İMKB'de ilk seansta işlem adedine göre ilk 10 hisse

30 Aralık 2010 - 13:03

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) birinci seansta işlem gören hisse senetleri arasında, işlem adedine göre ilk 10 hisse senedi şöyle sıralandı:

Hisse adı Adet

IHLAS HOLDING 59678883

IHLAS EV ALETLERI 55066443

KARDEMIR D 35295938

IHLAS YAYIN HOLDING A.S. 27563655

GLOBAL YATIRIM HOLDING A.S. 18596052

PARK ELEKTRIK MADENCILIK 14170321

EMLAK KONUT GAYRIMENKUL YAT. ORT. A.S. 12892305

ASYA KATILIM BANKASI A.S. 11079399

MENSA SINAI TICARI MALI YAT. (OYDAN YOKSUN) 10271527

PERA GAYRIMEN. Y.O.A.S. 9549906


(CİHAN)


Ekonomi