Yıldırımhan mezunları tanışma yemeğinde buluştu

30 Aralık 2010 - 15:11

Mersin'de faaliyet gösteren Yıldırımhan Mezunlar Derneği (Yıl-Der) tanışma yemeğinde bir araya geldi. Dernek yönetim kurulu ve dönem başkanlarının katıldığı yemekte dönem başkanlarına plaket verildi.

İlk mezunlarını 1997 yılında veren Özel Yıldırımhan Lisesi mezun öğrencileri tarafından kurulan Yıl-Der, yeni yönetim kurulu ile dönem başkanlarını tanıştırmak için yemek organizasyonu ile bir araya geldi. Yemeğe dernek yönetim kurulu ve dönem başkanlarının yanı sıra Yıldırımhan Lisesi ve İlköğretim Okulu Müdürleri Nurettin Koca ile Servet Genç de davetli olarak katıldı.

Yıl-Der Başkanı Tevfik Dönmez, yemekten sonra yaptığı konuşmada yönetim kurulu olarak kendilerine verdikleri destekten dolayı dönem başkanlarına teşekkür etti.

Başkan Dönmez, "Derneğimiz aktif bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Bundan sonra yapacağımız faaliyetlerde katılımın daha fazla olması ve sesimizi daha çok mezun arkadaşımıza duyurabilmemiz için dönem başkanlarımızın çalışmalarından istifade edeceğiz." dedi.

Gecenin sonunda dönem başkanlarına, okul müdürleri ve dernek yönetim kurulu üyeleri tarafından plaketleri takdim edildi.


(CİHAN)


Türkiye