Milletvekili Candan, iş adamlarıyla şehrin sorunlarını konuştu

24 Mayıs 2013 - 13:12

ZONGULDAK - Zonguldak İş Adamları Derneği (ZONİAD), AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan ve üye iş adamlarını bir araya getirdi. Dernek binasında düzenlenen toplantıda bölgenin sorunları ve çözüm yolları ele alındı.

Programda şehrin geleceği ve kent açısından stratejik konular değerlendirildi. Bölünmüş yollar, hastane projesi, TOKİ çalışmaları ele alındı. Ayrıca iş dünyasının ve şehrin geleceğini ilgilendiren bir çok konuda karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, “Sizlerle birlikte olmaktan memnun olduğumu ifade etmek isterim. Burası özel bir yer ve sizler bu şehrin geleceği için çalışan değerli insanlarsınız. Böyle bir değerli çatı altında bir araya gelmişsiniz. Fikirleriniz ve çalışmalarınız bizler için çok önemli. Gerek iş dünyası gerek şehrin geleceğini ilgilendiren konularda ZONİAD’ın görüşlerini önemsiyoruz. Fikirlerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ediyoruz. Çünkü Zonguldak’ı daha iyi bir noktaya taşımak için el birliğiyle pozitif atılıma ihtiyacımız var.” dedi.

Programın ardından ZONİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülay tarafından toplantının anısına, Osmanlı Sultanı Abdülhamit Han tarafından çizdirilen 1890 yılına ait Zonguldak Maden Havzası haritalarından biri takdim edildi.

Hediyeyi çok anlamlı bulduğunu belirten Candan, ZONİAD Başkanı Gülay ve dernek yetkililerine teşekkür etti.

(CİHAN)


Güncel