Kırşehir TSO, Kayseri'ye fuar gezisi düzenleyecek

23 Mart 2011 - 11:00

KIRŞEHİR - Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müfit Göçen, 07-10 Nisan 2001 tarihleri arasında Kayseri’de düzenlenecek Endüstri-Eleteks Fuarı’na gideceklerini açıkladı.
Göçen, oda üyelerine yönelik hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek Kayseri’de düzenlenecek olan Endüstri-Eleteks Fuarı'na ücretsiz araç tahsis edeceklerini söyledi. Müfit Göçen, “9 Nisan 2011 cumartesi günü saat 08:30’da odamız önünden otobüs kaldırılacaktır. Fuarda elektrik, elektronik, bilgisayar, otomasyon sektörlerinin yanında makine imalatı, kaynak, birleştirme, kesme ve yüzey işleme teknolojileri, plastik kauçuk, ambalaj makineleri ve teknolojileri, ticari araçlar, taşıma, depolama, istifleme ve lojistik iş ve inşaat makineleri ve ekipmanları sektörleri yer alacaktır. Üyelerimizin son teknolojileri yerinde izleyebilmelerine imkan veren bu fuara tüm üyelerimizi davet ediyoruz." dedi.
Göçen açıklamada ayrıca, Fuara katılacakların Ticaret ve Sanayi odasının 213 11 86 nolu telefonuna kayıt yaptırmalarını istedi.

(CİHAN)


Ekonomi