Yeni müşteri programı 'Prime'ı tanıttı

19 Aralık 2013 - 14:00

İSTANBUL - Mobil operatör Avea, yeni müşteri programı Prime’ı kullanıma sundu. Şu an 100 bin müşterisi bulunan program; bir yandan arama ve internet, bir yandan restoran ve otel indirimlerinden yararlanmaya imkan tanıyor.

Lounge ve VIP servislerinden faydalanmayı mümkün kılan Prime, Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk tarafından tanıtıldı. Program ile hayatın her alanına dokunacaklarını vurgulayan Ertürk, “Prime, aynı Woops gibi hayattan tat alanlara, yakınları ve akranları çok olanlara hitap ediyor.” dedi. Ertürk, Prime müşterileri için dünyanın dört bir yanında 200’ü aşkın lounge ile anlaştıklarını belirtirken, şunları aktardı:

“Programa ile hem Türkiye’den giden, hem Türkiye’ye gelenler lounge servislerinden yararlanacak. Mobil ürünler teminata alınacak. Kayıp SIM kartların yerine yenisi bedelsiz verilecek. Yine ‘ülke dışına nereye gideyim, ne yapayım, nerede yemek yiyeyim?’ gibi sorulara cevap veren bir servisimiz olacak. İlave olarak Uludağ, Kartalkaya, Palandöken gibi yerlere tatil için gidecekler VIP ve konaklama; kayak dersleri ve kayak ürünleri indiriminden faydalanacak. Yani hayatın her alanına dokunacağız.”

Dehşan Ertürk, Prime müşterilerinin ülke dışında uygun fiyatla arama ve internet paketinden faydalanacağını kaydetti.

Müşteri hedeflerine değinen Avea Genel Müdür Yardımcısı, “Prime’a 100 bin müşteri ile başladık. Orta vadede hayalimiz 14,1 milyonu bulan Avea müşterilerinin yüzde 10’unu programa dahil etmek.” ifadelerini kullandı.

(CİHAN)


Ekonomi