Sağlam'dan tepki: Yorum yapmanın bir anlamı yok

25 Ocak 2014 - 18:41

BURSA - Spor Toto Süper Lig'in 18. hafta maçında konuk olduğu eski takımı Bursaspor'a 3-1 yenilen Eskişehirspor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam, sitem ederek yorum yapmak istemediğini söyledi.

Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısına moralsiz gelen Ertuğrul Sağlam, ligin 18. haftasında 3-1 yenildikleri Bursaspor maçının ardından, "Maçla ilgili yorum yapmayacağım, çok kötü şeyler oldu. Oyun da çok iyi olmadı. Onun dışında bir çok kötü şeyler vardı. Çok fazla yorum yapmanın benim açımdan bir anlamı yok, iyi akşamlar." diyerek basın toplantısını terk etti.

Eskişehirsporlu Onur Bayramoğlu, "Zor bir maç olacağını biliyorduk. Hafta içinde de kötü bir mağlubiyet almıştır. Bugün galibiyetle ayrılmak istiyorduk ama olmadı. Bunu başaramadığımız için üzgünüz. Taraftarımızdan da özür diliyoruz." dedi.

SERVET ÇETİN: BURSASPOR BİZİ BUNALTTI

Kaleci Boffin'in kırmızı kart görmesi sonucu 77. dakikada kaleye geçen kaptan Servet Çetin, ise maçla ilgili yaptığı açıklamada, "Hafta içi oynadığımız kupa maçından sonra bu maç daha önem kazanmıştı. Ama maça çok kötü başladık." diyerek, şunları söyledi:

"Bursaspor sağlı sollu ortalarla bizi bunalttı. Ölü toptan bir gol buldular. Risk aldık. Bursaspor çok iyi kontraya çıkan bir takım. Bu yüzden pozisyonlar verdik, mağlup olduk. Yapacak bir şey yok. Bunlardan ders çıkarmamız gerekiyor. İlk defa kaleye geçtim. Ayağımda sıkıntı vardı, ağrı devam eder diye ben geçtim. Taiwo sol ayakla vuruyordu, sağa atacağını düşündüm. Uzandım, boyum uzun olduğu için kurtardım ama mağlup olduk. Mağlup olunca bir anlamı kalmıyor böyle şeylerin."

(CİHAN)


Spor