İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvası devam ediyor

20 Eylül 2013 - 12:38

İSTANBUL - İstanbul Champions tarafından düzenlenen İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvası'nda ilk hafta tamamlanırken A grubunda Turkcell, B grubunda ise TEB lider olarak devam ediyor. Her biri alanında öncü şirketlerin takımlarının katıldığı turnuva 28 Eylül’e kadar T.E.D.’de sürecek.

Bir yandan şirket içi takım ruhunu pekiştirirken, diğer yandan şirketler arası centilmence rekabeti deneyimleten İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvası tüm heyecanıyla devam ediyor. A Grubu'nda lider olarak ilerleyen Turkcell rakiplerine henüz maç kaptırmazken, B Grubu'nda yer alan TEB gruptan lider olarak çıkmak için mücadeleye devam ediyor.

Turnuvada yer alan diğer şirketler arasında ise Koç Holding, TTnet, Mavi Jeans, Avea, AIG, Pronet, Odeabank, Unilever, Amerikan Hastanesi, Burgan Bank, Digiturk, Borusan Holding, Yapı Kredi, Vodafone, Nestle ve Akbank bulunuyor.

2 ay önce yapılan İstanbul Champions Cup Master Tenis Turnuvası şampiyonu Finansbank ile geçen yılın şampiyonu Eczacıbaşı Pazar günü kozlarını Master Dostluk Turnuvası'nda paylaşacak.

(CİHAN)


Spor