Taşkent’teki güzellik fuarı göz kamaştırdı

09 Haziran 2011 - 10:28

TAŞKENT - Özbekistan'ın başkenti Taşkent’te bu yıl yedincisi düzenlenen kozmetik ve güzellik fuarı renkli görüntülere sahne oldu.
Özellikle kadın ziyaretçilerin ağırlıkta olduğu fuar, renkliliğiyle göz kamaştırdı. Değişik saç modelli kızlar ise ilgi odağı oldu.
Fuar organizatörü ‘NTN Expo’ tarafından düzenlenen etkinlikte kozmetik ve güzellik alanında faaliyet gösteren birçok yerli ve yabacı firma boy gösterdi.

Fuarda marifetlerini ortaya koyan estetik uzmanları ise makyaj ve diğer bakım çalışmalarını sergiledi. Davetliler güzellik ustalarının bu çalışmalarını ilgiyle izledi.

Fuarda sunulan bazı ücretsiz hizmetlerden faydalanan kimi bayan müşteriler ise kendilerini usta ellere emanet etti. Kimisi cilt bakımı, kimisi saç ve kimisi de makyaj yaptırdı.

Üç gün açık kalacak fuarda değişik türde kozmetik ürünler de sergilendi. Katılımcı firmalar özellikle bayan müşterileri için birbirinden farklı bakım ve güzellik ürünlerini sunuyor.

Taşkentlilerin büyük ilgi gösterdiği fuara damgasını vuran ise yine farklı bir giyim, saç ve yüz makyajı tasarımlarıyla boy gösteren bayan mankenler oldu. Ziyaretçiler, saç modelleri ve renkli giyim tarzlarıyla ilginç görünüme bürünen mankenlere ilgi gösterdi.

(CİHAN)


Dünya