TKBL'de 10. Haftanın programı belirlendi

30 Aralık 2010 - 14:22

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde 10. hafta mücadelesi 2 Ocak Pazar günü oynanacak maçlarla tamamlanacak. TKBL'de 10. hafta 2 Ocak Pazar günü oynanacak 6 karşılaşma ile tamamlanacak.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde 10. hafta, 2 Ocak Pazar günü aynı saatte oynanacak iki karşılaşma ile başlayacak. Ligde 2'şer galibiyeti olan İstanbul Üniversitesi ile Alanya Belediyesi karşı karşıya gelirken, aynı saatte başlayacak bir diğer maçta ise Ceyhan Belediye, şampiyonluk adaylarından Galatasaray Medical Park'ı konuk edecek.

Pazar günü oynanacak günün üçüncü maçında ise üst sıraları yakından ilgilendiren bir karşılaşma oynanacak. Her ikisi de 6'şar galibiyete sahip Panküp Kayseri Şeker ile Botaş, Kadir Has Spor Salonu'nda karşı karşıya gelecekler.

Günün bir diğer maçında Tarsus Belediye, ligde henüz galibiyeti bulunmayan Burhaniye Belediye'yi evinde konuk ederken, Samsun Basketbol da Mersin Büyükşehir Belediye'yi ağırlayacak.

TKBL'de 10. hafta mücadelesi önemli bir derbi mücadelesine de sahne olacak. Lig lideri Fenerbahçe, ezeli rakibi Beşiktaş Cola Turka'yı evinde konuk edecek. Bu önemli karşılaşma FB TV'den canlı olarak yayınlanacak.

TKBL'de 10. haftanın detaylı programı şu şekilde;

2 Ocak Pazar

14.00 İstanbul Üniversitesi-Alanya Belediye (Avcılar Spor Salonu)

14.00 Ceyhan Belediye-Galatasaray Medical Park (Ceyhan Spor Salonu)

14.30 Panküp Kayseri Şeker-Botaş (Kadir Has Spor Salonu)

15.00 Tarsus Belediye-Burhaniye Belediye (Tarsus Spor Salonu)

15.30 Fenerbahçe-Beşiktaş Cola Turka (Caferağa Spor Salonu)

16.00 Samsun Basketbol-Mersin Büyükşehir Belediye (Yaşar Doğu Spor Salonu)


(CİHAN)


Spor