Manisaspor'da Reha Kapsal dönemi sona erdi

07 Haziran 2010 - 16:23

Manisaspor Teknik Direktör Reha Kapsal'ın sözleşmesi, karşılıklı olarak feshedildi. Kulüp Başkanı Kenan Yaralı ve Kapsal, konuyla ilgili olarak Tarık Almış Spor Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenledi.

Başkan Yaralı, Manisaspor'un zor duruma düştüğü bir anda Kapsal ve ekibinin hiçbir maddi konuyu ortaya atmadan doğrudan göreve geldiğini belirterek, "Hocamız, daha sözleşme yapmadan ekibiyle gelip hemen öğleden sonra antrenmanlara katıldı. Bu benim ve yönetimim için en önemli noktaydı. Özellikle kulüplerde olsun, diğer güncel işlerimizde birleşmeler, ortaklıklar ve ayrılıklar her zaman olabilir. Futbolda bu daha çok oluyor maalesef. Şahsım olarak da ekibim olarak da her zaman devamlılıktan yanayım aAma bunlar olabiliyor. Bazı yerlerde fikir ayrılıkları, görüş ayrılıkları olabilir. Hocamızın, ekibiyle beraber takımın zor gününden ligin bitimine kadar büyük bir özveriyle çalıştığı gerçektir. Camiamız olarak kendisine teşekkür ediyoruz. Lig bittikten sonra kongre dönemi yaşadık ve yönetimde ciddi bir değişiklik oldu. Bu süreç dahilinde devam ettiğimizde, hocamızla bazı transferler konularında görüş ve fikir ayrılıklarımız oldu." dedi.

Manisaspor camiasına teşekkür eden Reha Kapsal da çok güzel günler geçirdiklerini belirtti. Kapsal, "Dünyanın sonu değil. İlk defa ben bir teknik direktör olarak bir kulübe gelip gitmiyorum. Manisaspor da ilk defa teknik direktör değişikliği yapmıyor. Mühim olan, arkadaş olup dost kalabilmek. Bunun için kendi adımıza başkanımıza tekrar çok teşekkür ederiz." şeklinde konuştu.


(CİHAN)


Spor