zülkarneyn kısık

Olimpiyat öğrencileri Ereğli’de ziyaretlerde bulundu
Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın ziyareti ardından öğrenciler, Ereğli Cumhuriyet Başsavıcısı Zülkarneyn Kısık’ı ziyaret etti. "TÜRKÇE’NİN TERCİH EDİLEN DİL OLMASI BİZİ MUTLU EDİYOR"
Öğrenciler ateşin üzerinden atladı, davul zurnayla halay çekti
Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay ise Karadeniz Bölge Komutanı Deniz Kıdemli Albay Yalçın Enç, Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Genç, TSO Meclis Başkanı Zeki Us, Merhum Hacı Kadri Yılmaz’ın kızı Zuhal Yılmaz, bazı belediye
Ereğli'de Çanakkale Zaferi'nin yıldönümü nedeniyle tören düzenlendi
Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Karadeniz Bölge Komutanı Deniz Kıdemli Albay Yalçın Enç, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Onarım Destek komutanı Deniz Albay Şeref Arabi, Muharip Gaziler Derneği Ereğli Şube Başkanı Temel Şahin, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Mehmet Genç
Gerçek zannedilen tatbikatta ekipler 10 dakikada görev yerine ulaştı
Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık ve Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Engin Özkul da cezaevi önünde ekipleri bekledi. Olay yerine ilk olarak jandarma, sivil polisler ardından resmi polisler ve itfaiye ekipleri ulaştı.
Ereğli'deki Aşure Günü etkinliği yoğun ilgi gördü
Yardımcısı Tevfik Emre, Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Yalçın Enç, Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, Ereğli Müftüsü Mustafa Erkan, siyasi parti ilçe başkanları ve yöneticileri, oda ve dernek başkanları katıldı.
Kılıçdaroğlu: Haberal’ın hala tutuklu olması haksızlık
Yapılan konuşmaların ardından yeni pazar yerinin açılışını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay ve Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık yaptı. Açılışın ardından pazar yerini gezen Kılıçdaroğlu, bazı esnaflarla da sohbet etti.
'Öğretmenler anne-babaların en iyi destekçileridir'
Kaymakamı İbrahim Çay, Karadeniz Bölge Komutan Vekili Deniz İkmal Albay Suat Saraçoğlu, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Ali Azar, İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Gemi sirenleri eşliğinde Atatürk anıldı
Ercan Candan, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Yalçın Enç, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, daire müdürleri, birim amirleri, askeri erkan, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Posbıyık: Devletin yanında dayak yiyorum, ancak yalnız bırakılıyorum
İlk olarak Kaymakam Çay’ı ziyaret eden Ata, daha sonra Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık’ı makamında ziyaret etti. Son olarak Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret eden Ata, yaptığı veda konuşmasının ardından kurumlar arasında yaşanan olayların sağduyu ile aşılabileceğini söyledi
Engelli annesinin sevinç gözyaşları
büyük grizuda babasını kaybeden, yürüme engelli 28 yaşındaki Sezgin Uğuz’ a tekerlekli sandalyesi İlçe Kaymakamı İbrahim Çay, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Sandalyeyi bağışlayan Lafarge Ereğli Çimento Müdürü Merter Gencer ve Fiziksel Engelliler Dernek Başkanı İsmail Şentürk’ ün katılımlarıyla teslim edildi.
Yıldırım Koleji öğrencilerin 84 projesi sergilendi
84 çalışmanın sergilendiği şenliğe Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Daire ve şube müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Açılış öncesinde bir konuşma yapan Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, eğitim alanında her geçen gün yeniliklerin yaşandığını ve bunu da açılışı yapılan
23 Nisan Ereğli’de coşkuyla kutlandı
Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Ali Sadi Ünsal, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, ERDEMİR Basın ve Halkla İlişkiler Müdiresi Gülşin Yöney, siyasi partilerin ilçe başkanları ve yöneticileri, milletvekili
Karaelmas Üniversitesi'nde Nevruz ateşi yakıldı
Etkinliğe Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Yaşar Balcı, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşları, dernek başkanları ve çok sayıda
Ereğli'de Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü için tören düzenlendi
Kaymakamı İbrahim Çay, Karadeniz Garnizon ve Bölge Komutanı Tuğamiral Ali Sadi Ünsal, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Ereğli ilçe Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, Askeri Erkan, Daire Müdürleri, öğrenciler ve Ereğli halkı katıldı.
