Üniversiteler Arası Futbol 1. Lig Grup Birinciliği müsabakaları başladı

23 Mart 2011 - 16:17

BOLU - Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin ev sahipliğini yaptığı Üniversiteler Arası Futbol 1. Lig Grup Birinciliği Müsabakaları Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Futbol Sahası’nda başladı.
Müsabakaların açılış töreninde konuşan AİBÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Gazanfer Doğu, sporun özünde dostluk ve kardeşlik olduğunu belirterek, müsabakalara katılan takımlara başarılar diledi.
AİBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Akçahan Gepdiremen de farklı üniversitelerden Bolu’ya gelen öğrencilere 'hoş geldiniz' diyerek, “Burası doğasıyla, tarihi yapılarıyla ve spor olanaklarıyla ülkemizin cennet köşelerinden biri, burada güzel bir müsabaka dönemi geçirmenizi diliyorum. Dostluğun her şeyden önce geldiği bir turnuva geçirmenizi diliyorum. Tüm takımlara başarılar.” şeklinde konuştu.
22 ve 26 Mart 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen Üniversiteler Arası Futbol 1. Lig Grup Birinciliği Müsabakaları’na Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Kastamonu Üniversitesi, Kırıkkale Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’nin takımları katılıyor.

(CİHAN)


Spor