Vodafone Arena Stadı’na ilk harç döküldü

20 Aralık 2013 - 16:25

İSTANBUL - Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte hafriyat işleri tamamlanan Vodafone Arena Stadı’nın zeminine ilk harcı döktü.

Harfiyat işleri sona eren Vodafone Arena Stadı’na ilk harcın dökülmesi etkinliğine Başkan Fikret Orman, yönetim kurulu üyeleri ile Divan, Denetleme, Disiplin, Seçme ve Sicil kurulları başkanları ve üyeleri katıldı.

İnşaat alanında yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan ve görüş alışverişinde bulunan Başkan Fikret Orman, kesilen kurbanların ardından butona basarak stadın zeminine ilk harcı döktü.

Ayrıca Başkan Fikret Orman ile yönetim kurulu üyeler’nin isimlerinin yer aldığı plaket de harç dökülen zemine gömüldü.

Etkinlikte açıklamalarda bulunan Başkan Fikret Orman, "Büyük bir heyecan içindeyiz. Hafriyat işlerini tamamladık, bundan sonra yavaş yavaş inşaatı yükseltmeye başlayacağız. Temel atma törenini Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştireceğiz. Mübarek Cuma günü kurban keserek zemine ilk harcı dökelim istedik. Stadımızı bir an evvel tamamlamak istiyoruz. Tüm ekip olarak büyük bir emek harcıyoruz. Beşiktaşlılar dualarını bizlerden esirgemesinler."

Başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri, etkinliğin sonunda kurul üyeleri ve inşaat çalışmasında yer alan personelle hatıra fotoğrafı çektirdi. Vodafone Arena Stadyumu temel atma töreninin tarihi ise önümüzdeki günlerde duyurulacak.

(CİHAN)


Spor