İMKB'de gün sonunda işlem adedine göre ilk 10 hisse

30 Aralık 2010 - 18:17

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) 1. ve 2. seansta işlem gören hisse senetleri arasında, gün sonu itibarıyla işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

IHLAS EV ALETLERI 116166858

IHLAS HOLDING 98814591

IHLAS YAYIN HOLDING A.S. 50816174

KARDEMIR D 39369355

PARK ELEKTRIK MADENCILIK 31485023

METRO TICARI VE MALI YATIRIMLAR 30425305

DOGAN HOLDING 29362745

DOGAN YAYINCILIK 28910642

GLOBAL YATIRIM HOLDING A.S. 26666454

EMLAK KONUT GAYRIMENKUL YAT. ORT. A.S. 25055706


(CİHAN)


Ekonomi