Şifa Hastanesi 'Kadınlar Günü'nde bayan çalışanlara gül dağıttı

08 Mart 2012 - 17:22

ERZURUM - Erzurum Özel Şifa Hastanesi, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' nedeniyle kurumdaki hemşire, kadın doktor ve diğer sağlık görevlilerine gül dağıttı.

Şifa Hastanesi, Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Başhemşiresi Belgin Pirim ile Halkla İlişkiler Sorumlusu Tuba Bilirdönmez, hastanedeki kadın personele gül dağıttı. Acil dahil bütün servisleri dolaşan Pirim ve Bilirdönmez, 200 kadın personelin Kadınlar Günü'nü kutlayıp gül takdim etti.

Kadınların. genelde annelik, özelde ise sağlık sektöründe önemli sosyal görev üstlendiğine işaret eden Pirim, "Şifa Hastanesi yönetimi olarak Erzurum ve İzmir'deki hastanelerimizde kadınlar gününü eş zamanlı olarak kutladık. Kutlamalar çerçevesinde kadın personelimize gül verip, gönüllerini aldık. Hasta beklerken, ellerimizdeki güllerle bizleri karşılarında gören bayan personelimiz bu özel günlerinde kendilerini hatırladığımız için mutlu oldu." dedi.

Halkla İlişkiler Sorumlusu Tuba Bilirdönmez ise kurum olarak çalışan kadın personele yönelik kadınlar gününe özel çeşitli sosyal ve kültürel etkinlik düzenleyeceklerini kaydetti.


(CİHAN)


Güncel