi Heper, Genel Sekreter Prof. Dr. Emre Alkin, Milli Takımızın eski futbolcuları Rüştü Reçber, Mehmet Aurelio, Fenerbahçe'nin eski futbolcuları Alex de Souza, Pierre van Hooijdonk, Jay Jay Okocha ile Gilberto
Soccerex Fuarı Rio De Janeiro başladı
TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in başkanlık ettiği Türk heyetinde Brezilya Büyükelçimiz Esrin Elçin, TFF Yönetim Kurulu üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu, Arif Koşar, Prof. Dr. Fethi Heper, TFF Genel Sekreteri Prof.
Brezilya'da Türk futbolu konuşulacak
Başkan Demirören ile birlikte Türkiye'nin Brezilya Büyükelçisi Esrin Elçin, Yönetim Kurulu üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu, Arif Koşar, Prof. Dr. Fethi Heper, Genel Sekreter Prof.
Demirören: Denizlispor'u tekrar Süper Lig'de görmek istiyoruz
Başkan Demirören, TFF Yöneticileri Cengiz Zülfikaroğlu, Edip Eren, Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Denizli Belediyespor Başkanı Ruşen Uzunoğlu’yla birlikte Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret
Cengiz Zülfikaroğlu'nun doğum günü kutlandı
0 yenilen ve yarın da Estonya'yı konuk edecek A Milli Futbol Takımı bu maçın hazırlıklarını sürdürürken, Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun doğum günü de kutlandı.Tesis, İdari İşler, Organizasyon ve Etkinliklerden Sorumlu Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nun doğum günü kutlandı.
OPET, Milli Takımların resmi akaryakıt tedarikçisi oldu
Yönetim Kurulu Üyesi ve Milli Takımlar Komitesi Başkanı Selim Koray, TFF İdari İşler, TFF Organizasyon ve Etkinliklerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, TFF Basın Sözcüsü Mete Düren, TFF Genel Sekreteri Prof.
TFF, şikeye teşebbüs eden takımları PFDK’ya gönderdi
Toplantıya TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yönetim kurulu üyeleri Ufuk Özerten, Servet Yardımcı, Edip Eren, Taylan Üner, Selim Koray, Cengiz Zülfikaroğlu, Faruk Öksüz, Emre Aklin, Arif Koşar, Fethi Heper, Talat Yılmaz, Hakan Kanık, Ergun Tekin, Mustafa Beyazlı katıldı.
Bursaspor, Fenerbahçe'yi 3-0 yendi kupayı Demirören verdi
madalyalarını TFF Başkan Vekili Ufuk Özerten ile Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Uzun, Samsun Kadıköyspor’a madalyalarını TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Diyarbakır DSİ’ye ise madalyalarını TFF Yönetim Kurulu Üyesi Edip Eren verdi.
TFF Başkanı Demirören, hakem seminerini ziyaret etti
Başkanvekili Servet Yardımcı, İcra Kurulu üyesi Arif Koşar ve Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu eşlik etti. Yarın sona erecek seminerde eğitimci olarak UEFA Hakem Komitesi üyesi Jaap Uilenberg, UEFA Hakem Konvansiyonu Türkiye Sorumlusu J.
TFF Başkanı Demirören: Futbolu kötülemekle hiçbir yere varamayız
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarına katıldığını ifade eden Demirören, yönetici Arif Koşar, Cengiz Zülfikaroğlu ile yeni dönem ile ilgili düşüncelerini açıkladı. Yıldırım Demirören, şunları ifade etti:
TFF'de Spor Toto 2. Lig kulüpleri ile tam günlük toplantı yapıldı
Başkanvekili Ufuk Özerten, Yönetim Kurulu üyeleri Taylan Üner, Hakan Kanık ve Cengiz Zülfikaroğlu ile Genel Sekreter Ebru Köksal da katıldı.Toplantının ikinci oturumunda TFF Genel Sekreteri Ebru Köksal, Spor Toto 2.
