Minibüs duraklarındaki şoförler el ele verdi, emniyete araç aldı

23 Mart 2011 - 13:09

GİRESUN - Giresun'un Görele İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Büro Amirliği hizmetinde kullanılmak üzere emniyet-vatandaş dayanışmasıyla ekip otosu alındı.

Emniyet Müdürvekili İlhan Yıldırım, amaçlarının, personelin çalışma şartlarını gerek fiziki yönden gerek araç takviyesi yönünden en yüksek seviyeye çıkarmak olduğunu söyledi. Törende konuşan İlçe Emniyet Müdürvekili İlhan Yıldırım, araç alımına İl Emniyet Müdürlüğü, 80 no’lu Görele-Trabzon minibüs durağı, 187 no’lu Kaba deresi Hastane-Fakülte minibüs durağı, 22 no’lu Görele Giresun minibüs durağı ve 54 no’lu Çanakçı Görele minibüs duraklarında çalışan şoförlerin katkı verdiğini kaydetti. Yıldırım, Görele Toplum Destekli Güvenlik Hizmetlerini Güçlendirme ve Yaşatma Derneği'nin aracılığı ile toplam maliyeti 22 bin liraya mal olan aracı Görele Emniyet Müdürlüğü'ne katmanın mutluluğunu hep beraber yaşadıklarını ifade etti.
Yıldırım, “Amacımız, Görele Emniyet Müdürlüğü'nde çalışan personelin çalışma şartlarını en iyi hale getirerek moral ve motivasyonlarını artırmak, halka kaliteli hizmet vererek artan memnuniyetini ve takdirlerini kazanmaktır. Yeni ekip otomuz teşkilatımıza hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Yıldırım’ın konuşmasının ardından Görele Bölge Trafik İstasyon Amirliği bahçesinde törene katılan konuklara yemek ikram edildi.
Görele Bölge Trafik İstasyon Amirliği bahçesinde düzenlenen törene Kaymakam Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Mimar Ertuğrul Melikoğlu, Çanakçı Kaymakamı Murat Eren, Garnizon Komutanı Binbaşı Tamer Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Orçun Arılar, Hakim Yalçın Ökten, Hakim Oğuzhan Türkoğlu ile Hakim Seval Alaçam ve daire amirleri katıldı.

(CİHAN)


Güncel