Marco Abbondanza: Çok önemli bir galibiyet aldık

25 Ocak 2014 - 19:04

İSTANBUL - Acıbadem Kadınlar Voleybol Ligi'nin bugün oynanan önemli maçında Vakıfbank'a 3-0 yenen Fenerbahçe'de büyük sevinç yaşanıyor.

Vakıfbank galibiyetinin ardından konuşan Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı'nın antrenörü Marco Abbondanza, "İnanılmaz bir gün. Çok mutluyuz. Rekor kırdık. Dünyadaki en iyi takımı yendik. Bizim geleceğimiz için galibiyet önemliydi. Takımın içinde büyük bir güç var. Her şeyin mümkün olduğunu gördük. Bugün bizim için büyük bir adım oldu." ifadelerini kullandı.

Vakıfbank'a Avrupa kupasında final kaybettiğini de belirten Marco Abbondanza, ligin ilk yarısında da 3-0 kaybettikleri rakiplerini güzel bir oyun ve 3-0'lık bir sonuçla mağlup etmenin sevincini yaşadıklarını da sözlerine ekledi.

EDA ERDEM DÜNDAR: BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı'nın başarılı oyuncularından Eda Erdem Dündar ise yaptığı açıklamada, aldıkları galibiyet ve yaşanan zaferin coşkusunu dile getirdi. Dündar, şunları söyledi:

"Biz büyük bir aileyiz. Yönetim, taraftar herkes buradaydı. Kulübümüz zor günler geçiriyor belki ama biz bir aileyiz. Bu başarı Sarı Meleklerin iyi bir takım olduğunu gösteriyor. Ben bizi destekleyen herkese teşekkür ederim. Takım arkadaşlarımı da kutlarım. Sarı melekler kupa için oynayacak."

(CİHAN)


Spor