TFF Başkanı Demirören'den Çapkın'a nezaket ziyareti
Başkanvekili Ufuk Özerten, TFF Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve Genel Sekreter Ebru Köksal da hazır bulundu. (CİHAN)
TFF Yönetim Kurulu görev dağılımını yaptı
Üyeler: Cengiz Zülfikaroğlu, Talat Yılmaz Profesyonel Kulüpler Komitesi: Arif Koşar (Komite Başkanı) Üye: Mustafa Beyazlı
TFF'nin yeni başkanı Yıldırım Demirören
Servet Yardımcı, Arif Koşar, Talat Yılmaz, Fethi Heper, Mehmet Baykan, Cengiz Zülfikaroğlu, Mehmet Ufuk Özerten, Hakan Kanık, Taylan Öner, Mustafa Beyazlı, Edip Eren, Faruk Öksüz, Selim Koray, Ergun Tekin
TFF'de Yıldırım Demirören tek aday (1)
7- Cengiz Zülfikaroğlu 8- Ufuk Özerten 9- Hakan Kanık 10- Taylan Öner 11- Mustafa Beyazlı
Yıldırım Demirören evinde yöneticilerle görüştü
TFF başkanlığına aday olacağı iddia edilen Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, bugün evinde yönetici Cengiz Zülfikaroğlu ile bir görüşme yaptı. Demiören'in Kandilli'deki evinde saat 15.
Beşiktaş'tan Most Life Club'a ziyaret
Soğancıoğlu, Futbol Komitesi Üyesi, sponsorluklar, amatör şubeler, yatırımlar ve derneklerden sorumlu üye Doğan Küçükemre, futbol komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, yönetim kurulu üyesi Sinan Vardar ve futbol takımları genel direktörü Tayfur Havutçu ile futbolcular yer aldı.
Beşiktaş'ta Adalı ve Havutçu, Divan Kurulu'nu ziyaret etti
İSTANBUL - Beşiktaş'ta Asbaşkanlardan Serdal Adalı, Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve Futbol Takımları Genel Direktörü Tayfur Havutçu, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'i ziyaret etti.
Guti, takımla vedalaştı
BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki vedalaşmada Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, İspanyol oyuncuya bir plaket ve işlemeli bir ibrik hediye etti. Takım arkadaşlarıyla ve tesis personeliyle vedalaşan Guti, yaptığı açıklamada “Taraftarlarımıza ve Beşiktaş Camiasına her şey için teşekkür ediyorum.
Artık Kartalların Kiev’de de yuvası var
Lokalin açılışı Futbol Komitesi Başkan Yardımcısı Cengiz Zülfikaroğlu ve Ukrayna Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Burak Pehlivan tarafından yapıldı.Cengiz Zülfikaroğlu kurdeleyi keserken; “Kiev’den kilometrelerce uzakta Beşiktaş sevgisini yaşamaya ve yaşatmaya çalışan başkanın nezdinde bütün arkadaşlarımızı
Beşiktaş, İngiltere'ye Guti İspanya'ya gitti
Kafilede Genel Sekreter Fahrettin Curoğlu, Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ile Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Necip Sever de yer alıyor. Kafile, TSİ 14.
Beşiktaş Divan Kurulu Toplantısı yapıldı
ve Sponsorluklardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ertunç Soğancıoğlu, Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Saka, Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Basın Danışmanı, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Soysal, Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Akpınar, Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim
Beşiktaş Asbaşkanı Engin Baltacı: Beşiktaş’ta huzursuzluk yok
“Futbol takımında gruplaşmalar ya da huzursuzluk olduğu yönündeki iddiaları, Futbol Komitesi üyesi, Adalı’nın yokluğunda futbolun başına yer alan, Cengiz Zülfikaroğlu’na sordum. Kendisi böyle bir şeyin kesinlikle söz konusu olmadığını söyledi.
BJK’nin yeni antrönöründen eski hoca Havutçu'ya ziyaret
İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, Yardımcı Antrenör Roland Koch, yönetici Cengiz Zülfikaroğlu ve Menejer Ahmet Bulut, Metris Kapalı Cezaevi’nde tutuklu bulunan Tayfur Havutçu'yu ziyaret etti.
Beşiktaş teknik yönetiminden Havutçu'ya 'toplu' ziyaret
İSTANBUL - Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, Yardımcı Antrenör Roland Koch, Yönetici Cengiz Zülfikaroğlu ve Menejer Ahmet Bulut, Tayfur Havutçu'yu ziyaret etmek için Metris cezaevine geldi.
