Nakit ve risk yönetiminde yeni trendler masaya yatırılacak

17 Nisan 2011 - 14:28

İSTANBUL -

Euro Finance tarafından 19-20 Nisan tarihlerinde ‘Türkiye’de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi’ konulu bir konferans tertip edilecek. Garanti Bankası’nın ana sponsoru olacağı konferansa ülke ekonomisini şekillendiren firmaların ve finans kurumlarının idarecileri katılacak.
Swissotel’deki konferans Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Tolga Egemen’in ‘Karlı Büyümeye Hazırlık: Bölgesel Merkez Olmak’ adlı sunumu ile başlayacak. Ardından Prof. Dr. Kerem Alkin’in yönetiminde Prof. Dr. Asaf Savaş Akat, Dr. Tevfik Aksoy, Dr. Cevdet Akçay gibi ünlü ekonomistlerin yer alacağı ‘Değişim Gündemleri: 2012’den İleriye Bakış’ konulu panelle devam edecek.
Etkinlikte nakit yönetimi, hazine ve risk yönetimi konularındaki yeni trendler örnek uygulamalarla izleyicilere sunulacak. Son ekonomik gelişmeler ışığında öne çıkan sorunlar ile çözümlerin ele alınacağı toplantılarda uzmanlar, firmaların büyüme ve karlılık hedeflerine dair görüşlerini belirtecek. Üretim ve finans sektörlerindeki şirketlere yeni bir anlayış getirmesi beklenen konferansta, paneller aracılığıyla, “Karlı bir büyüme nasıl olur?” sorusuna cevap aranacak.
‘Türkiye’de Nakit, Mali İşler ve Risk Yönetimi’ konferansı ile ilgili detaylı bilgilere www.eurofinance.com/turkey adresinden ulaşılabiliyor.

(CİHAN)


Ekonomi