Milli maç biletleri 10 Kasım'da satışa çıkıyor

08 Kasım 2013 - 16:00

ADANA - Türkiye ile Kuzey İrlanda A milli futbol takımlarının Adana’da yapacağı özel maçın bilet satışı 10 Kasım Pazar günü saat 10.00’dan itibaren 5 Ocak Stadyumu gişelerinden başlayacak. Saat 10.00 ile 17.30 arasında hizmet verecek gişelerden futbolseverler, TC kimlik numaraları ile en fazla 4 bilet alabilecek. Maç günü ise stat gişeleri 21.45'e kadar açık kalacak.

15 Kasım Cuma günü saat 21.00'de başlayacak Kuzey İrlanda karşılaşmasının bilet fiyatları; 1. kategori 60 TL, 2. kategori 35 TL, 3. kategori 20 TL olarak belirlendi.

Engelli, gazi ile refakatçilerine ücretsiz biletlerin dağıtımı ise stadyum engelli tribünü kapasitesi oranında 14 Kasımda saat 10.00'dan itibaren başlayacak ve aynı gün içerisinde tüm engelli ve gazi bilet teslimatları tamamlanacak.

Engelli seyirciler ile gazilerin, kimlik kartı fotokopilerini (Engelli seyircilerin, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ndan; gazilerin ise Emekli Sandığı'ndan aldıkları kimlik kartının fotokopisini, varsa refakatçiler de kendi kimlik fotokopilerini) yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Yürümekte ve ayakta durmakta zorluk çeken engelli futbolseverlerin biletlerini ise refakatçileri, kimlik fotokopilerini gişe yetkilisine ibra ederek alabilecek.

Müsabaka günü stada girişlerde bilet kontrolü ile birlikte kimlik kontrolü de yapılacağından, müsabaka öncesi alınan bu biletler, kimlik bilgilerini yazdıran engelli seyirciler, refakatçileri ve gazilerin dışında başka kişiler tarafından kullanılamayacak.

(CİHAN)


Spor