Hatay PTT Başmüdürlüğü 'Gönülleri bir kartla keşfedin' kampanyası başlattı

30 Aralık 2010 - 11:53

Hatay PTT Başmüdürlüğü tarafından "Gönülleri bir kartla keşfedin" kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında yılbaşı tebrik kartları ücretsiz olarak verilirken sadece 25 Kuruş gönderme ücreti alınacak.

Yılbaşı tebrik kartı gönderme kültürünün yeniden canlandırılması ve yeni kuşaklara aktarılması amacıyla Türkiye genelinde başlatılan ve Hatay PTT Başmüdürlüğü tarafından da uygulamaya konulan kampanya kapsamında yakınlarına yılbaşı tebrik kartı göndermek isteyenlere ücretsiz yılbaşı kartı verileceği bildirildi.

Vatandaşların seçtikleri kartı ücretsiz olarak PTT şubelerinden temin edebileceklerini belirten Hatay PTT Başmüdürü Şükrü Dursun, müşterilerden sadece 25 Kuruş gönderme ücreti alınacağını ifade etti.

Başmüdür Dursun, yılbaşı tebrik kartı kampanyası kapsamında çocuklara da bu geleneğin aktarılması amacıyla okullarda da uygulamanın anlatılacağını ve ücretsiz tebrik kartları dağıtıldığını da söyledi.

Bu kapsamda Antakya Anadolu Lisesi ile Beyhan Gençay İlköğretim Okulu'nda yılbaşı tebrik kartı dağıtan PTT personeli hem gençlerin hem de küçüklerin ilgisini çekmeyi başardı.


(CİHAN)


Türkiye