zülküf ortak

Kemer Körfez Dershanesi SBS’de ilçe birincisi öğrencilerini ödüllendirdi
Dershane binasında yapılan törende ortak dereceye giren öğrencilerin yıl içerisinde çok büyük performans gösterdiklerini belirten Dershane Müdürü Zülküf Ortak, bu çalışma sonunda öğrencilerin gayret göstererek başarıya ulaştıklarını söyledi.
Kemer Turgur Reis Dershanesi’nden eğitim semineri
Kemer Turgut Reis Dershanesi Müdürü Zülküf Ortak da, "Eğitimde Ailenin önemine dikkat çekmek için Öğrenci ve velilerimize yönelik bir konferans düzenledik, ilgi gösteren herkese çok teşekkür ediyorum.
Güven Koleji ve Turgut Reis Dershanesi ödüllü deneme sınavı yaptı
Turgut Reis Dershaneleri Kemer Şube Müdürü Zülküf Ortak, başarılı olup da imkanı olmadığı için dershaneye gidemeyen öğrencilerin ellerinden tutmak için böyle bir deneme sınavı yaptıklarını söyledi. Güven Koleji Müdürü Yusuf Karakaya, 2001 yılında kurulan okulun, kazandığı başarılarla sürekli adından söz ettirdiğini, başarılarının bundan sonra da artarak devam
Kemer Turgut Reis ten Türkiye birincisi
Turgut Reis Dershaneleri Kemer Şube Müdürü Zülküf Ortak, "Dershanemizin Kemer'de bu yıl 2. eğitim sezonunu tamamladı. Buna rağmen ilçemizde büyük başarılarımız var.
Turgut Reis Dershanesi'nden SBS öncesi moral programı
Turgut Reis Dershaneleri Kemer Şube Müdürü Zülküf Ortak, Eylül 2009'da başladığımız eğitim ve öğretim maratonunun bitimine sayılı günler kala öğrencileri rahatlatmak, stresten uzak tutmak ve moral kazandırmak için bu gösteriyi düzenlediklerini söyledi.
Turgut Reis Dershanesi, Haiti için yardım kampanyası düzenledi
Turgut Reis Dershanesi Kemer Şube Müdürü Zülküf Ortak, toplanan paraların Kimse Yok mu Derneği vasıtasıyla Haiti'ye gönderileceğini belirterek, "Amacımız insanların dünyanın öteki tarafında yaşanan bu felaketin farkına varması ve bu konularda insanların duyarlılık göstermesini
Kemer'in şampiyon öğrencilerine bir ödül
Dershane Müdürü Zülküf Ortak, il geleninde büyük bir başarıya imza atan öğrencilerini kutladı. Şampiyon öğrencilerden aynı başarıyı SBS'de de göstermelerini isteyen Ortak, sözlerini şöyle sürdürdü: