Sabiha Gökçen TEML'ye Avrupa kurumsal sosyal sorumluluk iletişim ödülü

14 Ekim 2013 - 13:33

ESKİŞEHİR - Eskişehir Sabiha Gökçen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, ‘Liseler Mesleğiyle Yarışıyor’ yarışmasında Avrupa’nın 'Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk İletişimi Ödülü'nü aldı.

Berlin Quadriga Üniversitesi girişimiyle düzenlenen 'European Digital Communication Awards 2012 - Avrupa Dijital İletişim Ödülleri', bin 346 meslek lisesinin katılımıyla gerçekleşti. Öğrenciler, hazırladıkları projelerle birbirleriyle kıyasıya yarıştı. Yarışma sonunda dereceye girenler jüri tarafından belirlendi. 10'un üzerinde ülkeden 32 jüri üyesince yapılan değerlendirmede, ‘Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk İletişimi Ödülü’ne Eskişehir Sabiha Gökçen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ne layık görüldü.

Eskişehir Sabiha Gökçen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Müdürü Dr. Sırrı Kabadayı, çaba ve özveri ile katıldıkları yarışmada Avrupa’nın en iyi iletişim ödülünü aldıklarını ve bunnu kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. 'Meslek Lisesi Memleket Meselesi' projesi kapsamında gerçekleştirilen 'Liseler Mesleğiyle Yarışıyor' yarışmasının, yaklaşık 3 ay devam ettiğini belirten Kabadayı, okullarının bu başarısının Eskişehir’in gururu olduğunu kaydetti. Kabadayı, "Çok büyük çaba ve özveri ile kazandığımız yarışmanın Avrupa’nın en önemli iletişim ödülünü almasından dolayı çok mutlu olduk. Bu yarışmayı düzenleyen ve meslek lisesinin memleket meselesi olmasına katkı sağlayan yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

(CİHAN)


Güncel