Tapu ve Kadastro 7. Bölge Müdürlüğü kaynaşma iftarı düzenledi

31 Temmuz 2013 - 21:11

DİYARBAKIR - Diyarbakır Tapu ve Kadastro 7. Bölge Müdürlüğü personeli, diğer kamu kuruluşlarının bölge müdürleriyle iftar programında bir araya geldi. Tapu ve Kadastro 7. Bölge Müdürü Habil Oğan, iftar programıyla diğer kamu kurumu bölge müdürleriyle kaynaşma fırsatı yakaladıklarını söyledi.

Tapu ve Kadastro 7. Bölge Müdürlüğü’nün düzenlediği iftar programına Diyarbakır Tapu Kadastro 7. Bölge Müdürü Habil Oğan, Devlet Su İşleri (DSİ) Bölge Müdürü Okan Bal, Vakıflar Bölge Müdürü Metin Evsen, Çaykur Bölge Müdürü Sinan Yılmaz, Ziraat Bankası Bölge Yöneticisi Abubekir Ün, Yurt-Kur Bölge Müdür Yardımcısı Metin Yılmaz, başmüfettişler İzzet Tepedelenli, Ali Sarıbıyık, bölge müdür yardımcıları, şube müdürleri ve merkez Tapu ve Kadastro birimlerinin personeli de katıldı.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan 7. Bölge Müdürü Habil Oğan, Diyarbakır Tapu ve Kadastro 7. Bölge Müdürlüğü olarak Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt illeriyle bunlara bağlı ilçe ve köylerin kadastral faaliyetlerini yürüttüklerini söyledi.

Tapu ve kadastro işlerinde en son teknolojileri kullanarak vatandaşa en iyi hizmeti sunabilmek için çalıştıklarını dile getiren Oğan, "Tüm faaliyetleri bölge halkının menfaatine sunma adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Özveriyle yürüttüğümüz çalışmaların en kısa zamanda bitirilebilmesi için her türlü faaliyeti programlarımız çerçevesinde sürdürüyoruz. Verdiğimiz bu yemekte diğer bölge müdürü arkadaşlarımızla kaynaşma adına çok önemli. Bu gibi programlara Tapu ve Kadastro 7. Bölge Müdürlüğü olarak devam edeceğiz. Her şeyi Diyarbakır’ın daha güzel bir geleceğe hazırlamak için yapıyoruz. Bölge müdürü arkadaşlarımızla Diyarbakır’a kalıcı eserler bırakmak için elimizde gelen gayreti gösteriyoruz ve göstereceğiz." şeklinde konuştu.

(CİHAN)


Güncel