Maratonu izleyen yaşlı vatandaş güldürdü!

17 Kasım 2013 - 12:33

İSTANBUL - Türkiye'de düzenlenen en önemli spor organizasyonlarından olan 35. Vodafone İstanbul Maratonu'nda start 09.00'da verildi. Maratonu izlemeye gelen Halil Çağlar da yarışmacılara destek vererek yaptığı espriler ile hem güldürdü hem eğlendirdi.

Türkiye'nin en büyük katılımlı kitlesel spor organizasyonu, Boğaziçi Köprüsü'nün 300 metre gerisinden verilen stardın ardından koşulmaya başlandı. Yarışmacılar heyecan içerisinde finişe ulaşmaya çalışıyor. Yarışmacılara çevrede ki vatandaşlardan da destek geldi. Sabahın erken saatlerinden Esenler'de ki evinden gelerek alkışlarla destek veren Hasan Çağlar da bunlardan birisi. Yarışmacılara destek vererek yaptığı espriler ile hem güldüren hem eğlendiren Çağlar, gerçekleştirilen maratondan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Çağlar, şunları kaydetti: “Bu tür organizasyonlar çok güzel şeyler ama bazen yollar kapanıyor. Trafikler insanları zorluyor o yüzden kızanda var mutlu olanda var. Ben maratonu seyretmeye geldim. Beni Çapa’da indirdiler oradan Unkapanı’na kadar yürüyerek geldim her şey çok güzel.”

Genç olsam bende katılırdım diyen Çağlar, “Genç olsam hiç affetmezdim bende katılırdım nereye kadar gidebilirsek artık. Ama bu saatten sonra şuradan şuraya koşamam birçok hastalığım var. Böyle izlemesi daha güzel. Yarışmayı izlemek için Esenler’den buraya geldim.” ifadelerini kullandı.

(CİHAN)


Spor