Sercan, Galatasaray'a transfer olmak üzere

04 Eylül 2011 - 12:07

BURSA - Bursaspor’da Volkan Şen ve İbrahim Kaş ile birlikte kendisine kulüp bulması istenen Sercan Yıldırım nihayet muradına eriyor.
Yurt dışına transfer olamayan genç futbolcu, yıllardır formasını giymeyi hayal ettiği Galatasaray’a kavuşmasına az kaldı. Sercan’ın, Galatasaray ile anlaştığı iddia edildi.
Edinilen bilgiye göre, transfer döneminin bitmesine bir gün kala forvet hattını güçlendirmek için yurt içi ve dışında çalışmalarını sıklaştıran Galatasaray, Bursaspor’un etkili forveti Sercan Yıldırım ile yaptığı görüşmede sona yaklaştı. Sarı-kırmızılı yönetim Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ile transferi noktalama için görüşmelere başladı.
Fenerbahçe’nin de kiralamak istediği Sercan Yıldırım, daha önce Başkan İbrahim Yazıcı tarafından Galatasaray yönetimine önerilmişti. Teknik Direktör Fatih Terim’in de olurunu alan sarı kırmızılı yönetim, transferin son gününde işi bitirmek için harekete geçti.
Görüşmelerde Sercan Yıldırım’ın bonservisini düşürmeye çalışan Galatasaray yönetiminin aksi takdirde Sercan’ı satış opsiyonlu olarak kiralamak istediği kaydedildi. Yapılan görüşmelerde son pürüzlerin giderilmeye çalışıldığı öğrenildi.

(CİHAN)


Spor