Beşiktaş, Rusya'ya gitti
Sekreter Fahrettin Curoğlu, Futbol Komitesi Üyesi, Amatör Şubeler, Yatırımlar ve Derneklerden Sorumlu Üye Doğan Küçükemre ve Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu da yer aldı.Rusya'ya götürülen futbolcuların isimleri ise şöyle: Rüştü Reçber, Cenk Gönen, Umut Kaya, İsmail Köybaşı, Ekrem Dağ, İbrahim Toraman, Atınç Nukan, Egeman Korkmaz, Mehmet
Beşiktaş, Alania Vladikavkaz maçı için Rusya'ya gitti
Sekreter Fahrettin Curoğlu, Futbol Komitesi Üyesi, Amatör Şubeler, Yatırımlar ve Derneklerden Sorumlu Üye Doğan Küçükemre ve Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu da yer alıyor. Beşiktaş'ın, Alania Vladikavkaz ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi play-off rövanş maçı kadrosu ise şu futbolculardan oluşuyor:
Beşiktaş, özel maç ve kamp çalışması için Hollanda'ya gitti
Kafile başkanlığını yönetim kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu yaparken, şike soruşturması nedeni ile ceza evinde bulunan Teknik Direktör Tayfur Havutçu'nun yerine göreve getirilen Carlos Carvalhal'da takımla birlikte yer aldı.
Beşiktaş, Granada'ya geldi.
Yöneticilerden Cengiz Zülfikaroğlu kafile başkanlığı yaparken, Yönetim Kurulu Üyeleri Şeref Yalçın ve Doğan Küçükemre de takım ile birlikte geldi.Yaklaşık 10 kadar Granada taraftarı da Beşiktaş'lı futbolculara yakın ilgi gösterdi.
Beşiktaş'ta Egemen Korkmaz takımdan ayrı çalıştı
5 saat süren antrenmanı Başkan Yıldırım Demirören ve Futbol Komitesi Başkanı, Asbaşkan Serdal Adalı, Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve Basın Danışmanı, İletişimden Sorumlu Üye Mehmet Soysal birlikte izlediler.
Beşiktaş, kamp için Avusturya’ya gitti
28 futbolcunun yer aldığı kafilede Futbol Komitesi Başkanı ve Asbaşkan Serdal Adalı ve Futbol Komitesi Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu da eşlik etti. Siyah - beyazlılar, 15 Temmuz’a kadar çalışmarını burada sürdürecek.
Beşiktaş'ta kupa kutlaması yapıldı
Revna Demirören'in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Keçeli, Fahrettin Curoğlu, Engin Baltacı, Ertunç Soğancıoğlu, Serdal Adalı, Mete Düren, Cengiz Zülfikaroğlu ve Ahmet Akpınar eşleriyle birlikte katıldı.
Beşiktaş, Bursa’ya geldi
Başkanı Metin Keçeli ile yöneticiler Serdal Adalı, Ertunç Soğancıoğlu ve Cengiz Zülfikaroğlu'nun da bulunduğu 2 otobüslük Beşiktaş kafilesi, Uludağ Üniversitesindeki Holiday Inn Otel'e yerleşti. Beşiktaş Teknik Direktör Tayfur Havutçu’nun kadroya dahil ettiği Doğukan, Furkan ve Oğuz da ilk kez Bursa deplasmanı heyecanını yaşadı.
Beşiktaşlı Zülfikaroğlu: Gelecek yıl iki kupayı almak istiyoruz
İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü Yöneticisi Cengiz Zülfikaroğlu, "Gelecek yıl iki kupayı almak istiyoruz." dedi. Bilgili Kartallar tarafından Yılın En Başarılı Futbol Şubesi Ödülünü Serdal Adalı ile birlikte alan Cengiz Zülfikaroğlu, "Bu yıl istediğimiz hedeflere ulaşamadık
Beşiktaşlı ve Fenerbahçeli öğrenciler arasında arbede yaşandı
Öğrenciler tarafından "Yılın En İyileri" ödül töreninde Beşiktaşlı Quaresma, Yöneticilerden Serdar Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu, Beşiktaş TV çalışanları ödül aldı. Ödül törenin sonlarına doğru salona gelen yaklaşık 20 kişilik Fenerbahçeli öğrenciler Fenerbahçe tezahüratı yapınca ortalık karıştı.