Zambak Yayınları, bayı toplantılarına Bursa'da başladı

15 Ağustos 2013 - 16:48

BURSA - Kaynak Holding bünyesinde bulunan Zambak Yayın Grubu, eğitime ilk önce kendi ekibinden başladı. 'Okula Dönüş' seminerleri olarak başlayan eğitim toplantılarından ilki Bursa'da yapıldı. Bursa Nilüfer Eğitim Kurumu’nda gerçekleşen toplantıya Bursa, Balıkesir ve ilçe bayileri katıldı. Bayilere yayıncılık, kişisel gelişim, pazarlama ve satış stratejileri, güncel ürün bilgilerinden oluşan seminer verildi.

Seminerde konuşan Zambak Yayın Grubu Bölge Temsilcisi Fatih Ejder, "Bayi buluşmaları ile özellikle eğitim ve kültür alanında hizmet veren bayilerimizle bilgi paylaşımları yaparak sezona hazırlanıyoruz. Buluşmalarımız ise sektör trendleri, projeler, yenilikler ve ürün bilgileri gibi konuları kapsamaktadır." ifadelerini kullandı.

Zambak Yayın Grubu Balıkesir Zeybek Dağıtım Kurucu Müdürü Gürkan Zeybek de "Zambak Yayın Grubu’nun son 3 yıldır uyguladığı ve biz bayilerin sektörümüzdeki değişiklikleri, Milli Eğitim müfredatındaki yenilikleri algılamamızı amaçlayan, değişen ve yeni üretilen ürünleri tanımamızı sağlayan bölgesel toplantılar bizler için faydalı geçmektedir." diye konuştu.

(CİHAN)


Güncel