zülfü toman

Diyarbakır’ın ‘iyilik elçileri’ yemekte buluştu
Özel Dicle Koleji’nin bahçesinde verilen yemeğe, Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, Vali Yardımcısı Cemal Hüsnü Kansız ve İl Milli Eğitim Müdürü Zülfü Toman da katıldı.Güzel davranışlar sergileyen, iyilik yapmayı alışkanlık haline getiren ve karşılaştıkları olaylar karşısında pozitif düşünmeyi alışkanlık haline getiren bireyler
Minik ellerden çıkan tablolar büyükleri hayran bıraktı
Sergiyi gezen Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Zülfü Toman, öğrencileri ve öğretmenleri tebrik etti. Okul Müdürü Adem Ergin de öğrencilerin ve öğretmenlerin büyük gayret göstererek, 4 aylık bir çalışmanın ürünü olan eserleri hazırlayıp sergilemekten duyduğu memnuniyeti dile
Diyarbakır'ın 'matematik dahileri' DİMAY'da yarıştı
Okul kampusunda yapılan törene İl Milli Eğitim Müdürü Zülfü Toman, şube müdürleri, öğretmenler, öğrenci ve velileri iştirak etti. Sinevizyon gösterisinin ardından yarışmada dereceye giren öğrenciler açıklandı.
Azeri işadamının Ergani'de yaptırdığı okul törenle açıldı
Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, AK Parti Adana Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, Milli Eğitim Müdürü Zülfü Toman, Ergani Kaymakamı Ramazan Yıldırım, Azeri işadamı Abdulbari Goozal ile diğer yetkililer katıldı.
Diyarbakır'daki kız kavgasıyla ilgili soruşturma başlatıldı
Diyarbakır Milli Eğitim Müdürü Zülfü Toman, lise öğrencisi bir kızın 4 kız öğrencinin jiletli saldırısına uğradığı haberinin gerçeği yansıtmadığını ileri sürdü. Olayla ilgili soruşturma başlattıklarını belirten Toman, "Kızlar okul dışında önce saç baş kavga etmiş daha sonra birbirinin yüzünü tırmalamışlar.
Diyarbakır Valisi Mutlu, makamını ilköğretim öğrencisi Hürata'ya devretti
Bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Zülfü Toman, 23 Nisan'ın Türk milleti için bağımsızlığın, özgürlüğün, azmin ve başarının sembolü olduğunu söyledi. Öğrencilerin gösterilerinin ardından tören sona erdi.