Dünya Engelliler Günü Ereğli'de etkinliklerle kutlandı
düzenlenen programa Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör, Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, hayırsever iş adamlarından Deniz Ticaret Odası Başkanı İrfan Erdem ile Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Yazıcıoğlu ile engelli vatandaşlar ve
24 Kasım Öğretmenler Günü Ereğli'de kutlandı
Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Karadeniz Bölge ve Garnizaon Komutanı Tuğamiral Ali Sadi Ünsal, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Sivil toplum örgütü temsilcileri, siyasi parti başkanları, kamu kuruluşu daire müdürleri, birim amirleri, öğretmenler
Atatürk, ölümünün 72. yılında Ereğli'de anıldı
Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Ali Sadi Ünsal, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Erkan Tektaş, daire müdürleri, birim amirleri, kamu kurumu çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Sarıkamış deniz şehitleri törenle anıldı
İbrahim Çay, Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Ali Sadi Ünsal, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Karadeniz Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, askeri ve sivil erkan, çok sayıda siyasi ve bürokrat ile vatandaşlar katıldı.
Preveze Deniz Zaferi ve Deniz Kuvvetleri Günü kutlandı
Programı Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Ali Sadi Ünsal, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Başsavcı Zülkarneyn Kısık, daire müdürleri, askeri erkan ve öğrenciler izledi.
Ereğli'deki bayramlaşmaya siyasi parti, sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı
Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık ve kamu idarecileri bayramlaşmaları kabul etti.
Ereğli İş Adamları Derneği'nden vefa
Düzenlenen iftar yemeğine AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Tektaş, TSO Başkanı Mehmet Genç, daire müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Posbıyık ve Geçdoğan ailelerinin acı günü
Namaza; Ereğli Kaymakamı Osman Ekşi, Garnizon Komutanı Tuğamiral Doğan Bozkurt, Ereğli Cumhuriyet Savcısı Zülkarneyn Kısık, Zonguldak Belediye Başkanı İsmail Eşref, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Deniz Ticaret Odası Başkanı İrfan Erdem, Belediye Meclis üyeleri, siyasi parti
12 hükümlü bilgisayar ile tanıştı
Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Ereğli Kapalı Ceza ve Tutukevi'nde kalan 12 hükümlünün Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan bilgisayar kurslarına katıldığını söyledi.
Başsavcı Kısık: Sağlık konusuna önem veriyoruz
Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan, Ereğli Kapalı Ceza ve Tutukevi'nde geçtiğimiz hafta yapılan verem taramasının sonuçlarını Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık'a teslim etti. Kısık, cezaevindeki mahkumların sağlıklarına önem verdiklerini söyledi.
Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Tektaş: Toplumsal katılımı sağlamayı hedefliyoruz
Tektaş'ı, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, İlçe Müftüsü Osman Aydın, İlçe Milli eğitim Müdürü Turan Akyınar, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik, bazı daire müdürleri ile Belediye
Eşrefpaşalılar'ın Ereğli galası yoğun ilgi gördü
Kokteylle Kaymakam Osman Ekşi, Başsavcı Zülkarneyn Kısık, Emniyet Müdürü Erkan Tektaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Milli Eğitim Şube müdürleri, daire müdürleri, siyasi partilerin bazı temsilcileri, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve katıldı.
Ereğli Kaymakamı Ekşi, silahını kontrol ederken kendini vurdu (2)
Olayı duyan Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Doğan Bozkurt, Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Erkan Tektaş, Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Serdar Arar, Ereğli Müftüsü Osman Aydında Ereğli Devlet Hastanesi'ne geldi.
Ereğli'de Öğretmenler Günü etkinliklerle kutlandı
etkinliğe Ereğli Kaymakamı Osman Ekşi, Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Doğan Bozkurt, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Ereğli Müftüsü Osman Aydın, öğretim üyeleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Zonguldak Ereğli'de Hamsi Festivali'nde 15 ton hamsi dağıtıldı
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Hamsi Festivali'ne Ereğli Kaymakamı Osman Ekşi, CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk, Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Doğan Bozkurt, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Ahmet Kaplan, Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Erkan Tektaş, Ereğli Müftüsü Osman Aydın, bazı
"Çoğu zaman haklılığı ararken, mutluluğu kaybediyoruz"
Düzenlenen konferansa Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, Ereğli ilçe Müftüsü Osman Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ve yaklaşık 500 kişi katıldı. Eğitimci Yazar Canten Kaya, evli çiftlerin kendilerine göre tabuları olduğunu ve her iki tarafın da anlayış ve hoşgörü içinde olmaları durumunda sorunları aşabileceklerini
Ereğli'de konserli cumhuriyet kutlaması
Erdemir caddesinde bulunan Bağlık Polis Merkezi önde başlayan yürüyüşe İlçe Kaymakamı Osman Ekşi, Belediye Başkanı Halil Posbıyık, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyn Kısık, siyasi partilerin ilçe başkanları, sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin yanı sıra yaklaşık 5 kişi katıldı.