Spor A.Ş'nin basın oyunlarında futbolun birincisi İstanbul WebTV oldu

06 Temmuz 2012 - 12:36

İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Spor A.Ş'nin, “2012 Avrupa Spor Başkenti İstanbul” etkinlikleri kapsamında düzenlediği organizasyonlar devam ediyor.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) - Spor A.Ş. işbirliği ile bu yıl ilki yapılan “Basın Oyunları” hız kesmeden devam ediyor. 5 branşta gerçekleşen oyunlarda futbol yapılan final maçıyla tamamlandı. İstanbul Web TV ve Cumhuriyet Gazetesi arasında gerçekleşen ve büyük çekişmeye sahne olan final maçını 14 - 4 kazanan İstanbul Web Tv 1. oldu.

Final maçı sonrası Spor A.Ş. Genel Müdürü Alpaslan Baki Ertekin yaptığı açıklamada, ''Türkiye Spor Yazarları Derneği işbirliği ile bu yıl ilki düzenlenen Basın Oyunları’nı geleneksel hale getirerek her yıl düzenlemek istiyor ve katılan bütün medya kuruluşlarına teşekkür ediyoruz." dedi.

TSYD Başkanı Naci Arkan ise yaptığı açıklamada, "Spor A.Ş. ile ortaklaşa düzenlediğimiz Basın Oyunlarını ilk kez yapmış olmamıza rağmen medya kuruluşlarından çok büyük ilgi ve katılım gördük. Bu birlikteliğin bundan sonra yapılacak olan her organizasyonda da sürmesini arzu ediyorum." dedi.

Basın Oyunları ödül töreni ise 20 Temmuz 2012 Cuma günü TSYD' de yapılacak.

(CİHAN)


Spor